Jednominutowa recenzja

Stworzony we współpracy z Philipsem, pionierem ekspresów do kawy jednorazowych, nowy L'OR Barista Sublime ma przydatne funkcje, które zwykle nie są kojarzone z ekspresami do kawy na kapsułki. Ten typ ekspresu jest popularnym wyborem i często można go znaleźć w wielu przeglądach ekspresów do kawy (otwiera się w nowej karcie), ponieważ jest wysoko ceniony za łatwość obsługi i pyszne wyniki.

Wprowadzony na rynek w sierpniu 2022 roku L'OR Barista Sublime został stworzony we współpracy z projektantem Khodi Feiz. Posiada unikalną konstrukcję podwójnej wylewki, która pozwala na zaparzenie dwóch napojów jednocześnie i akceptuje nowe ekskluzywne kapsułki L'OR Barista XXL, które mieszczą dwa razy więcej mniejszych kapsułek. Nowy ekspres do kawy jest również kompatybilny z kapsułkami espresso L'OR i większością kapsułek Nespresso Original, dzięki czemu może teraz konkurować z najlepszymi ekspresami Nespresso.

Na szczęście kapsułki L'OR są dostępne w większości supermarketów. Zespół kawowych artystów tworzy każdą mieszankę L'OR, upewniając się, że tylko najlepsze ziarna są zbierane na filiżankę wysokiej jakości kawy. OR nawiązał również współpracę z usługą recyklingu kapsułek, aby ułatwić recykling kapsułek. Nie otrzymaliśmy toreb Podback z naszą jednostką sprawdzającą, ale strona internetowa L'OR twierdzi, że tak się stanie.

Ekspres do kawy jest dostarczany z dziewięcioma saszetkami z próbkami, co wystarczy, aby zacząć; Jednak docenilibyśmy więcej opcji bezkofeinowych. Kosztujący około 100 euro za opakowanie L'OR Barista Sublime nie jest zbyt drogi dla tych, którzy chcą zacząć parzyć kawę w stylu kawiarni w domu. Mając mniej, jeśli w ogóle, wycieczek do kawiarni, bardzo szybko odzyskasz pieniądze, a przygotowanie naszej idealnej filiżanki kawy za pomocą tego ekspresu wymagało znacznie mniej wysiłku, niż sądziliśmy.

Ekspres do kawy L'OR Barista Sublime z próbnymi kapsułkami

(Źródło zdjęcia: Future/Jennifer Oksien)

Philips L'OR Barista Sublime cena i dostępność

  • Cena katalogowa 104 € / AU € 159

Philips L'OR Barista Sublime to przystępny cenowo ekspres do kawy na kapsułki, kompatybilny z nowymi kapsułkami L'OR Barista XXL, kapsułkami L'OR espresso oraz szeregiem torebek z kawą alternatywnych marek, w tym Nespresso.

W Wielkiej Brytanii można go kupić na lorespresso.com (Otwiera się w nowej karcie), Amazon (Otwiera się w nowej karcie), AO.com (Otwiera się w nowej karcie) i Argos (Otwiera w nowej karcie). zakładka) w nowej zakładce). A w Australii znaleźliśmy go do kupienia w Home Appliances Online (otwiera się w nowej karcie), choć obecnie nie ma go w magazynie. Obecnie nie jest dostępny w Stanach Zjednoczonych.

Philips L'OR Barista Sublime Design

  • Kompaktowy
  • Wyjmowana tacka ociekowa i zbiornik na wodę ułatwiają czyszczenie
  • Podwójna wylewka, dzięki czemu można przygotowywać dwa napoje jednocześnie.

Wyjmując Philips L'OR Barista Sublime z pudełka, byliśmy zaskoczeni jego lekkością i kompaktowością. Mierzy 4,3 x 5,11 x 15,7 cala / 11 x 13 x 40 cm (wys. x szer. x gł.) i waży 7,38 funta/3,35 kg, jest w pełni zmontowany, w tym wyjmowana tacka ociekowa była na miejscu, więc jest praktycznie gotowa do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka. .

Wyjmowaną tackę ociekową i zbiornik na wodę 27,05 uncji/0,8 litra można myć w zmywarce; są jednak równie łatwe do czyszczenia pod bieżącą wodą.

Wyjęcie tacki ociekowej daje dostęp do tacki, do której wpadają zużyte kapsułki. Odkryliśmy, że ten pojemnik może wygodnie pomieścić kilkanaście strąków, więc w zależności od tego, ile filiżanek kawy wypijesz, będziesz musiał go opróżniać codziennie lub dwa.

Jedną z najbardziej wyróżniających się cech L'OR Barista Sublime jest podwójna wylewka. Oznacza to, że za pomocą podwójnych kapsułek XXL byliśmy w stanie zrobić dwa drinki jednocześnie. Nie natknęliśmy się na wiele, jeśli w ogóle, ekspresów do kawy na kapsułki z taką cechą konstrukcyjną.

L'OR Barista Sublime widok z boku na blacie kuchennym

(Zdjęcie: przyszłość)

Philips L'OR Barista Sublime Performance

  • Trzy konfiguracje do wyboru
  • Stwórz piękny krem.
  • Kompatybilny z wybranymi kapsułkami

Byliśmy mile zaskoczeni, widząc, że L'OR Barista Sublime jest dostarczany z pudełkiem degustacyjnym składającym się z dziewięciu różnych kapsułek. W naszym gospodarstwie domowym preferujemy kawę bezkofeinową, więc trochę się zawiedliśmy, że wybór zawierał tylko jedną taką kapsułkę. Jednak po spróbowaniu różnych kaw podczas testów, nie było takiej, która by nam się nie podobała.

