Spider-Man: No Way Home, trzecia część filmów Spider-Man MCU z Tomem Hollandem w roli głównej, ma się ukazać jeszcze w tym roku. Po okresie, w którym wyglądało na to, że Sony i Disney mogły zakończyć swoją trwającą współpracę, ulubiony twórca sieci powróci w najbardziej ambitnym filmie z serii.

Chociaż najwyraźniej wyciekło wiele informacji na temat projektu, wciąż jest wiele o Spider-Man: No Way Home, których jeszcze nie wiemy. Poniżej wyjaśnimy, co wiemy o filmie do tej pory, w tym o obsadzie, dacie premiery i historii. Powiemy również, co chcielibyśmy zobaczyć w filmie.

Spider-Man zdemaskowany

(Zdjęcie: Sony Pictures)

oczekiwać wielu Spider-Man Far From Home spoilery i WandaVision poniżej, jeśli jeszcze ich nie widziałeś. Jeśli nie jesteś jeszcze na bieżąco z najnowszymi ofertami MCU, czytaj dalej na własne ryzyko.

Co dalej ze Spider-Manem Unmasked?

Spider-Man: No Way Home - data premiery

Spider-Man uciekający przed eksplozją

(Zdjęcie: Sony Pictures)

Spider-Man: No Way Home ukaże się 17 grudnia 2021 r., przy założeniu, że nie ma opóźnień w produkcji, a kina są w tym czasie otwarte. To będzie ostatnie wydanie w tym, co powinno być pracowitym rokiem dla filmów MCU, z Black Widow, The Eternals i Shang-Chi oraz Legend of the Ten Rings, które mają trafić na ekrany przed nim. Oczywiście zakłada to, że świat filmu nie zostanie dotknięty dalszymi opóźnieniami związanymi z Covidem, co w tej chwili jest trudne do przewidzenia.

niech akcja się zacznie

Spider-Man: No Way Home Szczegóły obsady i plotki

Spider-Man 3

(Zdjęcie: Marvel Studios / Sony)

Trzy postacie, dla których na pewno wrócimy

W tej chwili na pewno znamy tylko kilka szczegółów dotyczących obsady filmu. Tom Holland powróci jako Peter Parker, Jacob Batalon powróci jako przyjaciel Petera Neda, a Zendaya powróci jako MJ; wszystkie trzy były widziane we wczesnych materiałach No Way Home (patrz wyżej). Zobaczysz także Marisę Tomei w roli cioci May.

Ponadto Tony Revolori ponownie zagra w roli Flasha Thompsona.

Poza tym jesteśmy na terenie plotek i wycieków. Wiele postaci z MCU i poprzednich projektów Spider-Man ma powrócić, dlatego oczekiwanie na Spider-Man: No Way Home jest tak wysokie.

Raport sugeruje, że Benedict Cumberbatch powtórzy swoją rolę jako Doktora Strange w następnym filmie, a w Dzień Inwestora Disneya w 2020 roku Kevin Feige z Marvela potwierdził, że wydarzenia Doktora Strange w Multiverse of Madness będą powiązane z trzecim Spider. -Film o mężczyźnie.

Wiemy również, że Jamie Foxx powróci jako złoczyńca Electro z The Amazing Spider-Man 2 w Spider-Man: No Way Home, dzięki usuniętemu postowi na Instagramie. The Hollywood Reporter mówi, że Alfred Molina powróci również jako złoczyńca Spider-Mana 2, Otto Octavius, po tym, jak GWW poinformowało, że Molina był widziany na planie.

Doktor Octopus ze Spider-Mana 2

(Zdjęcie: Sony Pictures)

Jak ci złoczyńcy trafią do rzeczywistości Petera Parkera? Lub odwrotnie? To wielka tajemnica, którą czekamy na rozpakowanie.

Podobno powrócą znajomi wrogowie.

Les rumeurs to allées plus schab quela, z raportem Collidera sugerującym, że byli aktorzy Spider-Mana Tobeya Maguire'a i Andrew Garfielda odgrywają rolę w filmie, co sugeruje, że jest to rodzaj wieloświata – Spider-Verse w live-action , może być . Jednak te twierdzenia zostały od tego czasu obalone przez Toma Hollanda.

Wreszcie, jak na razie, pojawiły się plotki, że Charlie Cox powtórzy swoją rolę Daredevila z serialu Netflix o tym samym tytule. Oryginalny raport z Murphy's Multiverse został potwierdzony przez comicbook.com, który powiedział, że najwyraźniej widziano go na planie filmu. Będziemy musieli poczekać i zobaczyć z tym, chociaż apel castingowy z lutego 2021 r. sugerował, że kręcono scenę dla publiczności.

Spider-Mana, by zaskoczyć

(Zdjęcie: Sony Pictures)

Nie jest jasne, jaki jest status kanoniczny programu telewizyjnego Daredevil w tym momencie, chociaż nie bylibyśmy przeciwni wybranym częściom serii do MCU.

