Jak wynika z nowego raportu, długo oczekiwany program telewizyjny Marvela został na dobre przesunięty do 2023 roku.

Według TVLine (otwiera się w nowej zakładce), Secret Invasion, serial Marvel Disney Plus, który miał się ukazać w tym roku, trafi do serwisu streamingowego dopiero w przyszłym roku. TVLine mówi, że serial, w którym zagra między innymi Nick Fury Samuela L Jacksona, zadebiutuje w 2023 roku, co oznacza, że ​​pojawi się wraz z drugim sezonem Lokiego i trzema innymi programami telewizyjnymi w przyszłym roku.

Opóźnione wydanie Secret Invasion nie powinno dziwić niektórych fanów Marvel Cinematic Universe (MCU). Jackson potwierdził wcześniej, że wróci do Wielkiej Brytanii, aby kręcić powtórki serialu Disney Plus, mówiąc gospodarzowi telewizyjnemu Jimmy'emu Kimmelowi, że wróci do Londynu w sierpniu.

Filmowanie filmów i programów telewizyjnych nie jest dziś niczym niezwykłym, zwłaszcza po pandemii. Jednak wyciekacze Marvela, tacy jak DanielRPK (za pośrednictwem The Geek Files (otwiera się w nowej karcie)) i Greatphase (otwiera się w nowej karcie) twierdzili, że nowe ujęcia z Sekretnej inwazji będą częścią długiego kręcenia czterech miesięcy wraz z The Marvels, jedna z propozycji filmowych Marvela na 2023 rok.

Tak więc Secret Invasion nie będzie gotowy do wydania pod koniec 2022 roku. Jednak prawdopodobnie będzie gotowy do wydania na początku przyszłego roku, co rozpocznie plan Marvel Studios 2023. Skontaktowaliśmy się z Disneyem w celu uzyskania komentarza i zaktualizujemy ten artykuł, jeśli się z Tobą skontaktujemy.

Secret Invasion to jeden z czterech obecnie produkowanych programów telewizyjnych Marvela, a wspomniany drugi sezon Lokiego również kręcony jest w Londynie. W międzyczasie rozpoczęły się główne zdjęcia do kolejnego serialu telewizyjnego MCU Phase 4 w Echo, a pełna produkcja ma rozpocząć się w programie Ironheart Disney Plus w sierpniu.

Ten kwartet nie będzie jedynym projektem Marvel Studios, który może pojawić się w 2023 roku. Trzy filmy MCU – Ant-Man and the Wasp: Quantumania, Guardians of the Galaxy Vol. 3 i The Marvels – mają trafić wyłącznie do kin w lutym , odpowiednio maj i lipiec 2023 r. Sprawdź nasz przewodnik zamawiania filmów Marvel, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak to trio pasuje do osi czasu MCU.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+

Analiza: Dlaczego Secret Invasion przechodzi powtórne zdjęcia?

Sekretna inwazja przechodzi powtórkę z bardzo poważnych powodów. (Źródło zdjęcia: Marvel Studios)

Potencjalne spoilery i przerywniki filmowe o wstrząsającej naturze do Secret Invasion są następujące. Wróć teraz, jeśli wahasz się przeczytać oba.

Nic dziwnego, że Secret Invasion przechodzi powtórne zdjęcia, aby umożliwić płynną narrację podczas (i pomiędzy) odcinkami.

Istnieje jednak znacznie poważniejszy powód, dla którego część programu telewizyjnego MCU jest przerabiana: rosyjska inwazja na Ukrainę.

Według znawcy Marvela DanielRPK (odebranego przez Reddit (otwiera się w nowej karcie)), historia Secret Invasion zawiera obecnie materiał, który zbytnio zbliża się do wydarzeń w świecie rzeczywistym. Scena zawiera podobno atak Skrullów, podających się za rosyjskich żołnierzy, którzy koordynują atak terrorystyczny na Plac Czerwony w Moskwie, w wyniku którego zginęli niektórzy obywatele Ukrainy.

Oczywiście, biorąc pod uwagę wydarzenia rozgrywające się obecnie na Ukrainie, Marvel zdecydował się na ponowne nakręcenie tej sceny (i wszystkich innych o podobnym charakterze). Oczywiście, to również słuszna decyzja, którą podjęło studio w świetle toczącej się wojny. Marvel wyciął potencjalnie związaną z pandemią historię z The Falcon and the Winter Soldier, zanim ten serial pojawił się w maju 2020 r., Pięć miesięcy po początkowym odkryciu Covid-19, więc studio ma wcześniejszy sposób na prawidłowe usunięcie historii. produkcje.

Jesteśmy pewni, że wszyscy fani MCU są gotowi czekać na przybycie Secret Invasion, jeśli oznacza to, że te sceny zostaną przywrócone, zmienione lub całkowicie usunięte. W ogólnym rozrachunku opóźnienie serialu Marvela to drobiazg w porównaniu z tym, co dzieje się na Ukrainie.

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak przekazać darowiznę na Global Ukraine Crisis Relief Fund, odwiedź oficjalną stronę projektu Global Giving fundraising (otwiera się w nowej karcie). Możesz również przeczytać przewodnik Global Citizen po 30 sposobach pomocy obywatelom Ukrainy (otwiera się w nowej zakładce).

Udostępnij to