Transmisja na żywo Orioles vs Red Sox: jak oglądać dzisiejszy mecz MLB na ESPN +

Transmisja na żywo Orioles vs Red Sox: jak oglądać dzisiejszy mecz MLB na ESPN +
Gospodarze Bostonu wracają do gry w baseball w ten weekend, a akcja rozpoczyna się dziś wieczorem, kiedy Red Sox gości Baltimore Orioles w pierwszym meczu skróconego sezonu 60, który obejmuje 2020 meczów. Fenway może być dość dziwny. puste, ale zawsze miło jest znaleźć ponownie narodową rozrywkę, a ten pojedynek w dywizji powinien dać nam wskazówkę, kto może rzucić wyzwanie Yankees w AL East. Postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem, który pokaże Ci, jak oglądać MLB online i uzyskać transmisję na żywo z Orioles vs Red Sox z dowolnego miejsca na świecie. Ściągawka Orioles kontra Red Sox Dzisiejszy mecz jest pierwszym z serii trzech meczów między Orioles a Red Sox i rozpoczyna się o 7:30 ET (4:30 ET). Jest emitowany w NESN w Nowej Anglii, MASN w rejonie Baltimore i ESPN + w całym kraju – za jedyne 4.99 USD miesięcznie, jest to również najlepsza opcja dla każdego, kto nie ma kabla. Sox są zwykle na równi z Yankees East i tylko jeden sezon dzielą ich od zwycięstwa w World Series 2018, ale sezon 2020 może równie dobrze być rokiem odbudowy dla Beantown. Poza sezonem, kiedy Imperium Zła było zajęte wydawaniem 324 milionów dolarów na nowego asa w postaci Gerrita Cole'a, drużyna Red Sox wysłała najlepszego gracza baseballu, MVP ligi 2018, Mookie Bettsa i gwiazdę miotacza. David Price w Dodgers w zamian za Alexa Verdugo i kilku potencjalnych klientów. Jasne, że wraz z kosztem parkowania w Bostonie można zatracić się w rozpaczy, ale ulgi finansowe czy cokolwiek innego natychmiast wpadło do Hubu jako najgłupsza transakcja po tej stronie Babe Ruth. Orioles reprezentują jednak dobrą grę na rozpoczęcie sezonu dla BoSox, z O na dole prawie każdej przedsezonowej listy rankingowej mocy MLB. Ich najlepszy zawodnik, miotacz John Means, nie zagra w sobotnim meczu otwierającym z powodu „martwej ręki”, zastąpionej na kopcu przez kolegę z drużyny Tommy'ego Milone (4-10 ostatnich lat w Mariners), który zmierzy się z Nate'em Eovaldim z Sox. Czy O może odwrócić szanse? Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak łatwo jest oglądać Orioles vs Red Sox w ten piątek, sobotę i niedzielę – uzyskaj transmisję na żywo MLB z dowolnego miejsca za pomocą naszego przewodnika. Więcej baseballu w ten weekend:

Orioles vs Red Sox transmisión en vivo

Jak oglądać Orioles vs Red Sox: dzisiejsza transmisja na żywo MLB z ESPN +

Dzisiejszy mecz Orioles kontra Red Sox jest wydarzeniem rynkowym, co oznacza, że ​​można go oglądać w Bostonie i całej Nowej Anglii na NESN oraz w rejonie Baltimore na MASN (Mid-Atlantic Sports Network). Zwykle każdy bez kabla musiałby zapłacić za usługę przesyłania strumieniowego z góry, aby uzyskać takie kanały, i chociaż jest to świetna wartość w porównaniu z płatną telewizją, większość fanów baseballu zawsze wyda ponad 50 USD miesięcznie na pakiet, który spełnia Twoje potrzeby . Istnieje jednak znacznie tańsza alternatywa w tym sezonie, w postaci ESPN+. Przesyła strumieniowo wybrane gry MLB online, w tym dzisiejszy mecz Orioles vs Red Sox, i kosztuje teraz mniej niż większość piw w twoim ulubionym barze sportowym za jedyne 4.99 USD miesięcznie. Oprócz oferowania zorganizowanych relacji z baseballu, ESPN+ oferuje również wiele gier NBA, NHL i MLS, a także sporty uniwersyteckie, tenis, golf, krykiet, rugby, boks Top Rank, UFC i finał Pucharu Anglii w tym roku. rok w następny weekend. Aby uzyskać najlepszą wydajność, zdobądź pakiet kombi ESPN +, Disney Plus i Hulu za jedyne 12.99 USD miesięcznie, który zapewnia mnóstwo rodzinnej rozrywki i treści oprócz wszystkich tych zajęć sportowych. Dzisiejszy mecz jest pierwszym z serii trzech meczów pomiędzy tymi dwoma zespołami i rozpoczyna się na Fenway o 7:30 ET lub 4:30 PT.

Porównaj najlepsze specyfikacje usług VPN według specyfikacji:

ExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPNExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPNExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPNExpressVPNIPVanishNordVPNSurfshark SurfsharkUsługa VPN Wszystko — najlepsza sieć VPN nr. #1 Ulewny ruch i P2P Równowaga opcji i łatwość użytkowania