Studio God of War Ragnarok już pracuje nad nową grą nowej generacji


Studio deweloperskie Sony stojące za God of War z 2018 roku i nadchodzącą kontynuacją God of War: Ragnarok wydaje się pracować nad niezapowiedzianym tytułem, jeśli nowy post o pracę opublikowany na Twitterze ma się wydarzyć. Oficjalne konto Santa Monica Studio na Twitterze opublikowało ofertę dla dyrektora artystycznego, wyraźnie na „niezapowiedzianą” grę, i już jesteśmy w szale na temat tego, co to może być.

🔥 HOT JOB: ART DIRECTOR 🔥 Poszukujemy doświadczonego Art Directora do opracowania nowego, niezapowiedzianego jeszcze tytułu! Jeśli masz wszystko, czego potrzeba, aby przewodzić i inspirować nasz zespół do dostarczania najlepszej w swojej klasie jakości wizualnej, zgłoś się tutaj 👉 https://t.co/HBV4G97OtI #SMSCareers #Gamedev pic.twitter.com/IkzVzcvCJV 19 stycznia 2021 We wyobraź sobie, że studio będzie bardzo zajęte pracą nad God of War: Ragnarok w przyszłym roku, ale sensowne jest, aby zespół zaczął kłaść podwaliny pod następny projekt. Lista zaprasza kandydatów do „dołączenia do wielokrotnie nagradzanego zespołu, który stworzył God of War”, aby „koordynować duże zespoły artystów z wielu dziedzin, aby spełnić twórczą obietnicę nowego projektu na dużą skalę”. Wybrany kandydat będzie musiał „opracować estetyczne filary projektu”, co pozwala mieć nadzieję, że jest to zupełnie nowa własność intelektualna, a nie nowy wpis do istniejącej franczyzy, ale tutaj spekulujemy. Ta rola wymaga doświadczenia w „grafice gier wideo 3D w czasie rzeczywistym”, a biorąc pod uwagę doświadczenie studia w pięknie wykonanych grach RPG akcji, nie spodziewamy się, że nowy tytuł będzie zbyt doświadczony. różni się od ostatnich i bieżących projektów badawczych. Ponieważ Santa Monica Studio jest własnością Sony, możesz być pewien, że zostanie wydany na PS5, cokolwiek to jest, chociaż wydanie międzygeneracyjne na PS4 może być mniej prawdopodobne za kilka lat. Życie PS5.

Ragnarok i kowadło

God of War: Ragnarok został ogłoszony we wrześniu 2020 r., z niejasnym oknem premiery w 2021 r., co oznacza, że ​​już wkrótce. Wydany do tej pory krótki zwiastun sugeruje, że gra nie jest jeszcze gotowa do pokazania, co oznacza, że ​​​​prawdopodobnie patrzymy na koniec 2021 r., a nie na początek 2021 r., i prawdopodobnie wyląduje po Horizon Forbidden West, co ponownie się przyglądam. Miałem dużo więcej. istotne spojrzenie (Sony na ogół lubi rozłożyć swoje ekskluzywne gry.) Studiu trudno będzie dorównać uznaniu gry God of War z 2018 roku, w której udało się połączyć krwiożerczą przemoc franczyzy z cichszą, bardziej introspektywną charakterystyką, niż wielu mogłoby się spodziewać po wpisie franczyzy. seria. Ragnarok będzie musiał być większy i lepszy jako kontynuacja, prawdopodobnie rozszerzając zestawy i akcję o możliwości nowej konsoli PS5, zdolnej do wyświetlania większej liczby szczegółów, większej liczby wrogów, większych środowisk i nie tylko. - skupiając się jeszcze bardziej na sercu swojego niszczycielskiego bohatera. Jeśli może to zrobić, możemy uznać ją za jedną z pierwszych gier na PS5, w które trzeba zagrać. Przez DualShockers Dzisiejsze najlepsze oferty God of War God of War Hits – PlayStation... God of War Największe hity – PS4