Jesteśmy w drugiej połowie Prime Day i mijają godziny, aby znaleźć najlepsze oferty gier Prime Day.

Widzieliśmy przecenione pakiety konsoli, mocno przecenione gry własne oraz jedne z najlepszych (i najgorszych) urządzeń peryferyjnych, które kosztują znacznie mniej niż ich sugerowana cena detaliczna.

Będziemy dla Ciebie wybierać najlepsze oferty na PS5, Xbox Series X i Nintendo Switch, więc zostań z nami, aby nie przegapić żadnych świetnych ofert przed końcem Prime Day.

Wiele ofert jest już w toku, a sprzedawcy opublikują więcej następnego dnia. Więc pamiętaj, aby często tu zaglądać, aby upewnić się, że nie przegapisz żadnej z najlepszych zniżek.

Będziemy szukać najlepszych pakietów konsoli, aw szczególności zniżek na PS5, ponieważ pożądana konsola desperacko potrzebuje obniżki cen po prawie dwóch latach przebywania na wolności.

Nasze najlepsze oferty gier Prime Day w USA

  • Samsung 980 Pro SSD z radiatorem 2 TB (kompatybilny z PS5): 399.99 € 237.49
  • 12-miesięczna subskrypcja Mario Kart 8 Deluxe i Nintendo Switch Online: 79.99 € 59.99
  • Logitech G920 Driving Force Racing Kierownica i pedały (Xbox i PC): 299.99 € 189.99

Nasze najlepsze oferty gier w Wielkiej Brytanii Prime Day

W tej chwili najlepsze oferty gier są dostępne głównie na Amazon, ale Best Buy i Walmart będą miały całodniową sprzedaż w USA, a brytyjscy detaliści, tacy jak Currys i John Lewis, również będą publikować oferty, a my je udostępnimy. znajdź je. do nich. Ponieważ Prime Day trwa, będziemy szukać najlepszych ofert gier, jakie możemy znaleźć.

Udostępnij to