Wszyscy moglibyśmy teraz skorzystać z uczty, a Apple uznał za stosowne, aby jeden ze swoich najlepszych seriali telewizyjnych był częściowo dostępny do przesyłania strumieniowego bez subskrypcji Apple TV Plus przez ograniczony czas.

Zbiegając się z premierą długo oczekiwanego trzeciego sezonu For All Mankind, Apple bezterminowo obniżyło opłatę za pierwszy sezon swojego głośnego kosmicznego dramatu. Po prostu przejdź do Apple TV Plus i naciśnij przycisk „Odtwórz bezpłatny odcinek”, aby rozpocząć transmisję 1-odcinkowego pierwszego sezonu serialu.

Serial science fiction autorstwa Rona D. Moora, twórcy Battlestar Galactica, przedstawia następstwa alternatywnej historii, w której Związek Radziecki stał się pierwszym krajem, który wylądował na Księżycu. Wyścig kosmiczny z ery zimnej wojny trwa odpowiednio, a Sowieci i Stany Zjednoczone ostatecznie założyli kolonie księżycowe, z których mogli działać.

For All Mankind zadebiutował jako tytuł startowy dla Apple TV Plus w 2019 roku, a serial, w którym wśród obsady są Joel Kinnaman, Sarah Jones i Jodi Balfour, jest prawdopodobnie pierwszym z serii krytycznych hitów. młoda usługa przesyłania strumieniowego. .

Apple szybko odnowiło serię na drugi sezon po sukcesie pierwszego zestawu odcinków, a Rolling Stone (otwiera się w nowej karcie) później nazwał For All Mankind Season 2 najlepszym programem telewizyjnym 2021 roku (preferując For All Mankind, aby pop giganci kultury Sukcesja i Gra w kałamarnicę).

Jasne jest więc, że Apple ma nadzieję, że widzowie uzależnieni od bezpłatnego pierwszego sezonu serialu pozostaną i otworzą swoje portfele, aby uzyskać dostęp do drugiego i trzeciego, z których ten ostatni rozpoczął transmisję 10 czerwca 2022 r.

#ForAllMankind Sezon 1 jest dostępny bezpłatnie na @appletvplus przez ograniczony czas. Nie czekaj kolejnej dekady, odpowiedz i oznacz znajomego, którego kazałeś oglądać #ForAllMankind https://t.co/soO1Q9U3se pic.twitter.com/xP8FoB7fjc 11 czerwca 2022 r.

Zobacz więcej

W tej chwili nie wiadomo jeszcze, jak długo 1. sezon For All Mankind będzie dostępny do bezpłatnego przesyłania strumieniowego na Apple TV Plus. Zgodnie z powyższym tweetem Apple potwierdziło status programu bez paywalla tylko przez „ograniczony czas”, chociaż spodziewamy się, że pozostanie on wolny do końca trzeciego sezonu, czyli 12 sierpnia.

Więcej prezentów proszę.

Chociaż decyzja Apple o udostępnieniu pierwszego sezonu For All Mankind za darmo jest nie tyle gestem dobrej woli, co sprytną strategią biznesową, to wciąż orzeźwiające jest to, że duża usługa przesyłania strumieniowego daje potencjalnym subskrybentom możliwość wypróbowania przed zakupem.

Zwłaszcza w obliczu rosnących kosztów życia na całym świecie giganci rozrywki są zmuszeni uzasadnić stosunek jakości do ceny swoich produktów na żądanie, a bezpłatna wersja próbna Apple dla danej serii to świetny sposób, aby Twój nadajnik zademonstrował jakość jego treści. oferta.

Na początku ubiegłego roku Netflix zaoferował widzom możliwość strumieniowania kilku pierwszych odcinków programów, takich jak Stranger Things i When They See Us, za pośrednictwem nieistniejącej już witryny Netflix Watch Free, chociaż od tego czasu streamer nie pochwalił się podobną promocją.

Po zaoferowaniu kilku bezpłatnych wersji próbnych po uruchomieniu w 2020 r., HBO Max usunęło również swoje ograniczone czasowo promocje, więc być może obie usługi mogłyby pójść w ślady Apple, jeśli mają nadzieję przyciągnąć nowych subskrybentów.

Jeśli zdecydujesz się oglądać For All Mankind w nadchodzących tygodniach i podoba Ci się to, co widzisz, przejdź do naszej listy najlepszych programów Apple TV Plus, aby pomóc Ci zdecydować, co dalej oglądać w nadchodzącym streamerze.

Udostępnij to