Ogłoszono najnowszą partię gier, która trafi do Xbox Game Pass, a wśród nich jest kilka wielkich nazwisk.

Najbardziej fascynującą grą w nowej ofercie Xbox Game Pass jest Torment: Tides of Numenera. Jest duchowym następcą Planescape: Torment, który nawiązuje do początków izometrycznych gier RPG. Spodziewaj się historii bogatej w postacie, wielu trudnych decyzji do podjęcia oraz dziwacznego świata nauki i fantasy. Nieczęsto zdarza się, że takie gry trafiają na konsole, ale między Tides of Numenera, serią Wasteland i oryginalnym Falloutem, abonenci Xbox Game Pass Ultimate mają ogromny wybór.

Microsoft poinformował też (otwiera się w nowej zakładce), że do serwisu trafi uznana platformówka-łamigłówka Inside. Minimalistyczna platformówka tego samego twórcy, co Limbo, jest prawdopodobnie jedną z najlepszych wydanych w ciągu ostatniej dekady. Jej atmosfera jest złowroga, jej mistrzowski rytm i niezapomniane zakończenie. Za kilka godzin wyrządzisz sobie krzywdę, jeśli nie zagrasz w tę grę.

Watch Dogs 2, hackathon firmy Ubisoft z otwartym światem, również pojawi się na platformie, umożliwiając hakowanie dronów, samochodów i infrastruktury publicznej w rejonie zatoki San Francisco. Chociaż sequel nie otrzymał entuzjastycznych recenzji, zawiera wszystkie podstawowe funkcje, które sprawiły, że przygody Ubisoftu w otwartym świecie były tak popularne.

Smukły, ale solidny wybór.

Un hombre parado en Watch Dogs 2

(Zdjęcie: Ubisoft)

Na liście znajduje się również As Dusk Falls, nowa interaktywna przygoda, która zostanie wydana na platformę subskrypcyjną Microsoftu w dniu premiery. Ashes of the Singularity: Escalation powiększy również listę Xbox Game Pass RTS, podczas gdy MotoGP 22 pozwoli ci spalić gumę w autentycznym symulatorze motocyklowym.

Oto wszystkie nowe gry, które pojawią się w Xbox Game Pass pod koniec lipca:

  • As Dusk Falls (chmura, konsola i PC) – 19 lipca
  • Ashes of the Singularity: Eskalacja (PC) – 19 de julio
  • Watch Dogs 2 (chmura, konsola i PC) – 19 lipca
  • MotoGP 22 (chmura, konsola i PC) – 21 lipca
  • Torment: Tides of Numenera (chmura i konsola) – 21 lipca
  • Wewnątrz (chmura, konsola i PC) – 29 lipca

Dodano także sterowanie dotykowe w wielu grach, w tym w tekstowych hitach niezależnych Citizen Sleeper i Yakuza 0. Oznacza to, że będziesz mógł grać w nie na telefonie, korzystając z Xbox Cloud Gaming.

Ale gdy pojawiają się nowe tytuły, inne znikają. Musisz pożegnać się z Katamari Damacy Reroll 31 lipca, więc upewnij się, że otrzymasz Kosmiczne Wiązanie, zanim zniknie.

Udostępnij to