Zdobądź bezpłatną konsolę Nintendo Switch do swojego następnego telefonu w Mobile Phones Direct

Zdobądź bezpłatną konsolę Nintendo Switch do swojego następnego telefonu w Mobile Phones Direct
Jeśli intensywnie szukasz swojego następnego telefonu, nie szukaj dalej niż wielokrotnie nagradzana aplikacja Mobile Phones Direct. Ten sklep internetowy oferuje szeroką gamę telefonów oraz oferty we wszystkich głównych sieciach komórkowych, dzięki czemu znajdziesz idealne urządzenie dla siebie. Specjalna oferta natychmiast przyciągnie graczy. Kup Samsunga Galaxy A51 w ramach umowy O2 za pośrednictwem Mobile Phones Direct, a konsolę otrzymasz gratis.

ciepły prezent

Możesz wybierać pomiędzy konsolą Sony PS4 o pojemności 1 TB lub konsolą Nintendo Switch Neon. Jeśli szukasz teraz sposobów, aby uchronić się przed smutkiem związanym z samoizolacją, nie możesz zrobić nic lepszego. Nie mogę się zdecydować. Polecamy Switch dla rodzin oraz miłośników Mario i Zeldy, ale nie można zignorować szerokiej gamy niesamowitych gier dostępnych na PS4. Twoja umowa na Samsunga Galaxy A51 kosztuje 33 euro miesięcznie, a w ramach tej kwoty otrzymujesz 30 GB danych wideo miesięcznie. Oraz nielimitowane rozmowy i SMS-y. Nie ma też nic do płacenia z góry. A sam telefon? „Jeśli szukasz smartfona z dużym ekranem, pojemną baterią i wieloma funkcjami fotograficznymi, ale nie chcesz rozbić banku, Samsung Galaxy A51 może być telefonem dla Ciebie” – powiedział John McCann z LaComparacion.

najlepszy z Androida

(Zdjęcie: Mobile Phones Direct) Ale Galaxy A51 to jeden z zachwycających telefonów Samsunga ze średniej półki. Czy tylko wysokiej klasy iPhone lub Android będzie satysfakcjonujący? Mobile Phones Direct również ma na nie oferty. W kąciku Androida mamy Samsunga Galaxy S20 5G, czyli nowy flagowy telefon z najnowszym aparatem i technologią mobilnego internetu. Mobile Phones Direct oferuje telefon w ramach umowy O2 za jedyne 45 euro miesięcznie i opłatę wstępną w wysokości 19.99 euro. Obejmuje to aż 60 GB danych miesięcznie, a przydział jest tak duży, że można go wykorzystać i naprawdę zobaczyć, co naprawdę potrafi mobilny internet 5G. TechRadar nazywa Galaxy S20 „wyjątkowym telefonem” ze względu na wszechstronny zestaw tylnego aparatu z trzema obiektywami, płynny wyświetlacz 120 Hz i fakt, że nie potrzebujesz spodni klauna tylko do umieszczenia telefonu. swoją kieszeń

Oferta dnia Apple

(Źródło zdjęcia: Mobile Phones Direct) Ci, którzy wolą używać iPhone'a, powinni również wziąć pod uwagę najnowszą ofertę iPhone'a XR od Mobile Phones Direct. Za jedyne 30 euro miesięcznie płacisz znacznie mniej, niż normalnie dołączyłbyś do elity Apple. Ta umowa O2 ma niewielką cenę początkową wynoszącą 29.99 EUR i obejmuje 30 GB danych miesięcznie, a także nieograniczone rozmowy i SMS-y. iPhone XR nie jest najnowszym i najdroższym iPhonem Apple. Ale jest podobny do iPhone'a 11, z 6.1-calowym ekranem, 12-megapikselowym aparatem głównym i znacznie lepszą żywotnością baterii niż iPhone'y, które były wcześniej. To tylko niektóre z ofert, które znajdziesz w Mobile Phones Direct. Są też inne powody, dla których warto tam robić zakupy. Mobile Phones Direct oferuje gwarancję dopasowania ceny i będzie wiązać się z każdą ofertą z płatnością miesięczną lub ofertą zawierającą tylko kartę SIM od O2, Vodafone lub Carphone Warehouse. Otrzymujesz dwa miesiące bezpłatnego ubezpieczenia, dostawa jest bezpłatna, a infolinia Mobile Phones Direct jest czynna siedem dni w tygodniu.