Najbardziej przydatne okazały się podwójne saszetki XXL, z których mogliśmy zrobić dwie filiżanki kawy na raz. To prawda, że ​​dostaniesz więcej kawy do filiżanki, jeśli użyjesz zawartości większego pojemnika na jedną filiżankę, ale zwykle mieliśmy świeżo ugotowany czajnik czekający na napełnienie naszych napojów wrzątkiem.

Podwójna wylewka Philips L'OR Barista umożliwia przygotowanie dwóch napojów

(Źródło zdjęcia: Future/Jennifer Oksien)

Barista Sublime ma trzy ustawienia: Ristretto, Espresso i Lungo, a ustawienie dla każdego ze strąków w polu degustacyjnym zostało wyraźnie zaznaczone. To jeden z wielu powodów, dla których ten ekspres do kawy jest tak idealny dla początkujących. Brak konfiguracji i łatwość procesu oznacza, że ​​błyskawicznie wypijesz filiżankę kawy.

Dzięki testom maszyna zawsze produkowała kawę o bogatym aromacie i gęstej piance, bez śladu przypalonego lub nadmiernie gorzkiego posmaku kawy. Pudełko degustacyjne było świetne do określenia, które smaki łaskotały nasze kubki smakowe, przed zaopatrzeniem się w nasze ulubione. Jak wspomniano, mile widziane byłyby dodatkowe opcje bezkofeinowe.

L'OR Barista przygotowuje kawę ze śmietanką

(Źródło zdjęcia: Future/Jennifer Oksien)

Przy każdym ustawieniu kawa była dozowana w temperaturze 170,6-176ºF/77-81ºC, co jest dobrą temperaturą i mniej więcej taką, jakiej się spodziewaliśmy. Podgrzanie wody zajęło tylko kilka sekund, nieco szybciej było w ustawieniu Ristretto, ale nie ma możliwości regulacji temperatury, na przykład jeśli lubisz gorącą kawę. Możesz jednak nacisnąć dowolny przycisk (Ristretto, Espresso i Lungo), aby zatrzymać lub dodać więcej wody do filiżanki/kubka, chociaż technologia rozpoznawania podwójnych kapsułek automatycznie wykrywa również włożoną kapsułkę i nalewa odpowiednią ilość. prawidłowy. wody dla tego rozmiaru, więc nie powinieneś robić tego zbyt często.

Jeśli chodzi o hałas, zmierzyliśmy L'OR Barista Sublime na poziomie 52 dB na naszym mierniku dźwięku, czyli pomiędzy umiarkowanym deszczem a normalną rozmową. Nie było głośno, ale usłyszysz, jak działa, zwłaszcza jeśli nie działają żadne inne urządzenia.

Jeśli chodzi o konserwację, jedynym regularnym zadaniem będzie opróżnienie pojemnika na zużyte kapsułki, choć w dużej mierze zależy to od ilości kawy wypijanej w ciągu dnia; zawiera 12, pamiętaj. Kosz na śmieci i tacka ociekowa będą od czasu do czasu spłukiwane, podobnie jak zbiornik na wodę. A jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią mieć swój ekspres do kawy na blacie, miękką ściereczką sprawi, że będzie wyglądał świetnie.

Zużyte kapsułki z kawą są przechowywane w L'OR Barista

(Źródło zdjęcia: Future/Jennifer Oksien)

Jak wszystkie ekspresy do kawy, zalecane jest również odkamienianie. Częstotliwość nie jest określona w instrukcji obsługi, ale będziesz wiedział, kiedy ekspres jest gotowy, ponieważ przyciski Ristretto i Lungo zaczną migać po zaparzeniu kawy. L'OR zaleca używanie odkamieniacza do ekspresów do kawy L'OR Barista CA6530/00 (otwiera się w nowej karcie) do pracy, przy czym pełne odkamienianie zajmuje około 40 minut.

Karta wyników: L'OR Barista Sublime

Przesuń, aby przewinąć w poziomieAtrybutyOcenyWynikWartośćSzeroko dostępne w Wielkiej Brytanii w przystępnej cenie; niedostępne w sprzedaży w USA 4.5/5 Wyjątkowo przyjazna dla użytkownika konstrukcja i podwójny ustnik doskonale nadają się do parzenia więcej niż jednej filiżanki kawy na raz. Przydałby się jednak wbudowany spieniacz do mleka.4.5/5 Wydajność Daje kawę z ładną, gęstą pianką i w stałej temperaturze, chociaż lepsza kontrola temperatury byłaby pomocna.4.5/5

Philip's OR Sublime w tuningu Lungo

(Źródło zdjęcia: Future/Jennifer Oksien)

Czy powinienem kupić Philips L'OR Barista Sublime?

Kup, jeśli ...

Nie kupuj, jeśli ...

  • Jeśli zintegrowany spieniacz do mleka jest dla Ciebie ważny, L'OR Original Latte Edition będzie dostępny w sprzedaży od października 2022 r.
  • Pierwsza recenzja: wrzesień 2022

Philips L'OR Barista Sublime: Porównanie cen

Pokaż podobne przedmioty (otwiera się w nowej karcie)Amazonas (otwiera się w nowej karcie)

Udostępnij to