Na Netflixie jest w Tobie coś strasznie urzekającego. Luźno zaadaptowany z serii książek o tym samym tytule autorstwa amerykańskiej autorki Caroline Kepnes, zapraszamy nas na duch miłości psycho Joe Goldberg (Penn Badgley).

Problem w tym, że Joe ma niezdrową obsesję na punkcie każdego ze swoich partnerów, co powoduje, że robi całkiem dzikie rzeczy w imię miłości. Podczas pierwszych dwóch sezonów serialu widzieliśmy, jak kłamał, manipulował, a nawet przedzierał się do serc niczego niepodejrzewających ofiar w sposób, który był nawiedzający i dziwnie urzekający.

Chociaż program o takim motywie powinien być bardziej kontrowersyjny, jesteś wyraźnie hitem wśród widzów Netflix. Po tym, jak został zrzucony przez sieć kablową Lifetime w Stanach Zjednoczonych, Netflix kupił program pod koniec 2018 roku. Drugi sezon obejrzało w pierwszym miesiącu 54 miliony widzów w samej usłudze. przenoszenie (cóż, 54 miliony ludzi obejrzało przynajmniej kilka minut pierwszego odcinka).

Sezon 3 został ogłoszony 14 stycznia, a odnowienie kolejnej serii pomogło ulgę podatkową na produkcję w wysokości ponad 7 milionów euro. Poznamy więcej pokręconych żyć Joe i jego nowej partnerki, Love Quinn (Victoria Pedretti), po niewiarygodnie nieprzewidywalnym zakończeniu sezonu 2. Następnie wyjaśnimy, kiedy sezon 3 pojawi się na Netflix i podsumujemy wszystko, co wiemy póki co o kolejnej serii odcinków.

Data premiery sezonu 3: spodziewaj się 2021

Do zobaczenia wkrótce, sąsiedzie. Ty S3 nadchodzi.

Netflix nie potwierdził dokładnej daty premiery Twojego sezonu 3, ale kiedy w TVLine pojawiła się wiadomość o odnowieniu, okazało się, że 10 nowych odcinków pojawi się w 2021 roku. Oficjalna strona serii na Twitterze miała ironiczny ton. na początku stycznia, mówiąc po prostu „Nowy rok, nowy ty”, urocza gra na pseudo-osobistym komentarzu do poprawy z drugiego sezonu You.

Chociaż zasadniczo skazuje to widzów na cały rok, zanim będą mogli wrócić z Joe i Love, miło jest wiedzieć, że nowy sezon zdecydowanie trwa w czasie, gdy Netflix nie boi się anulować swoich oryginalnych transmisji.

Masz obsadę sezonu 3: Joe i miłość powróci

Chociaż nic jeszcze nie wiadomo o rozpoczęciu produkcji na sezon 3, mamy potwierdzenie od dwóch członków obsady: Badgley powróci, a Joe i Victoria Pedretti powrócą jako Miłość.

Kontynuacja obecności Love w życiu Joe była prawie zapewniona, biorąc pod uwagę finał sezonu 3 z parą w dość bezbożnym związku (więcej o tym, co oznacza ten zwrot w sezonie 2 poniżej). Mam nadzieję, że zobaczymy również powrót rozszerzonej obsady rodziny i przyjaciół Quinna z sezonu XNUMX.

W najbliższej przyszłości prawdopodobnie nadal będzie zlokalizowany w Los Angeles. Z wyżej wymienionymi zachętami podatkowymi dla produkcji w Kalifornii i finałem drugiego sezonu, w którym Joe dostosował się do życia w idyllicznym domu na przedmieściach, można bezpiecznie założyć, że trzeci sezon nie będzie obejmował zmiany lokalizacji, jak wyprowadzka z drugiego sezonu. Z Nowego Jorku do Los Angeles.

Historia sezonu 3: czego się spodziewać w przyszłym roku

Drugi sezon You dramatycznie przyśpieszył melodramat, odbiegając od książek o dość szokującym charakterze. Kiedy Love zostaje zmuszony do konfrontacji z prawdziwą naturą Joego przez swoją pierwszą ofiarę, Candace, przyjmuje wiadomość w sposób, w jaki niewielu widziało, że nadchodzi: dźgając Candace w gardło.

