Aktualizacja Pierścienia Eldena sprawia, że ​​Starcourge Radahn jest jeszcze trudniejszy

Aktualizacja Pierścienia Eldena sprawia, że ​​Starcourge Radahn jest jeszcze trudniejszy

Wydawca Bandai Namco opublikował dziś małą aktualizację większej łatki Elden Ring 1.03, która pojawiła się w połowie marca. W szczególności dodali poprawkę, aby przywrócić rytm Gwiezdnej Plagi Radahn. Oryginalna aktualizacja zmniejszyła obrażenia zastraszającego szermierza i jego małego konika, zasadniczo zamieniając jego gigantyczne miecze w parę makaronu bilardowego, czyniąc go totalnym wiatrem w porównaniu z jego brutalnymi rówieśnikami, takimi jak Maliketh.

Deweloper FromSoftware nadal majstruje przy Elden Ring, modyfikując grę tak, aby była odpowiednią ilością wyzwań. Jednak najwyraźniej przywrócenie Starscourge Radahn do jego dawnego, mocnego siebie było ważne dla zespołu, ponieważ jedyną informacją o łatce dla tej aktualizacji jest „Naprawiony błąd dostosowania balansu dla bossa„ Starscourge Radahn ”w aktualizacji 1.03, w którym moc niektórych ataków była niezamierzona zmniejszona.”, czyniąc Radahna gwiazdą aktualizacji dla jednego gracza.

Elden Ring Radahn: Bohater stawia czoła Starscourge Radahnowi

(Źródło zdjęcia: Bandai Namco Entertainment)

Wcześniej Radahn otrzymał dość mocny cios w głowę w patchu 1.03, zmniejszając i spowolniając trafienia broni i pocisków, zmniejszając obrażenia w zwarciu i m.in. duże zmiany w atakach ukierunkowanych. Chociaż wyraźnie wymagało to pewnych poprawek, z wyzwania przekształciło się w źródło rozrywki, ponieważ można było zobaczyć, jak przywołani NPC obijają go na własną rękę.

Nie żeby było coś złego w używaniu przywołań. Podczas gdy magia pomocy w walce jest sprzeczna z duchem gier Soulsborne, jak odkrył Pat, skłanianie się do przywołania Pierścienia Eldenów jest jak oszustwo, ale jest to niezwykle zabawny czas.

Jeśli teraz grasz przeciwko Radahnowi, będziesz chciał być gotowy, ponieważ odzyskuje swoją grę A, a to oznacza bicie. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapoznaj się z naszym przewodnikiem szefów Elden Ring, aby znaleźć konkretne awarie, i nigdy nie jest złym pomysłem, aby wrócić do podstawowych wskazówek Elden Ring.