Dwuminutowa recenzja

Beauty Works stało się synonimem różdżek do stylizacji, fal i lokówek, ale wraz z wprowadzeniem na rynek Aeris brytyjska marka po raz pierwszy wkracza na rynek suszarek do włosów. Biorąc swoją nazwę od łacińskiego słowa „powietrze”, Aeris obiecuje szybkie suszenie dzięki „precyzyjnemu przepływowi powietrza o dużej prędkości” w połączeniu z zaawansowaną technologią jonową, która zapewnia gładkie wykończenie bez puszenia się włosów przy minimalnym łamaniu. cyfrowy wyświetlacz temperatury

W naszych testach suszarka nie sprostała wydajności deklarowanej przez Beauty Works. Niemniej jednak nadal imponuje szybkim suszeniem, które nie pozbawia włosów objętości ani sprężystości, pozostawiając je miękkie. Nie posunęlibyśmy się tak daleko, aby powiedzieć, że stworzyło to całkowicie wolne od puszenia się wykończenie, ale nastąpiła zauważalna redukcja kłaczków, co w przypadku naszych naturalnie kręconych włosów jest rzadkością.

Ten model wyróżnia się również włączeniem cyfrowego wyświetlacza, który, choć zgrabny chwyt, wydaje się nieco zbędny. Chociaż interesujące jest obserwowanie temperatur osiąganych przy różnych ustawieniach, nie można ich dostosować, z pewnością nie w sposób, w jaki marketing Beauty Works chciałby, abyś uwierzył. W związku z tym po pierwszych dwóch użyciach suszarki prawie nie zwracaliśmy uwagi na tę funkcję.

Nie podoba nam się wygląd Aeris (jego industrialny kształt trochę kłóci się z eleganckim biało-złotym wykończeniem), ale jest to dobrze wyważona, lekka suszarka. Dzięki temu jest wygodny w noszeniu i nadaje się również do podróży.

Magnetyczne nasadki, które są standardowo dostarczane z suszarką Aeris, koncentratorem do stylizacji i nasadką wygładzającą, są bardzo łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, pomagając urozmaicić stylizacje, które możesz tworzyć za pomocą Aeris. Dyfuzor, który jest sprzedawany osobno, działa dobrze; ale jego ogólny kształt i położenie po podłączeniu do suszarki sprawia, że ​​jego użycie jest niepraktyczne.

Aeris najlepiej nadaje się dla osób, które mają mało czasu i chcą osiągnąć profesjonalną jakość wykończenia przy minimalnym wysiłku. Zapewni najwięcej korzyści osobom z niesfornymi włosami, które zazwyczaj mają trudności z uzyskaniem gładkich wykończeń za pomocą zwykłych suszarek.

Secador de pelo Beauty Works Aeris con todos los accesorios sobre una mesa

Suszarka do włosów Beauty Works Aeris ze wszystkimi akcesoriami na stole (Źródło zdjęcia: Future)

Beauty Works Aeris Lekka cyfrowa suszarka do włosów Cena i dostępność

  • Cena katalogowa: 180 € / 260 € / 315 € AU

Chociaż jest to nowa wersja, która często może ograniczać dostępność, suszarka do włosów Beauty Works Aeris jest sprzedawana na całym świecie za pośrednictwem strony internetowej Beauty Works (otwiera się w nowej karcie), a także od różnych sprzedawców zewnętrznych. W rzeczywistości, ponieważ Beauty Works oferuje wysyłkę międzynarodową, Aeris można kupić bezpośrednio w ponad 190 krajach. Jest również dostępny u wielu sprzedawców zewnętrznych w Wielkiej Brytanii, w tym Lookfantastic – otwiera się w nowej karcie, ASOS – otwiera się w nowej karcie i Feelunique – otwiera się w nowej karcie.

Za 180 USD / 260 GBP / 315 USD Aeris to nie tylko najdroższe narzędzie do włosów sprzedawane przez Beauty Works, ale także jedna z najdroższych suszarek do włosów na rynku. To trzykrotnie więcej niż cena suszarek do włosów średniej klasy, takich jak BaByliss, zwłaszcza ich seria PRO, i na równi z niektórymi droższymi modelami w naszym przewodniku po najlepszych suszarkach do włosów. Mianowicie, 179 USD / 279 GBP / 330 USD GHD Helios; ale to około połowa ceny suszarki Dyson 349.99 USD / 429.99 GBP / 599.99 USD Supersonic.

