Nie możemy sobie pomóc. Wracając do domu w środę wieczorem po dwóch nocach w Leavenworth, wspomniałem Dwayne'owi, że skoro jedziemy do Whidbey na niedźwiedzia polarnego, powinniśmy ponownie wyłożyć podłogę w głównej łazience. A gdybyśmy mieli podłogę, równie dobrze moglibyśmy pomyśleć o zakupie nowej komody. Dwayne uprzejmie, szaleńczo lub nie, zgodził się. Czwartek rano: wydawaj pieniądze w Home Depot. Czwartkowe popołudnie: wycieczka kabiną. Łazienka wygląda tak. Czwartek o 16:28: Początek demonstracji. Przymocuj deskę HardieBacker do podłoża. Czwartek o północy: zakończenie demonstracji i przygotowań. Czyste cienkie wiadra itp. na zewnątrz przy 10 stopniowej pogodzie. Spać do 1000 rano następnego dnia. Opowiedz mi o łożysku polarnym. Uznanie dla Piper za zrobienie nam przekąsek, które pomogą nam przetrwać dzień. Piątkowy wieczór: Dwayne i Jen jadą godzinę do najbliższego Home Depot, aby zwrócić kupioną wcześniej komodę i kupić nową. A skoro wymieniamy komodę, to postanowiliśmy wymienić apteczkę. Sobota: fuga. Zainstaluj nową toaletę i toaletkę. Idź do sklepu kilka razy w celu uzyskania różnych potrzeb hydraulicznych. Przyjrzyj się oświetleniu toaletki i zdecyduj, że ono też wymaga aktualizacji. Discover No Store South Whidbey oferuje wybór opcji oświetlenia. Wiedz, że nie skończymy wystarczająco szybko, żeby wrócić do domu tej nocy. Nakarm dzieci. Więcej sprzątania. Upadając na kanapie, pisząc listę tego, co zabrać na suchy ląd, zanim znowu skończę. Sobota o północy: Zauważ, że zawór odcinający toaletę przecieka. Niedziela rano: Denise przyprowadza dzieci do domu. Dwayne zostaje, aby pracować nad wyciekiem, mając nadzieję, że zaoszczędzi nam czasu i pieniędzy, nie wzywając hydraulika. Dodaj to do mojej listy XNUMX powodów, dla których kocham tego mężczyznę.

Budujemy domki letniskowe i domy na Alasce przez cały rok. Kiedy 30 listopada 2018 r. nawiedziło trzęsienie ziemi, moją pierwszą myślą było: „Mamy na Alasce zbudowane ponad tysiąc konstrukcji, co teraz?” To była otrzeźwiająca myśl, muszę przyznać. Na szczęście mieliśmy bardzo mało zgłoszeń o uszkodzeniach i wszystko, co nam zgłoszono, było bardzo małe. Zawsze staraliśmy się dodać trochę dodatkowego wsparcia tu i tam oraz dodać strukturę i materiał poza tym, co jest potrzebne, co zwiększa komfort, gdy uderzy nas trzęsienie ziemi lub silny wiatr. Natryskowa pianka uretanowa dodaje znacznej wytrzymałości każdej konstrukcji wraz z wysokimi właściwościami izolacyjnymi. Otrzymaliśmy wiele próśb o natryskową piankę uretanową na nadchodzący rok. Nasz sprzęt jest teraz bardziej przenośny i możemy go zabrać w odległe miejsca. W przeszłości uretan był instalowany ze względu na swoje wysokie właściwości izolacyjne, ale właściwości konstrukcyjne mają również wielką wartość. Jeśli jesteś zainteresowany budową w sezonie 2019, skontaktuj się z nami, ponieważ wciąż mamy daty rozpoczęcia otwarcia w różnych częściach stanu. Jeśli już musimy budować w Twojej okolicy, prawdopodobnie możemy budować dla Ciebie, gdy będziemy w okolicy.

