Zdobądź iPhone'a SE ze słuchawkami AirPods za darmo dzięki tej wspaniałej ofercie z okazji Czarnego Piątku

Zdobądź iPhone'a SE ze słuchawkami AirPods za darmo dzięki tej wspaniałej ofercie z okazji Czarnego Piątku
IPhone SE firmy Apple okazał się swego rodzaju sensacją, a zarówno recenzenci, jak i użytkownicy chwalili połączenie wydajności i wartości. A teraz, gdy początkowy entuzjazm osłabł, już widzimy kilka poważnych ofert na iPhone'a SE. EE to najpopularniejsza sieć w Wielkiej Brytanii, ale często pobiera wysokie ceny. Jednak w związku z ofertami telefonicznymi w Czarny piątek i ofertami przedświątecznymi po Czarnym piątku, uruchomił kilka bezpłatnych ofert, a ten plan to korek: iPhone SE z 10 GB więcej danych. Darmowe AirPods za 37 €/po południu. Bez AirPods jest to dość konkurencyjna cena, zwłaszcza że EE prosi tylko o premię, ale w połączeniu z nową parą AirPods o wartości 159 euro za nic, to całkiem niezła okazja. Niezależnie od tego, czy chcesz uzyskać pełną aktualizację od Apple, czy po prostu chcesz otrzymać naprawdę niesamowity prezent świąteczny za darmo, możesz przeczytać więcej o tej wspaniałej ofercie od EE poniżej. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych i kliknąłeś ten artykuł, oczekując dobrej oferty, nie jedź nigdzie. W tej chwili jest kilka świetnych oszczędności, więc przewiń w dół, aby je sprawdzić.

Ta bezpłatna oferta słuchawek AirPods na iPhone'a SE+ jest zakończona:

Najlepsze oferty iPhone'a SE w USA:

iPhone SE: od Walmart | 349 € 199 € | 150 € zniżki
Jeśli szukasz nowego iPhone'a w niewiarygodnie niskiej cenie, dziś jest Twój szczęśliwy dzień. Możesz kupić iPhone'a SE 2020 od Walmart za jedyne 199 USD za pośrednictwem Straight Talk lub True Wireless. Alternatywnie możesz kupić jeden za jedyne 19 € miesięcznie z opcją finansowania potwierdzoną przy kasie.
Zobacz ofertę

iPhone SE 2020, 64 GB: 399 USD ZA DARMO z dwuletnią umową z Verizon
Zdobądź iPhone'a SE 2020 za darmo z dwuletnią umową z tą ofertą. IPhone SE 2020 z chipsetem A13 Bionic, takim samym jak seria iPhone 11, jest szybki, wydajny i będzie obsługiwał aktualizacje iOS przez wiele lat.
Zobacz ofertę

Dlaczego warto skorzystać z oferty telefonu EE w Czarny piątek?

EE spędziła ostatnie kilka lat jako najpopularniejsza sieć i widzimy dlaczego. Nie tylko ma najszybszą sieć 4G w Wielkiej Brytanii, ale także konkuruje z O2 i Vodafone o gratisy. Dzięki EE otrzymujesz bezpłatne subskrypcje BT Sport, Britbox, Apple Music, Apple TV i innych. EE oferuje również funkcje, takie jak limity danych, połączenia Wi-Fi i zniżki na łącza szerokopasmowe EE, jeśli się zarejestrujesz. Połączenia: w tym połączenia z MX i CA SMS-y: w tym wiadomości z MX i CA Dane: (zwolnione do prędkości 128 kb/s) Połączenia: w tym połączenia z MX i CA SMS-y: w tym wiadomości z MX i CA Dane: (zwolnione do prędkości 128 kb/s) Połączenia: w tym połączenia z MX i CA SMS-y: w tym wiadomości z MX i CA Dane: (zwolnione do prędkości 128 kb/s) Powered by Techradar