Zmień sposób, w jaki tworzysz w 2022 roku, dzięki pakietowi Creative Software Suite firmy Wondershare

Zmień sposób, w jaki tworzysz w 2022 roku, dzięki pakietowi Creative Software Suite firmy Wondershare

W różnych branżach standardem staje się udostępnianie profesjonalnych filmów wideo dla różnych scenariuszy. Żyjemy w „ekonomii twórców”, w której ludzie w każdym wieku, od dzieci po seniorów, mają różnorodne umiejętności tworzenia treści cyfrowych, aby nagrywać swoje historie lub tworzyć treści zarabiające na życie. Wraz z dojrzewaniem tej gospodarki rośnie zapotrzebowanie na proste, intuicyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie kreatywności cyfrowej.

Zacznij od Wondershare Creative Software Suite, który zawiera łatwe w użyciu oprogramowanie do edycji wideo Filmora 11 i wiele innych kreatywnych programów zaprojektowanych tak, aby szybko uzyskać profesjonalne rezultaty.

Wondershare cię obejmuje

Niezależnie od Twoich potrzeb kreatywnych, niezależnie od tego, czy pracujesz nad esejem wideo, prezentacją, czy szybkim postem promocyjnym w mediach społecznościowych, pakiet Wondershare zapewni Ci wszystko.

Pakiet kreatywny Wondershare

(Źródło zdjęcia: Wondershare)

Konwertuj ponad 1000 różnych formatów wideo/audio/obrazów/DVD za pomocą UniConvertidor i nigdy więcej nie martw się o zgodność formatów plików w przepływie pracy twórczej.

Rozszerz swoje możliwości twórcze, uzyskując dostęp do wszystkich plików multimedialnych (klipów, muzyki, efektów dźwiękowych, obrazów) i efektów wideo w Filmy.

Edytuj filmy w zaciszu swojego urządzenia mobilnego FilmoraGo.

Twórz proste filmy z komentarzami za pomocą Wondershare twórca demo umożliwia nagrywanie obrazów ekranu, a następnie szybkie dodawanie efektów wizualnych, dźwięku i nie tylko. w prostym, ale wszechstronnym edytorze, dzięki czemu możesz efektywnie tworzyć pouczające i/lub wciągające filmy wideo, które inni mogą oglądać. Funkcje obejmują planowanie nagrań, dodawanie rysunków ekranowych w czasie rzeczywistym oraz edycję wideo i audio na osobnych ścieżkach.

Pakiet kreatywny Wondershare

(Źródło zdjęcia: Wondershare)

anireel to łatwe w użyciu animowane oprogramowanie wyjaśniające, w którym użytkownicy mogą dostosowywać styl postaci i rysy twarzy. Możesz łatwo przekształcać scenariusze w animowane filmy i synchronizować ruchy ust postaci z podkładami głosowymi.

Gdy chcesz usunąć tło obrazu, cięcie obrazu oferuje użytkownikom narzędzie, które wykorzystuje zaawansowane algorytmy AI do automatycznego usuwania środków. Pozwala użytkownikowi na precyzyjną edycję zdjęć bez konieczności posiadania profesjonalnej wiedzy.

PixStudio to kompleksowe narzędzie do projektowania graficznego online, które umożliwia użytkownikom bezproblemowe tworzenie wysokiej jakości grafiki za pomocą prostej metody „przeciągnij i upuść”. Jedną z największych korzyści jest czynnik wygody, który umożliwia projektantom dostęp do narzędzi z poziomu przeglądarki. Dołączona jest biblioteka pełna różnych niestandardowych obrazów, czcionek, elementów i szablonów.

Kompletny apartament

Nie wiedząc, jak poruszać się po świecie, który coraz bardziej kręci się wokół ruchomego obrazu, wielu zadowala się darmowymi aplikacjami do edycji na swoich laptopach i telefonach, które tworzą treści wątpliwej jakości.