Blog o scrapbookingu, biwakowaniu i jednym i drugim w stylu retro Shasta! Przyczepa to CO? Przepraszamy za duże opóźnienie między wiadomościami. Skontaktowałem się z Juergenem Eichermuellerem, aby pomógł mi zidentyfikować uroczą małą przyczepę z szynką w puszce. Po około tygodniu przeszukiwania jego plików wysłałem mu e-mailem kołpaki na wypadek, gdyby były „ważne”. W rzeczywistości myślałem, że wyglądają, jakby miały literę „W” pośrodku, więc zastanawiałem się, czy przyczepa to stare Winnebago. Próbowałem poszukać w internecie, ale wszystkie modele Winnebago z lat 60-tych były zupełnie inne niż ten. Zabawne jest to, że prawie opublikowaliśmy w naszych e-mailach… on właśnie otworzył swój plik Winnebago, kiedy wysyłałem zdjęcia kołpaków. Okazuje się, że przyczepa to 15-stopowa przyczepa Winnebago z 1960 r. Ze względu na rzadkość przyczepy pomyślałem, że dam jej szansę na jej odnowienie, jeśli ktoś byłby zainteresowany. Do tej pory nie pojawiła się właściwa osoba, więc wydaje się korzystne, aby pozostała w moim posiadaniu i stała się nową chatą kultywacyjną. Aha i dzięki za propozycje nazw! Nazywamy ją „Kubuś” i wydaje się to odpowiednie w tym momencie. Próbowałem sprzedać Winnie na Craigslist, ale zainteresowanie było tak duże, że zostało utracone przez wariatów. Jeden facet upierał się, że wcale nie jest to rzadkie, chociaż było ich tylko 28. 28 to dość rzadko, jeśli mnie pytasz. Spędziłem dzień na czyszczeniu, odkażaniu, myciu i przygotowywaniu Winnie na wszystko, co przyniesie przyszłość. Po prostu pomyślałem, że wygląda dobrze. Zasłony to zasłony Scrapbooking Bee, z linii Creative Woman Debbie Mumm, a moja mama zrobiła je dla mnie, kiedy przerabiałem Shastę. Chciała je przymierzyć i sprawdzić, czy „pasują” na wypadek, gdyby Winnie została w rodzinie. Myślę, że sprawdziły się bardzo dobrze! W tej chwili Winnie jest w zawieszeniu. Bardzo chciałbym zobaczyć, jak ktoś go kupi i odrestauruje, a mówiono o umieszczeniu go w muzeum w Ohio. Zdecydowałam, że jeśli nikt się nie natknie i nie kupi Kubusia, zanim zrobi się gorąco, to na pewno zrealizuję swój plan przekształcenia jej w studio scrapbookingu. Na początku byłem naprawdę rozczarowany i czułem się winny, że w ogóle rozważałem zrobienie czegoś takiego z tak dziwną, starą przyczepą, ale teraz znów jestem podekscytowany. Ona naprawdę JEST idealną przyczepą „szynki w puszce”!

Gdy to zrobimy, myślę, że pójdziemy dalej i zaczniemy planować obóz. Przyjęliśmy do wiadomości, że kabina nie jest możliwa w najbliższej przyszłości, głównie dlatego, że prawdopodobnie w ciągu najbliższego roku będziemy mieć drugie dziecko. Gdy przejdziemy przez etap nakładania warstw, powinniśmy być w stanie złożyć to wszystko razem, aby coś zbudować. Szczerze mówiąc, jest to dla mnie w porządku, ponieważ właśnie wtedy stworzenia mogą naprawdę zacząć się tym cieszyć. Do tego czasu będziemy musieli sobie radzić. Uważam jednak, że obóz powinien być wygodny. A dla tego zakończenia planujemy uczynić je nie tylko cywilizowanym, ale i eleganckim. Będziesz potrzebował miejsca do przechowywania, dobrego miejsca do gotowania, dużego kominka i miejsca dla czteroosobowej rodziny oraz gości. Spędziłem wystarczająco dużo czasu mieszkając w namiocie kopułowym, żeby wiedzieć, że nie chcę tego robić, jeśli możemy to zrobić. Aby to przezwyciężyć, szukałem namiotów poszukiwaczy. Te trwałe płócienne namioty są mocne, świetnie wyglądają i służą przez długi czas. Chciałbym wystrzelić kilka i zbudować proste platformy ze sklejki, które pozwolą nam oderwać się od ziemi. Namiot kuchenny lub zacieniona konstrukcja sprawdzi się jako kuchnia/bar, o ile możemy przechowywać nasz sprzęt w szopie. A do kominka znalazłem faceta o imieniu Szatan, który robi naprawdę fajne wyroby metalowe i rzeźby. Miejmy nadzieję, że ich ceny nie są zbyt wysokie ani diabelskie.

Pewnego wietrznego dnia na jeziorze przypłynęła do nas aluminiowa łódka (ta po lewej). Prawa morza stanowią, że jeśli statek zostanie znaleziony bez opieki, należy on do marynarza, który go znalazł. Tak przynajmniej twierdził nasz były sąsiad, zarówno przeniesiony, jak i zmarły. Przeprowadził się, ponieważ jego chata została zniszczona przez lawinę. Pewnego dnia do naszej wspólnej zatoczki wpłynęła łódź. Sąsiad wziął łódź i on i jego chłopcy od razu zabrali się do malowania. Biorąc pod uwagę lata czterdzieste, jestem pewien, że był to ładny, a może piękny drewniany statek. W końcu statek został odkryty przez prawowitych właścicieli. Pan Clifford, tak nazywał się sąsiad, powołując się na prawa morza pełnego, odmówił zwrotu łodzi. Nie wiem jak problem został rozwiązany. Ale teraz, kiedy jestem w podobnej sytuacji, ale z wgniecioną aluminiową łodzią, która nie została zarejestrowana od 1940 roku, mam do rozwiązania kilka kwestii etycznych. Po pierwsze, wątpię, aby jezioro Echo można było nazwać „pełnym morzem”, ale czy nadal mogę ubiegać się o statek? Ponadto nie jestem pewien, czy prawo morza naprawdę mówi, że możesz zatrzymać każdy znaleziony statek, ale czy nadal mogę ubiegać się o statek?

