Możesz teraz zamówić iPhone'a 14 w przedsprzedaży, jeśli masz do wydania 10,000 XNUMX euro

Możesz teraz zamówić iPhone'a 14 w przedsprzedaży, jeśli masz do wydania 10,000 XNUMX euro

Podczas gdy zainteresowanie iPhonem 14 rośnie, możemy z całą pewnością powiedzieć, że Apple nie zaczął jeszcze przyjmować zamówień w przedsprzedaży. Ale to nie znaczy, że entuzjastyczni fani nie mogą wkładać pieniędzy w usta… jeśli mają dość.

Producent niestandardowych iPhone'ów Caviar zaprezentował kolekcję iPhone'a 14 (otwiera się w nowej karcie), która obejmuje 13 różnych wież w zawyżonej cenie na kolejnym smartfonie Apple. Ich oferta waha się od modelu Champagne Rose za 9,500 euro, który widać powyżej, ze skórą płaszczkową i tytanem, po model Gold Champagne Crystal za 22,620 XNUMX euro, ozdobiony mnóstwem złotych klejnotów i dziewięcioma diamentami.

Większość z tych urządzeń jest dostępna w limitowanej serii – wyprodukowano tylko około 99 modeli. Możesz wybrać wersję iPhone 14 Pro lub Pro Max; ten ostatni jeszcze bardziej podnosi cenę.

Warto zaznaczyć, że iPhone'y pokazane na tych obrazkach prawdopodobnie nie są wierne temu, jak będzie wyglądał iPhone 14; Wygląda na to, że bazują na iPhonie 13 Pro. Caviar prawdopodobnie używa tego telefonu jako elementu zastępczego, aby pochwalić się projektami.

Caviar nie jest obcy dzikim, ekstrawaganckim i niewiarygodnie drogim smartfonom – widzieliśmy także, jak firma wyprodukowała iPhone’a Steve’a Jobsa za 27,000 8,600 euro, iPhone’a z dinozaurem za 6,900 euro (z prawdziwymi skamielinami), iPhone’a za XNUMX euro wykonanego z oryginalnych iPhone’ów i wiele innych szalone kreacje dla ludzi z dużą ilością pieniędzy.

Jeśli interesują Cię nowe modele i masz duże pieniądze do wydania, możesz zamówić je w przedsprzedaży już teraz, ale nie jest jasne, czy telefon trafi do rąk zaraz po wejściu iPhone'a 14 do sprzedaży, czy później. .

Analiza: Prawdopodobnie nie jest to jedyny sposób na zdobycie iPhone'a 14

Jeśli jesteś bardzo podekscytowany iPhonem 14, ale nie masz 10,000 XNUMX euro wypalających dziurę w kieszeni, możesz z łatwością zignorować oferty Caviara.

Istnienie tych telefonów nie wpłynie na dostępność ostatecznych modeli i nadal będziesz miał mnóstwo czasu na złożenie zamówienia w przedsprzedaży, jeśli Apple będzie postępował zgodnie ze swoim zwyczajowym schematem udostępniania ich w przedsprzedaży na tydzień przed ich premierą. wychodzić. na wyprzedaży.

Jeśli masz pieniądze na te drogie iPhone'y, a skończyły Ci się organizacje charytatywne, które mógłbyś przekazać darowiznę, lub ludzie, którzy mogliby Ci pomóc, możesz mieć najbardziej wybaczający telefon, jaki kiedykolwiek widziałeś. . Ale chyba jest coś lepszego do kupienia niż złoto-diamentowy iPhone 14 Pro Max.