Przez chwilę opadała szczęka, ujawniając, że miłość jest tak samo obsesyjna i podatna na morderstwa jak Joe. Przemawiając do Entertainment Tonight, Badgley oferuje wgląd w politykę płci, którą bada serial poprzez odrzucenie przez Joe mrocznych tendencji swojego partnera.

"… to jest jak; OK tak, teoretycznie są takie same, ale potem temu zaprzecza, co ponownie pokazuje archetypy mężczyzny i kobiety oraz Ucisk kobiet, nierówność mężczyzn i kobiet” – mówi Badgley. Następnie sugeruje bliższe przyjrzenie się miłości w trzecim sezonie, zauważając, że ona: „… nie wydaje się być tym samym typem osoby, nie wydaje się być tym samym rodzajem drapieżnika”.

Nie tylko Miłość w trzecim sezonie planuje głębiej kwestionować. Showrunner Sera Gamble przewiduje również jeszcze mroczniejszą przyszłość dla Joe. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter Gamble wyjaśnił, że koniec drugiego sezonu nie oznacza dobrych rzeczy dla naszego bohatera.

Obsada daty premiery sezonu 3 i nie tylko

(Zdjęcie: Tyler Golden / Netflix)

 

Po ujawnieniu morderstwa Love, Joe zaskakuje również wiadomością, że teraz zabiera syna, zabezpieczając mu przyszłość (na razie). Widzimy, jak ta dwójka przenosi się na przedmieścia (z matką Love na wyciągnięcie ręki) i tam Joe szpieguje przez płot swojego nowego sąsiada, który może być nowym tematem jego obsesyjnej natury.

„Myślę, że najważniejszą rzeczą w tej ostatniej scenie jest po prostu potwierdzenie, że Joe nadal jest Joe” – mówi Gamble – „w sposób, który nie będzie dla niego dobry”. Tym, co motywuje Joe i co sprawia, że ​​czujemy się w jego działaniach, była wyraźnie wizja Gamble na sezon drugi, w której głęboko zanurzono się w traumatyczne dzieciństwo Joe i Love. Chociaż ich historie są zupełnie inne, dowiadujemy się, że obaj przywódcy w bardzo młodym wieku doznali przemocy fizycznej i emocjonalnej oraz aktów przemocy.

Zakończenie miało na celu stworzenie „o wiele bardziej podmiejskiego i wyspiarskiego świata, w którym Joe byłby rybą całkowicie wyjętą z wody”. Sposób, w jaki Joe radzi sobie z ojcostwem, będzie ciekawą częścią nadchodzącego sezonu – ostatnie dwa sezony pokazały, że szczególnie chroni dzieci w swoim życiu.

Badgley powiedział TVLine, że Joe i Love „nie są bratnimi duszami. W końcu się jej boi. Zasadniczo jest przygotowany do sezonu 3 w taki sposób, aby tam byli ”. zaprzysiężony wróg drugiego «. To dużo potencjalnego materiału do zbadania w trzecim sezonie.

Możesz uruchomić jeszcze więcej sezonów w serwisie Netflix

Historia Joe też niekoniecznie będzie kompletna w trzecim sezonie. „Nie boję się powiedzieć, że z pewnością moglibyśmy podążać za Joe przez kilka sezonów” – powiedział Gamble THR. Nie martw się o autorów, którym brakuje środków, by wystawić swoich bohaterów na próbę. „Ponieważ wierzymy w świat, który dała nam Caroline i wierzymy w te postacie, po prostu wiemy, że będą nadal znajdować naprawdę pieprzone gówno, aby się do nich dostać”.

Jesteś wyjątkowym widowiskiem

Bez względu na to, dokąd zaprowadzi nas pokręcony romans Joe i Love, Netflix wyraźnie ma na swoich rękach poczucie winy. Autorka Caroline Kepnes pracuje obecnie nad trzecią i czwartą książką w swojej serii You., co oznacza, że ​​w sezonie 3 możesz stanąć przed dylematem w stylu Gry o Tron, wykraczającym poza materiał źródłowy.

Jesteś po prostu fajnym, seksownym i nieco niebezpiecznym widokiem. Bierze hipnotyzujący współudział w ohydnych czynach z serialu Hannibala i doskonale pasuje do zjadliwej satyry tysiąclecia. Oczywiście wywołało to kontrowersje związane z mrocznym motywem, ale Gamble zdołał poruszać się po tematach serialu w sprytny sposób, zapewniając widzom pokręcony i fascynujący program.

 

Udostępnij to