Aby uzasadnić tę stosunkowo wysoką cenę, Beauty Works zwraca uwagę na fakt, że cyfrowy bezszczotkowy silnik Aeris o mocy 1200 W suszy włosy sześć razy szybciej niż tradycyjne suszarki do włosów i wytwarza 10 razy więcej jonów niż typowa jonowa suszarka do włosów. Szybszy czas suszenia obiecuje ograniczyć ilość uszkodzeń termicznych, na jakie narażone są włosy, podczas gdy zwiększona ilość jonów pomaga wygładzić włosy i zmniejszyć puszenie.

Dodatkowo Beauty Works Aeris ma cyfrowy wyświetlacz, który twierdzi, że oferuje spersonalizowaną kontrolę temperatury, choć szybko odkryliśmy, że ten wyświetlacz był niczym więcej niż sztuczką. Gdzie indziej Aeris jest lekki i udaje mu się zapakować wiele najnowocześniejszych technologii w urządzenie, które waży zaledwie 300 g.

Obecnie Aeris jest dostępny tylko w jednej opcji kolorystycznej: białej i złotej. W zestawie z dwoma nasadkami magnetycznymi: nasadką prostującą i koncentratorem do stylizacji; dyfuzor można kupić osobno za 25 EUR / 37 EUR / 44 EUR.

Ocena ceny i dostępności: 3 / 5

Beauty Works Aeris Lekka cyfrowa konstrukcja suszarki do włosów

  • Dobrze wyważony, lekki korpus sprawia, że ​​jest wygodny w użytkowaniu
  • Industrialna forma spotyka się z eleganckim wykończeniem
  • Cyfrowy wyświetlacz pokazuje dokładną temperaturę dla każdego ustawienia

Projekt Beauty Works Aeris jest bardziej industrialny niż wielu jego rywali, zastępując tradycyjne duże krzywe prostymi, czystymi liniami. Nasze pierwsze wrażenie było takie, że wyglądało bardziej jak wiertarka elektryczna niż suszarka do włosów, a otwarta konstrukcja silnika z tyłu cylindra podkreśla tę industrialną estetykę. Kontrastuje z tym elegancka biało-złota kolorystyka, zapewniająca kontrast stylów. Oba akcesoria są wyposażone w technologię osłony termicznej, co oznacza, że ​​można je łatwo wymienić bez konieczności czekania, aż ostygną.

Pod względem wielkości Aeris jest kompaktowy. Jest wyposażony w przewód o długości 8 stóp (3 m), który jest obecnie standardem dla większości stylistów. Le canon lui-me mesure 7,5 pouces (19 cm), qui s'étend jusqu'à 9,5 pouces (24 cm) avec les busses fixées magneticmente, et la poignée mesure 4,75 pouces (10,5 cm) long. Oczekiwaliśmy, że ten stosunek rozmiaru beczki do rozmiaru rączki zaburzy równowagę suszarki podczas stylizacji, ale było odwrotnie. Aeris jest dobrze wyważona, a przy wadze 300 g (10,5 uncji) jest znacznie lżejsza niż inne testowane przez nas suszarki, a mianowicie 780 g (1 funt 11 uncji) GHD Helios i Dyson Supersonic o wadze 560 g (1 funt 3 uncje). To sprawia, że ​​Aeris jest suszarką wygodną w użyciu i odpowiednią do podróży.

Obwód 4,5 cala (10,5 cm) sprawia, że ​​wąski uchwyt jest łatwy do uchwycenia i przenoszenia, a z boku znajduje się przycisk zasilania oraz pokrętło regulacji prędkości i temperatury. Musisz przytrzymać przycisk zasilania przez około trzy sekundy, aby włączyć Aeris. Następnie możesz przełączać się między trzema ustawieniami prędkości: Miękka, Średnia i Szybka oraz czterema ustawieniami temperatury: Chłodna, Niska, Średnia i Wysoka.

Te pokrętła są dobrze rozmieszczone, dzięki czemu możesz przełączać się między ustawieniami podczas stylizacji, unikając przypadkowych uderzeń w połowie suszenia. Obecny jest również przycisk fajnego ognia; znajduje się na dole uchwytu, w pobliżu miejsca, w którym uchwyt styka się z lufą. Daje to całkowitą liczbę ustawień temperatury do pięciu. Możesz sprawdzić dokładną temperaturę ustawienia, którego używasz, patrząc na cyfrowy wyświetlacz, który znajdziesz na górze beczki. Jednak chociaż może to być interesujące do oglądania, wydaje się to trochę sztuczką.

