Steven Spielberg został podobno wybrany do wyreżyserowania nadchodzącego filmu Marvel Studios Fantastic Four.

Tak, dobrze to przeczytałeś. Według wielu źródeł, w tym byłego dyrektora Montclair Film Festival Mike'a Sampsona (otwiera się w nowej zakładce) i Adama B. Vary'ego z Variety (otwiera się w nowej zakładce), legendarny reżyser odrzucił możliwość wyreżyserowania bardzo długo oczekiwanego filmu Marvela . Doniesienia te pojawiły się po dzikiej plotce, która rozeszła się po Internecie 14 lipca, że ​​Spielberg zostanie ogłoszony reżyserem filmu Fantastyczna Czwórka podczas prezentacji Marvel Studios na D23 Expo w sobotę, 10 września.

Zaskakująca ciekawostka pochodzi ze strony Marvel Studios Spoilers Reddit (otwiera się w nowej zakładce). Artykuł z Tales From The Mod Queue, który regularnie udostępnia niezweryfikowane informacje od różnych przecieków Marvela, zawierał fragment łączący Spielberga z podwójną rolą reżysera i producenta w ponownym uruchomieniu Fantastic Four. W poście stwierdzono również, że dyrektor ET, Jurassic Park i Saving Private Ryan prowadził ostateczne negocjacje, aby dołączyć do rosnącej listy dyrektorów Marvel Cinematic Universe (MCU).

Nic dziwnego, że nie minęło dużo czasu, zanim ten konkretny wyciek trafił do internetu. Post doprowadził na Twitterze do różnych aktorów, postaci z komiksów i nadchodzących projektów Marvel Phase 4 na Twitterze, w tym Spielberga i Fantastycznej Czwórki.

Jednak, chociaż wydaje się, że Marvel Studios zwrócił się do Spielberga, według Sampsona, aby wyreżyserować jego film Fantastyczna Czwórka, wielokrotnie nagradzany reżyser nie był zainteresowany.

Ok, nie jestem już w grze typu scoop, ale słyszałem, że Marvel skontaktował się z zespołem Spielberga, aby ocenić zainteresowanie reżyserowaniem Fantastycznej Czwórki, ale to wszystko, co dotarli do „dyskusji”, prawdopodobnie dlatego, że SS nie ma zainteresowania . 2022

Zobacz więcej

Warto zauważyć, że moderatorzy strony spoilera Marvel Studios podkreślali, jak ważne jest branie wszystkiego w wątku Reddit z dużą przymrużeniem oka. Pierwotny post radził czytelnikom, aby nie czytali za dużo, natomiast moderator JohannSchmidt1943 (otwiera się w nowej karcie) potwierdził, że informacje zawarte w tym poście nie zostały zweryfikowane.

Mimo to, nie powstrzymało to fanów Marvela od wariowania na temat plotek łączących Spielberga z filmem Fantastic Four MCU. To znaczy, dopóki tacy jak Collider's Sampson, Vary i Steve Weintraub (otwiera się w nowej karcie) nie wylali zimnej wody na to przypuszczenie.

Disney i Marvel nie odpowiedziały na naszą prośbę o komentarz do plotki w momencie publikacji. Zaktualizujemy ten artykuł, jeśli którekolwiek z badań przedstawi oficjalne stanowisko w sprawie spekulacji.

Analiza: Czy Spielberg byłby dobrym kandydatem?

Wrażliwość Spielberga w sci-fi mogła dobrze pasować do ponownego uruchomienia Marvela Fantastic Four. (Źródło zdjęcia: Marvel Studios)

Si, creemos que lo habría sido. Spielberg jest jednym z najlepszych reżyserów science fiction, z Close Encounters of the Third Kind unéndose a ET y Jurassic Park como clásicos de todos los tiempos. Inne dzieła science-fiction tego kultowego reżysera, takie jak AI, Raport mniejszości, Wojna światów i Ready Player One, nie zostały tak dobrze przyjęte, jak poprzednie trio, ale nadal mają sporą część fanów w światowym entero. Wpływ Spielberga na gatunek science-fiction również rozciąga się daleko i szeroko, dzięki hitowym programom Netflix, takim jak Stranger Things i Sweet Tooth (serial aktorski i powieści graficzne), silnie inspirowany sus obras.

Biorąc pod uwagę skłonności Fantastycznej Czwórki do science fiction, Spielberg byłby naturalnym wyborem dla reżysera filmu o superbohaterach. Jego ostre jak brzytwa oko filmowe, w połączeniu z jego ogromnym doświadczeniem w tym gatunku, mogło nadać unikalny charakter początkom Fantastycznej Czwórki, aczkolwiek zgodne z tym, jak zostały stworzone w komiksach i jak powstał kultowy kwartet. wieczność. rozwalony MCU.

Znawcy Marvela, tacy jak Greatphase (otwiera się w nowej karcie), sugerowali wcześniej, że film MCU Fantastyczna Czwórka będzie czerpał inspirację z legendarnej serii science-fiction w Star Trek. Tak więc zatrudnienie kogoś kalibru Spielberga do wyreżyserowania takiego filmu byłoby fascynujące i ekscytujące do oglądania. Niestety wygląda na to, że Spielberg nie dołączy do MCU jako dyrektor.

Nie tylko on. Bryce Dallas Howard zaprzeczył również swojemu udziałowi w filmie Marvela Fantastyczna Czwórka; Gwiazda Jurassic World powiedziała, że ​​nie zaproszono jej do reżyserowania filmu ani grania w Sue Storm / The Invisible Woman.

Tymczasem fani mają nadzieję, że John Krasinski pozostanie jako Reed Richards / Mr. Fantastic na głównej osi czasu MCU. Krasiński sprawił, że tłum cieszył się popularnością jako ta sama postać w Doctor Strange w Multiverse of Madness. Nie jest jednak jasne, czy Marvel poprosi go o powrót. Wątek Tales From the Mod Queue sugeruje, że tak się nie stanie, ale, jak się dowiedzieliśmy, wszystkie plotki o ponownym uruchomieniu filmu Marvel's Fantastic Four najlepiej traktować z dużą ilością soli.

Aby uzyskać więcej treści opartych na MCU, zapoznaj się z naszym ostatecznym wyjaśnieniem Ms. Marvel lub przeczytaj She-Hulk: Attorney at Law, kolejny program telewizyjny MCU, który pojawi się w Disney Plus.

Najlepsze dzisiejsze oferty Disney+

Udostępnij to