Warhammer 40000 Darktide jest absolutnie świetny w nowym zwiastunie

Ponieważ pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości po chaosie (a raczej Chaosie) Vermintide i Vermintide 2, nowa kooperacyjna strzelanka Fatshark Warhammer 40,000: Darktide jest absolutnie wspaniała w swoim nowym zwiastunie.

W nowym zwiastunie Darktide, zaprezentowanym w ramach festiwalu Summer Game, zespół graczy przedziera się przez system wentylacji jednej z wielu upiornych cytadeli Warhammera 40,000. Podczas misji polegającej na włamaniu się do sieci radiowej zespół wkrótce zostaje uwikłany w walkę z czymś, co wydaje się skorumpowanymi kultystami.

Kultyści zdecydowanie przydałoby się dużo więcej słońca, wyglądają strasznie blado i szczerze potrzebują przerwy. Gdy szaroskórzy akolici kierują się w stronę graczy, są szybko ścinani krwawym gradem ciężkich bełtów, cięć mieczami i grzmotów.

Zobacz to wszystko w akcji w zwiastunie:

Dopóki nie dotrzemy do Darktide, trudno będzie z całą pewnością powiedzieć, czym gra różni się od Vermintide 2, oczywiście ta nowa gra podąża śladami i modelem poprzedniej strzelanki Fatshark, ale spodziewam się, że będzie zupełnie inna. doświadczenie, a nie magia wymieniana z bronią palną.

Światy Warhammer Fantasy i Warhammer 40,000 mają ze sobą wiele wspólnego, ale różnią się od siebie, jeśli chodzi o sedno, zarówno pod względem tonu ich historii, jak i mechaniki gry końcowej.

Oczywiście niedługo dowiemy się, że Warhammer 40,000: Darktide ukaże się 13 września na Xbox Series X i PC. I nie mogę się doczekać, kiedy zgromadzę zespół TRG, by zepsuć kilku kultystów.

W tej chwili na radarze jest mnóstwo świetnych gier Warhammera, koniecznie sprawdź Boltgun i Rogue Trader.

Udostępnij to