Zbliżenie na przyciski suszarki do włosów Beauty Works Aeris

Zbliżenie na przyciski suszarki do włosów Beauty Works Aeris (Źródło zdjęcia: Future)

Używając go, znalezienie prędkości i temperatury, które najlepiej pasują do rodzaju włosów i stylu, który chcesz stworzyć, może wymagać trochę eksperymentów. Na szczęście funkcja inteligentnej pamięci Aeris oznacza, że ​​suszarka zapamięta Twoje poprzednie ustawienia za każdym razem, gdy włączysz suszarkę. Beauty Works radzi osobom z cienkimi, łamliwymi włosami, aby trzymały się niskiego ustawienia, 140°F/60℃. Typy włosów normalnych i cienkich najlepiej sprawdzają się przy ustawieniu Medium, 194°F / 90℃, a grube/ciężkie typy włosów uzyskają najlepsze rezultaty przy ustawieniu High, 248°F / 120℃. Ustawienie Cool działa w temperaturze pokojowej i może być stosowane do wszystkich rodzajów włosów.

Bezszczotkowy silnik w tylnej części lufy jest osłonięty wyjmowanym odpowietrznikiem. Beauty Works twierdzi, że silnik czyści się samoczynnie, ale ponieważ jest wyjmowany, możesz również ręcznie usunąć kurz lub włosy, które utknęły, ponieważ może to wpłynąć na wydajność suszarki.

Główna różnica między silnikami szczotkowymi, które można znaleźć w starszych, tańszych suszarkach do włosów, a silnikiem bezszczotkowym w Aeris polega na tym, że wersje bezszczotkowe są napędzane elektronicznie, a nie mechanicznie. Dzięki temu są bardziej energooszczędne, mocniejsze i cichsze oraz mniej podatne na zużycie tak szybko, jak modele szczotkowane. W rzeczywistości Aeris jest jedną z najcichszych suszarek do włosów, jakich kiedykolwiek używaliśmy; Mogliśmy nawet słuchać naszej muzyki podczas układania włosów, co jest niezwykle rzadkie.

Gdzie indziej, aby generować obiecane korzyści jonowe, przód armaty Aeris jest pokryty okrągłą metalową siatką, która po podgrzaniu generuje od 30 do 50 milionów jonów ujemnych. Jony te są następnie wstrzykiwane do włosów, gdzie naturalnie przyczepiają się do dodatniego ładunku każdego mieszka włosowego, aby zmniejszyć elektryzowanie się i puszenie.

Ocena projektu: 3/5

Beauty Works Aeris Lekka cyfrowa suszarka do włosów Wydajność

  • Szybkie suszenie bez utraty objętości
  • Twórz gładkie wykończenia i ograniczaj puszenie.
  • Dyfuzor jest trudny w użyciu.

Biorąc pod uwagę, ile obietnic Beauty Works złożyło w zakresie prędkości suszenia, niestandardowej kontroli temperatury i zaawansowanej technologii jonowej, nasze oczekiwania były wysokie. Na szczęście nie zawiedliśmy się zbytnio.

Susząc nasze cienkie, średniej długości włosy prosto pod prysznicem, z mokrych do suchych w średnio 2 minuty i 3 sekundy. To trzy sekundy szybciej niż średni czas suszenia Dyson Supersonic. Jest także prawie minutę szybszy niż GHD Air; ale był o 16 sekund wolniejszy niż GHD Helios. Oczywiście, jeśli masz dłuższe, grubsze włosy, ten czas suszenia prawdopodobnie się wydłuży.

Wzrost prędkości jest najbardziej zauważalny, gdy porównamy czas schnięcia Aerisa z tańszymi modelami, który z naszego doświadczenia może wynosić od 4 minut do 7 minut, w zależności od modelu. To nie jest 6-krotnie większa prędkość suszenia, którą obiecuje Beauty Works; możemy jednak potwierdzić, że Aeris jest suszarką szybką i jeśli sięgniesz po tę suszarkę dopiero po korzystaniu z tańszych modeli, zauważysz wyraźną oszczędność czasu, gdy…

Udostępnij to