Jak Spidey sobie z tym wszystkim poradzi?

Szczegóły historii Spider-Mana: No Way Home (i plotki)

W tej chwili nie ma oficjalnego opisu fabuły Spider-Man: No Way Home, więc wszystko, co następuje, jest założeniem opartym na wcześniejszych informacjach.

Trzeci film o Spider-Manie prawie na pewno będzie opowiadał o następstwach zakończenia Spider-Man: Far From Home, w którym Spidey został zasadniczo oskarżony przez Mysterio o bycie terrorystą kontrolującym drony, a J. Jonah Jameson pojawił się za ujawnienie superbohatera. sekretna tożsamość Petera Parkera. W tej chwili możemy tylko spekulować, jak to się rozegra na ekranie, ale wpływ na życie Petera będzie prawdopodobnie w centrum fabuły tego filmu.

Po tym, jak Peter ujawnił swoją tożsamość w serii Marvel Comics Civil War, użyto potężnej magii, aby wszyscy zapomnieli, więc spekuluje się, że Doktor Strange mógłby zrobić coś podobnego, aby pomóc mu wydostać się z sytuacji publicznej tożsamości w MCU. Na to będziemy musieli poczekać, ale przynajmniej zostało potwierdzone, że istnieje związek między No Way Home a drugim filmem Doctor Strange.

Ponadto plotka, że ​​wielu złoczyńców Spideya wchodzi na scenę, może być przygotowaniem filmu do historii Sinister Six, zasadniczo zespołu wrogów, aby dać Peterowi trudniejszy czas. Zakładając, że Electro i Doc Ock dokonają cięcia, sęp Adriana Toomesa miałby wiele sensu, podobnie jak Mysterio, gdyby udało mu się sfingować swoją śmierć i przeżyć z dala od domu. Są cztery: Scorpion, aka Mac Gargan (grany przez Michaela Mando) również istnieje w MCU, bez jego alter ego. To daje pięć.

Widzieliśmy, jak Michael Keaton pojawia się w zwiastunie Morbiusa, spin-offu spoza MCU ze Spider-Mana – czy postać Jareda Leto może być szóstą? A może to może być ktoś inny? Ponownie, to tylko spekulacje, ale zespół złoczyńców wydaje nam się wiarygodny, w oparciu o to, co do tej pory słyszeliśmy o obsadzie. Sony od dawna próbuje przenieść Sinister Six na duży ekran, Drew Goddard zapisał się kiedyś, by wyreżyserować film oparty na postaciach.

Tymczasem nagłówek „No Way Home” prawdopodobnie odnosi się do tego, że Peter musi żyć w ruchu, nie będąc w stanie chronić swoich przyjaciół lub rodziny teraz, gdy jego tożsamość została ujawniona.

Co chcemy zobaczyć w Spider-Man: No Way Home?

Oto nasza lista życzeń na trzeci film Spider-Mana MCU.

Równoważenie złych facetów
Jeśli przeczytałeś nasze zestawienie wszystkiego, co wiemy i wszystkiego, co wyciekło na temat Spider-Man: No Way Home, możesz mieć retrospekcje. Spider-Man 3, wyreżyserowany przez Sama Raimiego od 2007 roku, był znany z tego, że zawierał podobną obsadę postaci, zwłaszcza po stronie złoczyńców, co spotkało się z pogardą zarówno fanów, jak i krytyków. Niesamowity Spider-Man 2 cierpiał na ten sam problem wiele lat później.

Mamy nadzieję, że ten film Spider-Mana nauczył się na błędach z przeszłości i uda mu się zintegrować wielu wrogów bez utraty wątku historii.

Linki Spider-Verse
Into the Spider-Verse to jeden z najlepszych filmów o superbohaterach, jakie kiedykolwiek nakręcono, i słusznie zdobył Oscara za najlepszy film animowany w 2019 roku. Wydaje się prawdopodobne, że Sony chce uwzględnić w nim swoich różnych Spider-Men. okres i byłoby wspaniale, gdyby No Way Home mógł połączyć kropki w sekwencji po napisach. Imagine No Way Home zakończyło się animowanym Tomem Hollandem, który łączy siły z Milesem Moralesem ...

Spider-Men i Spider-Verse Women

(Zdjęcie: Sony Pictures)

Daredevil ponownie dołącza do MCU
Marvel Studios ma dwie opcje z Daredevil: zachowaj wersję postaci Charliego Coxa z Netflix lub poczekaj trochę i dostosuj ją. Naszą preferencją jest to, że trzymają się Coxa – film nie musi eksplorować jego bagażu z serialu Netflix, ale samo posiadanie go w MCU byłoby dobrym listem miłosnym dla fanów tej serii.

Kolejny Spider-Man?

 

Udostępnij to