Tej jesieni Browning Buckmark wprowadza nowy wzór kamuflażu, który będzie podstawą świątecznej listy życzeń każdego entuzjasty kamuflażu i outdooru! Buckmark Camo Green to kamuflaż, który uwielbiasz, z kultowym logo Buckmark we wzorze. W przeszłości Buckmark Brown i Buckmark Pink były modnymi elementami w okresie świątecznym, a projekty te były poszukiwane przez młodych mężczyzn i kobiety. Buckmark Camo Green to idealne połączenie tradycyjnych motywów outdoorowych i myśliwskich, dzięki czemu jest dobrym wyborem do każdego pomieszczenia, od głównej sypialni po domek letniskowy lub domek. Kolekcja pościeli obejmuje kołdry i poszewki w rozmiarach Twin – Queen. We wzorze dostępne są również dodatki, takie jak komplety pościeli, zasłony prysznicowe, zasłony czy lambrekiny. Kup tyle tego modelu, ile chcesz, ale uwierz mi, kiedy ci mówię, to będzie hit tego roku.

Oto linki do niektórych historii, które napisałem o życiu w domku, dobrym i złym. Po pierwsze, to esej w Down East Magazine, o końcu lata. Po drugie, opowiadanie opublikowane w bieżącym Aroostook Review, opowiadające o parze emerytów z Bostonu, którzy zabierają autostopowicza na wiejskiej drodze w północnym Maine. Ostatni goście wyszli. Wszyscy łowili ryby, widzieli łosie i cieszyli się lasem. Rekord obozu dla basu małogębowego został pobity. I jak zwykle jedliśmy za dużo i nie pracowaliśmy ani nie pisaliśmy zbyt wiele. Teraz, gdy lato dobiega końca, myślimy o pracy. Ze swojej strony jestem na to przygotowany. Nasi letni przyjaciele migrują na południe i robi się bardzo cicho. To było niezwykłe lato i być może wszyscy jesteśmy bardziej przygotowani, aby pozwolić temu odejść. Więcej o tym później.

 1. Zatrudnij wykwalifikowanego rzemieślnika do zbudowania wysokiej jakości kominka
 2. lody (4)
 3. ► czerwiec (3)
 4. Nowy termostat. Sprawdzać
 5. włoski: kabina (it) f
 6. zaplanuj swoją ziemię

Nie ma żadnych zadrapań. Niech Vince zrobi kolejny sweter, na który mnie nie stać lub któremu się nie oprę. 2. Przyglądam się temu terrarium Terrain od ponad roku, ale zanim je kupię, czekam, aby dowiedzieć się, gdzie będzie moja następna praca. Myślę, że i tak nadszedł czas, aby go zdobyć lub zrobić własny. Luna i ty będziesz na czele stada. 4. Jest to doskonały pokrowiec na kabinę w terenie. Czy muszę mówić więcej? 5. Do picia herbaty najlepsze są naturalne kubki. To jest Ziemia. 6. Elegancki miód jest świetny dla Ciebie i dla zaimponowania Twoim gościom. To także wyjątkowy prezent. To z firmy Savannah Bee. 7. Chcę szafkę na prochy. Ten kolor przypomina mi mój ulubiony ołówek, kiedy byłam mała. 8. Te szare są wykonane z przyjaznego dla zwierząt płótna i uwielbiam ten kolor.

 • Mini-Chata
 • Widoki na Great Smoky Mountains
 • oszklenie okien
 • 30 USD za zwierzę, za noc, zostanie naliczona bezzwrotna opłata za sprzątanie pokoju dla zwierząt
 • Indonezyjski: kabina (identyfikator)

Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie bardzo pracowite. Więc mam zamiar dogonić reżysera, który tak bardzo mnie zajmował. Niektórzy z moich czytelników wiedzą, że mieszkam w chacie z bali. Mój brat (który sprzedaje zestawy bali) używa go jako domu wzorcowego i raz lub dwa razy w roku mamy dom otwarty. Byłem zajęty przygotowaniami do tego, pozbywając się niektórych rzeczy, których już nie potrzebowałem i ratując te, które leżały w pobliżu. Ponieważ dom był czysty i schludny, pomyślałem, że podzielę się kilkoma zdjęciami. Następne zdjęcie to kuchnia i jadalnia. Powinieneś być w stanie wyświetlić większe obrazy, klikając je. To jest salon, a schody prowadzą do głównej sypialni po lewej i na strych po prawej. Dom jest bardzo otwarty, tylko trzy pokoje mają drzwi (dwie łazienki i sypialnia na dole).

Udostępnij to