Bostońscy gospodarze wracają do baseballu w ten weekend, a akcja zaczyna się dziś wieczorem, z Red Sox z miasta gospodarza Baltimore Orioles w swoim pierwszym meczu skróconego sezonu 60 meczów 2020. Fenway może być dość dziwny. puste, ale zawsze z radością ponownie odnajduje się narodową rozrywkę, a ta dywizyjna rozgrywka powinna dać nam wskazówkę, kto może rzucić wyzwanie Yankees w AL East. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, gdy pokażemy Ci, jak oglądać MLB online i uzyskać transmisję na żywo Orioles vs Red Sox z dowolnego miejsca na świecie.

Ściągawka Orioles vs Red Sox

Dzisiejszy mecz jest pierwszym z serii trzech gier pomiędzy Orioles i Red Sox i rozpoczyna się o 7:30 czasu wschodniego (4:30 czasu wschodniego). Jest emitowany na NESN w Nowej Anglii, MASN w rejonie Baltimore i ESPN + w całym kraju - za jedyne 4.99 € miesięcznie, jest to również najlepsza opcja dla każdego, kto nie ma kabla.

Sox zazwyczaj są na równi z Wschodnimi Yankees i są tylko jeden sezon od zwycięstwa w World Series 2018, ale sezon 2020 może być rokiem odbudowy w Beantown. Poza sezonem, kiedy Imperium Zła było zajęte wydawaniem 324 milionów euro na nowego asa Gerrita Cole'a, Red Sox wysłał najlepszego baseballistę, MVP ligi 2018 Mookie Bettsa i gwiazdę miotacza. David Price w Dodgers w zamian za Alexa Verdugo i kilku potencjalnych klientów.

Jasne, pesymizm jest wolny od kosztów parkowania w Bostonie, ale ulga finansowa lub cokolwiek innego, natychmiast spadła na Hub jako najgłupsza transakcja po tej stronie Babe Ruth.

Orioles reprezentują dobrą grę na rozpoczęcie sezonu dla BoSox, jednak z O znajduje się na dole prawie każdej przedsezonowej tabeli rankingowej MLB. Ich najlepszy zawodnik, miotacz John Means, nie podąży za płytą w pierwszym sobotnim meczu z powodu „martwego ramienia”, zastąpionego na kopcu przez kolegi z drużyny Tommy'ego Milone (ostatni 4-10 lat z Mariners), który zmierzy się z Nate'em Eovaldim Sox.

Czy O może odwrócić szanse? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak łatwo jest oglądać Orioles vs Red Sox w piątek, sobotę i niedzielę – uzyskaj transmisję na żywo MLB z dowolnego miejsca za pomocą naszego przewodnika.

Więcej baseballu w ten weekend:

Orioles vs Red Sox transmisión en vivo

Jak oglądać Orioles vs Red Sox: MLB Live Stream Tonight with ESPN +

Dzisiejszy mecz Orioles vs Red Sox jest kwestią rynkową, co oznacza, że ​​można go oglądać w Bostonie i całej Nowej Anglii na NESN oraz w rejonie Baltimore na MASN (Mid-Atlantic Sports Network). )

Zwykle każdy bez kabla musiałby zapłacić za skandaliczną usługę przesyłania strumieniowego, aby uzyskać takie kanały, i chociaż jest to świetna wartość w porównaniu z płatną telewizją, większość fanów baseballu zawsze wydaje ponad 50 euro miesięcznie na pakiet, który spełnia Twoje wymagania. wymagania.

W tym sezonie jest jednak znacznie tańsza alternatywa w postaci ESPN+. Przesyła on strumieniowo wybrane gry MLB online, w tym dzisiejszą grę Orioles vs Red Sox, i kosztuje mniej niż większość piw w Twoim ulubionym barze sportowym za jedyne 4.99 EUR miesięcznie. Oprócz zapewniania zorganizowanego zasięgu baseballowego, ESPN + oferuje również wiele gier NBA, NHL i MLS, a także sporty uniwersyteckie, tenis, golf, krykiet, rugby, boks najwyższej rangi, UFC i finał FA Cup tego rok w następny weekend.

Aby uzyskać najlepszą wydajność, kup pakiet łączony ESPN +, Disney Plus i Hulu za jedyne 12.99 USD miesięcznie, który zapewnia mnóstwo rozrywki i treści rodzinnych oprócz wszystkich tych zajęć sportowych.

Dzisiejszy mecz jest pierwszym z serii trzech meczów pomiędzy dwoma zespołami i rozpoczyna się na Fenway o 7:30 ET lub 4:30 PT.

Porównaj najlepsze specyfikacje usług VPN według specyfikacji:

ExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPNExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPNExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPNExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPN

Wszystko: najlepsza sieć VPN n. 1

Ruch torrential i P2P

Równowaga opcji i łatwość obsługi