Te gigantyczne ekrany led Stały się dziś wielką podstawą marketingu. Znacznie poprawiły również sposób, w jaki postrzegamy reklamy. Chodzi o format z powodzeniem stosowany na powierzchniach i przestrzeniach zewnętrznych. Jego intencją jest skłonienie ludzi do lepszej wizualizacji kampanii reklamowych.

Służą instytucjom, firmom, fundacjom czy innym podmiotom, które wymagają wysokiej jakości marketingu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o gigantycznych ekranach LED, zapraszamy do dalszej lektury.

Gdzie mogą znajdować się gigantyczne ekrany LED?

Aby zarządzać informacjami o tym, co można osiągnąć za pomocą gigantycznego ekranu LED, konieczne jest zrozumienie Co to jest i jaki jest jego cel? I to nic innego jak, jak sama nazwa wskazuje, a ekran złożony z diod LED o wysokiej jasności.

Diody LED tworzą piksele, za pomocą których tworzone są obrazy reklamowe lub teksty informacyjne dla określonej grupy odbiorców.

Są dość wytrzymałe, ponieważ zostały zaprojektowane z specjalna powłoka chroniąca je przed zmianami klimatycznymi i atmosferycznymi. Dlatego nie miałoby to wpływu na jego działanie, ponieważ jest to zasób, z którego wiele osób może korzystać.

Jednym z aspektów, który je wyróżnia, jest to, że są bardzo wszechstronne; oznacza to, że nie mają one jednej lokalizacji do ich zastosowania i użytkowania.

Olbrzymie ekrany LED gwarantują dość zoptymalizowaną widoczność. Jego instalację można przeprowadzić na różnych powierzchniach, ale użytkownik lub firma musi jasno określić, jak daleko chce się posunąć. Na tej podstawie możesz wybrać dla nich dach, budynki, słupy, sklepy lub inne specjalne przestrzenie.

Firmy wymagające ekranów LED

Oto niektóre z firm, które czerpią największe zyski z gigantycznego ekranu LED:

 • Handel detaliczny lub sprzedaż detaliczna.
 • Sektor finansowy i banki.
 • Uniwersytety, szkoły wyższe i żłobki.
 • Dealerzy lub wypożyczalnie samochodów.
 • Sektor turystyki.
 • Rozrywka: billboardy kinowe.
 • Inteligentne miasta.

Jakie są zastosowania ekranów LED?

Są tak wszechstronne, że można je umieścić w strategicznych miejscach, co pozwala uzyskać więcej wyświetleń, jeśli mówimy bezpośrednio o reklamie. Niektóre typowe i zalecane zastosowania są następujące:

 • aplikacje wielkoformatowe; to znaczy przestrzenie, w których do transmisji tego, co jest pożądane, potrzebny jest ogromny ekran. Dość namacalnym przypadkiem jest jego niedawne zastosowanie w teatrach.
 • Sprzedaż.
 • Reklama zewnętrzna i wewnętrzna.
 • Centra kontroli.

Jeśli zarządzasz którąkolwiek z tych firm i chcesz poprawić swój wizerunek, możesz wybrać ten typ ekranu.

Jak sprawdzić, czy ekran LED jest dobrej jakości?

Teraz zaleca się, aby firmy z różnych sektorów korzystały z nich, aby znaleźć wymierne zalety, takie jak: widoczność, przyciąganie uwagi, umiarkowane zużycie, dostosowywanie i łatwa instalacja.

Wszystko to uzyskamy, jeśli zastosujemy ekrany dobrej jakości. I to jest znane w zależności od odległości w milimetrach, jaka istnieje między każdą diodą LED. Chodzi o to, że im są bliżej, tym lepsze wrażenia dla publiczności, a to, co zostanie wystawione, będzie miało doskonałą rozdzielczość.

Udostępnij to