Cześć Google! Dwa małe słowa, które dają Ci całkowitą kontrolę nad Twoim domem

Cześć Google! Dwa małe słowa, które dają Ci całkowitą kontrolę nad Twoim domem
Zaznajomienie się z technologią inteligentnego domu nigdy nie było łatwiejsze. Istnieje niezliczona ilość sposobów na uczynienie domu mądrzejszym, bardziej użytecznym i przyjemnym, a istnieje kilka świetnych produktów, które sprawdzają się w każdym domu i na każdą kieszeń. W Techradar przyjrzeliśmy się więcej technologiom inteligentnego domu niż tylko gorące obiady, a niektóre z tych technologii inteligentnego domu naprawdę pomagają w przygotowywaniu gorących obiadów. Od inteligentnego oświetlenia po inteligentne zabezpieczenia, rozrywkę domową i automatykę domową – technologia jest dostępna, jest niedroga i świetna. Jedną z najlepszych rzeczy w technologii inteligentnego domu jest łatwość rozpoczęcia. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to małe, stylowe i niedrogie urządzenie, takie jak Google Home Mini, które kosztuje zaledwie 29 euro, lub Google Nest Mini drugiej generacji, które oferuje dwukrotnie lepszą jakość basu. . Spowoduje to zainstalowanie w Twoim domu centrum inteligentnego domu, które może połączyć się z całym ekosystemem inteligentnych urządzeń, aby stworzyć dom tak wyjątkowy jak Ty. Zobaczmy, co technologia inteligentnego domu może dla Ciebie zrobić.

Kontroluj swój dom, rozmawiając z nim

Mini inteligentny głośnik Google Home

Inteligentny głośnik Google Home Mini (zdjęcie: Google) Sterowanie głosowe było obiecane od czasów seriali science-fiction z lat sześćdziesiątych, ale w końcu jest i działa idealnie. Sterowanie głosowe to jedna z naszych ulubionych rzeczy w technologii inteligentnego domu. Weźmy przykład z Google Home Mini. Ma asystenta Google. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć „Hej, Google”, a otrzymasz najnowszą prognozę pogody i informacje o ruchu drogowym, ulubioną playlistę lub ulubiony podcast. Możesz poprosić ją, aby puściła piosenkę lub podała harmonogram dnia, przypomniała jej, aby później odebrała z pralni chemicznej lub ustawiła alarm, aby wrócić do łóżka. A to tylko jeden z elementów technologii inteligentnego domu. Po podłączeniu innych produktów możesz więcej zrobić za pomocą głosu. Jeśli masz Chromecasta, możesz poprosić telewizor o odtworzenie ulubionego programu. Jeśli masz inteligentne oświetlenie, możesz nakazać im rozjaśnienie, zmianę kolorów lub powiększenie pokoju, ponieważ jest to wieczór filmowy. To trochę jak życie w przyszłości.

Rób wszystko z dowolnego miejsca

Inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub

Inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub (źródło zdjęcia: Google) Inteligentny dom obejmuje inteligentne zabezpieczenia. Jeśli przejdziesz na Google Nest Hub, który dodaje ekran dotykowy do wszystkich ciekawych funkcji Google Home Mini, możesz łączyć się z takimi produktami jak Nest Hello Doorbell. Oznacza to, że możesz zobaczyć, kto uderza, z dowolnego miejsca w domu. Oznacza to również, że możesz je oglądać, gdy nie ma Cię w domu. Ponieważ dzwonek Nest Hello Doorbell może przesyłać do Twojego telefonu krystalicznie czysty obraz HD, możesz widzieć osoby dzwoniące i komunikatory, gdy Cię nie ma. Możesz nawet z nimi rozmawiać.

Ciesz się rajem domowej rozrywki

Po dodaniu inteligentnych urządzeń do swojego domu będziesz mógł cieszyć się niesamowitym światem rozrywki i informacji. Twój Nest Hub może bezproblemowo synchronizować się ze Zdjęciami Google, dzięki czemu stanie się najlepszą cyfrową ramką na zdjęcia. Możesz odtwarzać swoje ulubione filmy na YouTube i pobierać z niego muzykę, a także Spotify, Deezer, Pandora i wiele innych serwisów muzycznych. Daje Ci świat darmowej rozrywki i nie musisz nawet kiwnąć palcem: jeśli chcesz obejrzeć nowy zwiastun Gwiezdnych Wojen, po prostu poproś Asystenta Google, aby go przeczytał, niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz: Twojego telefonu , Nest Hub lub telewizor podłączony do Chromecasta. Inteligentny wyświetlacz Nest Hub zapewnia także wszystkie potrzebne informacje wtedy, gdy ich potrzebujesz. Powie Ci, kiedy musisz wyjść do pracy, jaki jest ruch na drogach, czy potrzebujesz płaszcza przeciwdeszczowego i jakie wiadomości musisz wiedzieć. To świetny sposób na rozpoczęcie dnia.

Bądź wygodny Oszczędzaj pieniądze

Termostat Nest E.

Termostat Nest E. (Zdjęcie: Google) Technologie inteligentnego domu to nie tylko oszczędność czasu. To także oszczędność pieniędzy. Na przykład, jeśli używasz naszego obecnie ulubionego inteligentnego termostatu, termostatu Nest E, możesz obniżyć swoje rachunki za energię. To także lepsze dla środowiska! Dzieje się tak dlatego, że optymalizujesz ogrzewanie domu i uczysz się nawyków, aby w razie potrzeby zapewnić całkowity komfort w domu, jednocześnie upewniając się, że nie ogrzewasz pustego domu. A ponieważ dostęp do wszystkich technologii inteligentnego domu jest możliwy z dowolnego miejsca, możesz użyć telefonu, aby upewnić się, że wszystko jest ładne i ciepłe, jeśli wrócisz do domu wcześniej lub jeśli nagle zrobi się zimno.

Pokonaj złodziei

Do kamery Google Nest.

Kamera Google Nest. (Zdjęcie: Google) Jedną z najbardziej przydatnych rzeczy, jakie możesz zrobić dzięki technologii inteligentnego domu, jest wykorzystanie jej do ochrony domu. Możesz na przykład używać kamery Google Nest Cam do monitorowania domu w pomieszczeniach i na zewnątrz – dostępne są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne wersje do użytku na zewnątrz i eleganckie wersje do domu. 39, wewnątrz. Oferując całodobowe nagrywanie wideo na żywo, duże pole widzenia 24 stopni, rozdzielczość Full HD 7p, a nawet noktowizor, kamera Google Nest Cam to świetny produkt zapewniający bezpieczeństwo w domu. Jest to również bardzo inteligentny produkt zapewniający bezpieczeństwo w domu. Posiada śledzenie ruchu i rozpoznawanie twarzy. Potrafi powiedzieć Ci nie tylko, kiedy dana osoba przebywa na Twojej posesji, ale także czy o tym wiesz. Dzięki alertom na smartfonie i strumieniowemu przesyłaniu wideo możesz meldować się w domu, gdziekolwiek jesteś.

Najlepszy sposób na życie i zabawę.

Sprzedajemy inteligentne technologie: czynią życie łatwiejszym i przyjemniejszym. W przeciwieństwie do niektórych technologii, robią dokładnie to, co obiecujemy: bez kłopotów, bez awarii, bez skomplikowanego hakowania. Niezależnie od tego, czy jest to termostat Nest Nest E, telewizor podłączony do Chromecasta, Nest Hub czy Nest Cam Outdoor, uczynienie Twojego domu inteligentnym nie może być prostsze.