Podczas gdy obie firmy są zaciekłymi rywalami komputerowymi, Apple i Microsoft łączą siły, aby uczynić Xbox Game Pass Ultimate jeszcze lepszym dla swoich subskrybentów.

Microsoft ogłosił, że członkowie Xbox Game Pass Ultimate mogą otrzymać dwie nowe bezpłatne korzyści: trzymiesięczny okres próbny Apple TV Plus i trzymiesięczny okres próbny Apple Music. Jeśli jesteś podobny do mnie i nie subskrybowałeś wcześniej usługi, w końcu masz powód, aby sprawdzić Teda Lasso (który, jak mi powiedziano, jest niesamowity).

Xbox Game Pass Ultimate to już okazja dla graczy. Masz dostęp do biblioteki gier w stylu Netflix, które możesz pobrać i grać na komputerze, Xbox Series X, Xbox Series S lub Xbox One, a także prawie identycznej biblioteki, którą można przesyłać strumieniowo przez Internet na smartfonie , konsoli Xbox lub komputerze. Ostatnio używałem go do grania w Persona 5 Royal i chociaż wrażenia są znacznie lepsze na moim telewizorze 4K, możliwość wznowienia czytania z łóżka za pomocą Pixela 6 jest bardzo pomocna.

Ale oprócz gier otrzymujesz także bezpłatne korzyści, które obejmują subskrypcje Disney Plus i Paramount Plus, a także cyfrowe prezenty za tytuły, w które grasz. Jedyną wadą korzyści, które zapewniają bezpłatny dostęp do innych usług subskrypcyjnych, jest to, że być może nie zarejestrowałeś się wcześniej w usłudze.

W obsadzie Ted Lasso sezonu 2 znaleźli się Jason Sudeikis, Brett Goldstein i Cristo Fernandez

Członkowie Game Pass mogą bezpłatnie oglądać Teda Lasso i inne wspaniałe programy (Źródło zdjęcia: Apple TV Plus)

Dzięki tym najnowszym korzyściom Apple mogę otrzymać trzymiesięczną wersję próbną Apple TV Plus, która pozwala mi bezpłatnie oglądać najlepsze programy i filmy w serwisie streamingowym, ale jako aktualny subskrybent Apple Music zamierzam zastanawiać się w ciągu trzech darmowych miesięcy tej usługi.

Nie możesz tego przegapić, nawet jeśli nie jesteś jeszcze członkiem Game Pass Ultimate. Korzyści będą dostępne dla subskrybentów do 31 marca 2023 r. Jeśli zarejestrujesz się i odbierzesz je przed tym terminem, powinieneś być złoty.

Dzisiejsze najlepsze oferty Microsoft Xbox Game Pass Ultimate

Udostępnij to