Pakiet kreatywny Wondershare

(Źródło zdjęcia: Wondershare)

Wondershare zapewnia wszystkie korzyści wygodnego i łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika zapewnianego przez iMovie i Canva bez nieuniknionych ograniczeń, które towarzyszą tego typu darmowym platformom.

Wszystkie aplikacje mają wbudowane samouczki, więc możesz od razu zacząć. Wondershare to nie tylko pakiet kreatywny, to sposób pracy, który umożliwia twórcom na wszystkich poziomach umiejętności tworzenie atrakcyjnych multimediów dowolnej różnorodności, dając ci nową swobodę interakcji ze wszystkimi odbiorcami na dowolnej platformie.

Zaprojektowany dla twórców w postaci profesjonalistów, studentów lub kogokolwiek pomiędzy, trudno znaleźć korzyść, której Wondershare nie daje. Wypełniając lukę między iMovie a poważną inwestycją, taką jak Adobe, jest również kompatybilny z komputerami z systemem Windows i Mac.

Aplikacje Wondershare są idealne dla entuzjastów i każdego, kto ma ograniczony budżet i nie chce tracić czasu i pieniędzy na codzienną edycję filmów przy użyciu standardowego oprogramowania branżowego.

Jako firma zorientowana na doświadczenie klienta, Wondershare stale aktualizuje swoje oprogramowanie, aby zapewnić spójną łatwość użytkowania z jak największą liczbą złożonych zalet oprogramowania.

Brzmi dobrze

Każdy, kto próbował przesłać film na Instagram lub YouTube, zgodzi się, że jedną z najtrudniejszych części tworzenia filmu jest znalezienie idealnej muzyki, która nie zostanie oznaczona jako naruszająca prawa autorskie online.

Pakiet kreatywny Wondershare

(Źródło zdjęcia: Wondershare)

filmora 11 daje dostęp do kompletnej biblioteki bezpłatnych efektów dźwiękowych i muzyki, aby zapewnić bezproblemowy przepływ pracy od procesu montażu do pobrania: Filmora 11 zapewni Ci inspirację dzięki zasobom.

filmora 11 oferuje również nowe funkcje synchronizacji dźwięku i tworzenia montażu, dzięki czemu możesz zostawić złożoność edycji na inny czas i pozwolić Wondershare wykonać pracę za Ciebie.

Oprócz biblioteki efektów dźwiękowych będziesz mieć na wyciągnięcie ręki wysokiej jakości opcje efektów wizualnych od BorisFX i NewBlue FX. Wondershare współpracuje również z Giphy, Pixaby i Unsplash, aby zapewnić użytkownikom lepsze efekty. Inne godne uwagi funkcje to przyspieszenie, tryb natychmiastowy, ukrywanie, wstępnie ustawione wzory, inClowdz Drive, automatyczna synchronizacja i automatyczna synchronizacja beatów.

Pakiet kreatywny Wondershare

(Źródło zdjęcia: Wondershare)

Tak więc w 2022 roku śmiało korzystaj z mediów społecznościowych i zadziw wszystkich swoimi nowymi umiejętnościami w dziale mediów. Z twoim dostępem do Wondershare Creative Suite, w tym nowego filmora 11pozostawisz wszystkich swoich przyjaciół, rodzinę, kolegów i nauczycieli w szoku nagłym wzrostem jakości Twoich treści.

Jeśli kreatywna kontynuacja Wondershare nie była jeszcze wystarczająco dostępna, ich darmowa gra z okazji wydania Filmora 11 i ich współpracy z Boris FX, NewBlue FX, Giphy i innymi jest już dostępna. Otrzyma dziesięciu zwycięzców w Stanach Zjednoczonych filmora 11 za darmo przez rok!

Zarejestruj się do 22 marca 2022 r., aby zyskać szansę na zmianę sposobu pracy w ciągły strumień tworzenia mediów w 2022 r.

Konkurs na Gleam.io