Xiaomi Mi 12 może pokonać Samsunga Galaxy S22 w
Chociaż plotki o Samsungu Galaxy S22 pojawiły się już kilka razy, stosunkowo niewiele słyszeliśmy od bliskiego rywala, który prawdopodobnie pojawi się w tym samym czasie, Xiaomi Mi 12. Jednak pewne wstępne informacje dały nam wyobrażenie o tym, co. to jest. oczekuj od tego planowanego urządzenia z najwyższej półki.

Chińska strona z wiadomościami MyDrivers udostępniła niektóre wersje Mi 12. Chociaż są to obrazy tworzone przez fanów, opierają się na rzeczywistych przeciekach dotyczących platformy mediów społecznościowych Weibo, więc dają nam przybliżone wyobrażenie o tym, czego możemy się spodziewać na – oczekiwany następca Xiaomi Mi 11.

Zdjęcia pokazują telefon, który ma klarowny wygląd z Mi 11 i Mi 11 Ultra, w tym zakrzywiony ekran, i najwyraźniej ekran będzie miał podobną specyfikację do linii Mi 11. Pokazuje dodatkowy snapper w porównaniu do numeru Mi 11. telefony i wygląda bardzo podobnie do Mi 11 Pro, który został wydany tylko w Chinach.

Musieliśmy przez chwilę przyglądać się zdjęciom, zanim zauważyliśmy największą zmianę w stosunku do Mi 11. Jest to funkcja, którą miałyby niektóre telefony, ale do tej pory zapewnił ją tylko ZTE Axon 20 5G: dodatkowy aparat.

Konkurs kamery pod ekranem

Przedni aparat pod ekranem jest dokładnie tym, na co wygląda: to selfie snapper, który nie wymaga wycinania segmentu ekranu, aby go pomieścić (a tym samym nie powoduje brzydkiego okrągłego znaku lub segmentu łzy ', brak na ekranie).

Słyszeliśmy, że wiele telefonów będzie wyposażonych w aparat pod wyświetlacz, taki jak Samsung Galaxy Note 21 czy Galaxy Z Fold 3, ale ten pierwszy może zostać całkowicie anulowany, a ten drugi może być dość specjalistycznym urządzeniem (ponieważ jest telefon składany).

Plotka sugerowała, że ​​Galaxy S22 Ultra może mieć tę funkcję (chociaż zostało to zakwestionowane). Jeśli jednak Xiaomi Mi 12 ma kamerę pod wyświetlaczem, prawdopodobnie przewyższy serię Galaxy S22, jeśli chodzi o tę funkcję, ponieważ flagowa seria Xiaomi zostanie prawdopodobnie wprowadzona na rynek w grudniu 2021 lub styczniu 2022 roku. .

Gdyby ten obrót wydarzeń miał się wydarzyć, nie byłby to pierwszy raz, kiedy Xiaomi spieszyło, aby uniemożliwić serii Galaxy S Samsunga zdobycie tytułu „First to Do X”. Na przykład Mi 11 wyprzedził Galaxy S21, stając się pierwszym telefonem z chipsetem Snapdragon 888, ponieważ Xiaomi zaskoczyło wszystkich, odkładając premierę na grudzień 2020 r., zamiast na luty 2021 r., jak wszyscy oczekiwali.

W tym momencie nie jesteśmy pewni, czy którakolwiek z serii smartfonów będzie oferować telefon z kamerą z dodatkowym wyświetlaczem, a i tak żaden nie będzie pierwszym, który skorzysta z tej funkcji. Ale telefony mogą być bardzo konkurencyjne w wielu działach, takich jak niektóre z największych telefonów z 2022 roku, więc z pewnością będzie wiele innych sposobów, w jakie będą konkurować. Gdy dowiemy się więcej o nich dwóch, przedstawimy wam wszystkie słynne przecieki i plotki.

 

Udostępnij to