Podczas gdy dla iPhone’a 14 rośnie podekscytowanie, możemy z całą pewnością powiedzieć, że Apple nie zaczął jeszcze przyjmować zamówień w przedsprzedaży. Ale to nie znaczy, że entuzjastyczni fani nie mogą wkładać pieniędzy tam, gdzie są usta… jeśli mają już dość.

Producent niestandardowego iPhone'a Caviar zaprezentował swoją kolekcję iPhone 14 (otwiera się w nowej karcie), z 13 różnymi wieżami w wygórowanej cenie w następnym smartfonie Apple. Od modelu Champagne Rose za 9,500 euro, który można zobaczyć powyżej, ze skórą płaszczki i tytanem, do modelu Gold Champagne Crystal za 22,620 XNUMX euro, który zawiera dużo złotej biżuterii i dziewięć diamentów.

Większość z tych urządzeń jest ograniczona, a wyprodukowano tylko około 99 modeli. Możesz wybrać wersję iPhone 14 Pro lub Pro Max; to drugie jeszcze bardziej podnosi cenę.

Warto zauważyć, że iPhone'y pokazane na tych zdjęciach prawdopodobnie nie są wierne temu, jak będzie wyglądał iPhone 14; wydają się być oparte na iPhonie 13. Caviar prawdopodobnie używa tego telefonu jako symbolu zastępczego do wyświetlania projektów.

Kawior nie jest obcy dzikim, zwariowanym i szalenie drogim smartfonom: widzieliśmy również, jak firma wyprodukowała iPhone'a Steve'a Jobsa za 27,000 8,600 dolarów, iPhone'a z dinozaurem za 6,900 dolarów (z prawdziwymi skamieniałościami), iPhone'a za XNUMX dolarów zrobionego z oryginalnych iPhone'ów i wiele innych szalonych kreacji dla ludzie z dużą ilością pieniędzy.

Jeśli interesują Cię te nowe modele i masz duże pieniądze do wydania, możesz je już teraz zamówić w przedsprzedaży, ale nie jest jasne, czy otrzymasz telefon, gdy tylko iPhone 14 trafi do sprzedaży, czy później. .

Analiza: prawdopodobnie nie jest to jedyny sposób na zdobycie iPhone'a 14

Jeśli jesteś bardzo podekscytowany iPhone'em 14, ale nie masz 10,000 XNUMX dolarów wypalających dziurę w kieszeni, możesz łatwo zignorować oferty kawioru.

Istnienie tych telefonów nie wpłynie na dostępność ostatecznych modeli, a nadal będziesz mieć dużo czasu na ich zarezerwowanie, jeśli Apple zastosuje się do zwykłego schematu udostępniania ich w przedsprzedaży na tydzień przed premierą. wyjechać. na wyprzedaży.

Jeśli masz pieniądze na te drogie iPhony, a zabrakło Ci organizacji charytatywnych lub ludzi do pomocy, możesz być na najlepszej komórce, jaką kiedykolwiek widziałeś. . Ale chyba jest coś lepszego do kupienia niż złocisto-diamentowy iPhone 14 Pro Max.

Udostępnij to