W ciągu roku wszyscy przygotowujemy się na najlepsze wakacje. Dni odpoczynku, rekreacji i dobrej zabawy. Podróżuj w niezapomniane miejsca i przeżyj wyjątkowe przeżycia. The pływanie z delfinami To jedna z najbardziej wymarzonych przygód, poznanie ich tak blisko i możliwość ich przytulenia.

Wątpliwości mogą pojawić się przy wyborze miejsca do podróży i doświadczenia życia delfinów. Jednak w Meksyku, a konkretnie na południowym krańcu Półwysep Kalifornijski znaleziono miasta Cabo San Lucas i San Jose del Cabo. Wszystkie słyną z oszałamiającego piękna i doskonałej pogody.

Los Cabos, jak znane są dwa miasta połączone korytarzem turystycznym, ma różne luksusowe hotele i kurorty. Ale możesz wybrać Dolphin Discovery, który oferuje różne zajęcia w wodzie i poza nią.

Spis treści

Ciesz się niezapomnianym przeżyciem w Los Cabos

Te wycieczki w Los Cabos są na porządku dziennym. Odwiedzający mogą się cieszyć nurkowanie, wędkarstwo, surfing, kajaki i oczywiście pływanie z delfinami. Miejsce wyróżnia się naturalnym pięknem dzięki temu, że jest otoczone Morzem Corteza i Oceanem Spokojnym. Również ze względu na różnorodność morską, którą można znaleźć w każdej z wycieczek.

Pływanie z delfinami

Jest to najpopularniejsza wycieczka, której nie można przegapić podczas zwiedzania Los Cabos. Różnorodność tego miejsca umożliwiła zwiedzającym zaoferowanie różnych możliwości przeżycia doświadczenia pływania i interakcji z delfinami. Podkreśl czas, który możesz z nimi spędzić, ponieważ zwiększa to rodzaj aktywności, którą z nimi wykonujesz.

Wśród działań jest interakcja, pocałunek, powitanie, przytulenie, chód grzbietowy, karta ręczna i pchnięcie nogą. Istnieją specjalne pakiety, dzięki którym możesz zamieszkać również z wielbłądami i lwami morskimi.

Wizyta w El Arco i Playa del Amor

Poznawanie El Arco to kolejny z pokazów, który powinien znaleźć się na liście wycieczek. Jest ikoną Cabo San Lucas i znajduje się na styku Morza Corteza i Oceanu Spokojnego. W tym miejscu możesz zobaczyćzobacz lwy morskie i poćwicz paddleboarding i różne sporty wodne.

Kilka minut od El Arco znajduje się Playa del Amor, położona pomiędzy dwiema formacjami skalnymi. Jest idealny do ćwiczeń nurkowanie i snorkeling cieszyć się wszystkimi gatunkami morskimi, które znajdują się na dnie morza. Wystarczy jedno spojrzenie na tę plażę, aby zapierać dech w piersiach jej oszałamiającym pięknem.

Oglądanie rekinów wielorybich

Między grudniem a marcem można podziwiać rekina wielorybiego. Ponieważ jest to czas, w którym rodzą się cielęta regionu. Chociaż nie dzieje się to konkretnie w Los Cabos, są wycieczki, które przybliżają Cię do La Paz, gdzie możesz naprawdę cieszyć się obserwacją.

To doświadczenie jest całkowicie bezpieczne, ponieważ największa ryba w oceanie jest spokojna i zachowuje się jak wieloryby. W tym sensie, pływanie w pobliżu tych zwierząt nie stanowi zagrożenia.

Wszystko, co możesz zrobić w Los Cabos

Pole działalność w Los Cabos Jest szeroki. Możemy zacząć od stwierdzenia, że ​​jego niezrównane naturalne piękno jest otwarte drzwi do świata przygód. Jest wiele miejsc, które możesz odkryć i doświadczyć w pełni. Los Cabos przechowuje najpiękniejsze i najbardziej tajemnicze miejsca, jakie możesz sobie wyobrazić. Możesz je odwiedzić dzięki wycieczkom, które ożywiają to miejsce.

Mówiliśmy już o pływaniu z delfinami, ale wśród aktywności dostępnych w Dolphin Discovery są:

  • Spotkanie z delfinami: spędź 40 minut z delfinem, którego możesz głaskać, machać i całować.
  • Dolphin Royal Swim Plus: Czynność ta trwa 60 minut, podczas których chód grzbietowy i

doświadczenie latania w wodzie, podczas gdy dwa delfiny pchają twoje stopy.

  • Huśtawka i przejażdżka delfinami: śpiewaj razem z delfinami, zrób zdjęcie, gdy dostaniesz buziaka w policzek i szybuj po wodzie na desce boogie, będąc popychanym przez stopy.
  • Dolphin Royal Swin Plus + Interaktywny program z Sea Lions: W tej aktywności wchodzisz w interakcję nie tylko z delfinami, ale także z lwami morskimi. Możesz poczuć adrenalinę, podczas gdy delfin jeździ na brzuchu. Podziel się przez chwilę z lwami morskimi i wybierz się na przejażdżkę kajakiem.

En Los Cabos Będziesz miał okazję odwiedzić różne plaże i wykonywać wybrane przez siebie czynności. Na przykład jest Playa del Amor, gdzie można nurkować; Jest też Playa del Divorcio, gdzie można poćwiczyć narty wodne i skimboarding.

Playa El Medano słynie z kilku restauracji, które zachwycają podniebienie i stamtąd podziwiają El Arco. Jeśli chcesz odwiedzić bardziej odległą plażę, możesz wybrać się na wycieczkę, aby dotrzeć do Playa Santa María, znajdującej się w chronionym sanktuarium, gdzie można podziwiać wielobarwne ryby.

Udostępnij to