Po niedawnych obietnicach rozprawienia się z udostępnianiem kont Netflix w końcu wprowadził nową politykę udostępniania haseł – jednak użytkownicy łączący się z jedną z najlepszych usług VPN Netflix wydają się unikać tego postanowienia – przynajmniej na razie.

Nowe przepisy wydają się sugerować, że Netflix wybrał raczej gospodarstwa domowe niż użytkowników. Początkowo testowane w pięciu krajach Ameryki Łacińskiej, klienci będą obciążani dodatkowymi opłatami, jeśli będą korzystać z konta przez ponad dwa tygodnie poza swoim głównym miejscem zamieszkania.

„Korzystanie z VPN prawdopodobnie nie wpłynie na tę decyzję, ponieważ oferowana konfiguracja Netflix będzie szukać jednego głównego urządzenia telewizyjnego do oglądania konta, a nie konfiguracji lokalizacji z innymi urządzeniami” – powiedział LaComparacion Jake Moore, globalny doradca ds. cyberbezpieczeństwa w ESET. . Zawodowiec.

Dlaczego ludzie korzystają z VPN Netflix?

Moore uważa, że ​​posunięcie to może być również korzystne z punktu widzenia bezpieczeństwa. „Może się wydawać, że Netflix decyduje się na zwiększenie swoich zysków, zakazując korzystania z kont współdzielonych między wieloma gospodarstwami domowymi, ale jest to również aktualne przypomnienie, aby nigdy nie udostępniać haseł innym osobom i aby wszystkie hasła były unikalne i złożone”.

Chociaż w katalogu Netflix dostępnych jest wiele filmów i seriali telewizyjnych, wiele innych programów jest dostępnych tylko w niektórych krajach. Dzieje się tak, ponieważ platformy strumieniowe, takie jak Netflix, stosują ograniczenia geograficzne do swoich treści ze względu na prawa autorskie.

Prawdopodobnie dlatego coraz więcej osób zwraca się do najlepszych usług VPN, aby rozszerzyć swoje opcje rozrywki telewizyjnej. Według niedawnej ankiety TechRadar Pro około 40% respondentów korzysta z VPN do przesyłania strumieniowego, aby uzyskać dostęp do zagranicznych treści.

Opracowany jako sposób na poprawę prywatności w Internecie, VPN ukrywa Twój prawdziwy adres IP, więc nie można śledzić Twoich działań. Oznacza to jednak również, że Netflix zostanie oszukany, myśląc, że znajdujesz się w zupełnie innym regionie i pokaże Ci tylko treści dostępne dla tego konkretnego regionu.

Niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać świat rozrywki z kanapy, czy nigdy nie przegapić najnowszego odcinka ulubionego programu telewizyjnego podczas podróży, VPN Netflix to narzędzie, którego potrzebujesz, aby wykonać tę pracę za Ciebie.

(Źródło zdjęcia: Jes2u.photo / Shutterstock.com)

Czego szukać w sieci VPN Netflix

Przed wyborem VPN dla Netflix należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Przede wszystkim szybkość połączenia. Nie trzeba dodawać, że przesyłanie strumieniowe wideo to czynność, która wymaga dobrej wydajności. Nikt nie lubi oglądać filmu, który się zatrzymuje, ponieważ nie można go poprawnie pobrać. Wśród najszybszych usług VPN NordVPN znajduje się obecnie na szczycie naszej listy.

Chociaż omijanie ograniczeń geograficznych nie jest nielegalne ani skutkuje zamknięciem konta, nadal jest niezgodne z warunkami Netflix. Oznacza to, że platforma do przesyłania strumieniowego ciężko pracuje, aby uniemożliwić ludziom korzystanie z VPN.

Dlatego powinieneś szukać dostawców, którzy oferują technologię zaciemniania z najwyższej półki. Dzięki temu ruch VPN będzie wyglądał jak normalny ruch, aby ominąć blokady VPN. ExpressVPN i Surfshark należą do dostawców oferujących tę funkcję.

Wreszcie, chcesz wybrać usługę, która obsługuje różne typy urządzeń, od smartfonów po tablety, laptopy, telewizory inteligentne i urządzenia do przesyłania strumieniowego.

1644785069 141 Jak oglądać Super Bowl 2022 online za darmo na żywo?

Porównaj aktualne najlepsze sieci VPN Netflix

Udostępnij to