Dzięki tej niesamowitej ofercie zyskaj nawet XNUMX euro zniżki na iPhone'a XNUMX Pro Max

Dzięki tej niesamowitej ofercie zyskaj nawet XNUMX euro zniżki na iPhone'a XNUMX Pro Max
Oficjalnie pojawił się iPhone XNUMX, a AT&T ma niesamowitą ofertę na iPhone'a XNUMX Pro Max, dzięki której możesz zapłacić zaledwie XNUMX dolarów za największy telefon w najnowszej wersji Apple. Ten model najnowszego telefonu z systemem iOS kosztuje XNUMX euro za telefon XNUMX GB, więc na pewno będziesz chciał uzyskać dobrą ofertę na iPhone'a XNUMX na XNUMX Pro Max. AT&T zapewnia Ci wsparcie, oferując do XNUMX dolara z zerowym kredytem w sklepie z kwalifikującą się wymianą, za którą możesz kupić iPhone'a XNUMX Pro Max za jedyne XNUMX dolarów. Aby skorzystać z tej niesamowitej oferty na iPhone'a XNUMX Pro Max, musisz kupić nowy telefon w ramach miesięcznej umowy i wykupić nieograniczony plan transmisji danych. Po otrzymaniu nowego telefonu możesz zwrócić stare urządzenie i otrzymać środki w ciągu trzech cykli rozliczeniowych po otrzymaniu przez AT&T Twojej wymiany. Pamiętaj, że kredyt zostanie rozłożony na raty przez cały okres obowiązywania Twojego planu.

Najlepsza dzisiejsza oferta na iPhone'a XNUMX Pro Max w AT&T

< p class="vanilla-image-block" style="padding-top:100.00%;"> Apple iPhone trece Pro Max: od dziewięćdziesięciu dziewięciu euro z wymianą w AT&T
Zaoszczędź 1,000 € - Najnowszego iPhone'a XNUMX Pro Max możesz kupić za jedyne XNUMX USD po kwalifikowanej wymianie w AT&T. Dzięki tej ofercie otrzymasz do XNUMX EUR kredytu w sklepie, aby obniżyć koszty sprzedaży detalicznej o XNUMX EUR. Zanim zwrócisz stare urządzenie, musisz kupić nowy telefon z miesięczną umową i nieograniczonym planem transmisji danych. Po dwóch-trzech cyklach rozliczeniowych zaczniesz kwalifikować się do kredytu, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na najnowszym iPhonie. Jeśli większy telefon nie jest dla Ciebie, dowiedz się wszystkiego o iPhonie XNUMX z naszego poradnika.