Hiszpański romantyczny dramat jest gotowy pobić rekord

Przez My Window, niedawno wydany hiszpańskojęzyczny dramat romantyczny, ma zdobyć wielki rekord Netflix.

Wydany 4 lutego film zdobył prawie 68 milionów wyświetleń w ciągu pierwszych 14 dni od premiery. To już plasuje go na czwartym miejscu w najczęściej oglądanych filmach nieanglojęzycznych streamera, a jeśli będzie niesłabnący, będzie największy do końca lutego.

Obecnym panującym mistrzem Netflix w najczęściej oglądanej kategorii filmów nieanglojęzycznych jest niemiecki horror akcji Blood Red Sky, który ma 110,5 miliona godzin. Ale odkąd jest na streamie od lipca 2021, zainteresowanie trochę spadło, a Through My Window teraz szybko zyskuje.

Co to jest przez moje okno?

„Przez moje okno” lub „Przez moje okno” w ich ojczystym języku to klasyczna opowieść romantyczna.

Śledzimy Raquel, nastolatkę z Barcelony, która jest raczej zakochana w swojej sąsiadce z górnego piętra. Niestety, wspomniany sympatia, który nazywa się Ares, jest poza jego ligą. Czemu? Jego zamożna rodzina jest właścicielem Alpha 3, jednej z największych firm w Hiszpanii, i pewnego dnia przejmie biznes. Ewoluują w bardzo różnych kręgach.

Raquel, pochodząca ze skromniejszego środowiska, jest zdeterminowana, by ścigać Aresa, a po serii przypadkowych spotkań, w tym nieco dziwnej sytuacji, w której kradnie jej hasło do Wi-Fi, ich związek zaczyna się rozwijać. Jednak zgodnie z tradycją jej rodzinie nie podoba się pomysł bycia razem i zaczyna sprawiać jej kłopoty...

Argentyńska gwiazda telenoweli, Bia Julio Peña, gra Aresa, a debiutantka Clara Galle jako Raquel.

Czy jest szansa na kontynuację filmu Przez moje okno?

Więcej niż szansa: Netflix podpisał już kontrakt na dwa kolejne filmy z serii, która rozpoczęła się jako powieść dla młodych dorosłych Ariany Godoy.

Powieść Godoya nie trafiła do głównego nurtu, zamiast tego stała się bestsellerem na internetowej platformie społecznościowej Wattpad. Wydała już dwa sequele: Through You w 2018 roku i Through the Rain, które ukażą się w maju.

Nie ma jeszcze informacji, kiedy będą dostępne w serwisie Netflix, ale biorąc pod uwagę sukces tego filmu, wyobrażamy sobie, że będziesz chciał kontynuować.

Historia miłosna Aresa i Raquel jeszcze się nie skończyła! Przygotowujemy dwa sequele Przez moje okno / Przez moje okno, które opowiadają nowe historie o Raquel i Aresie, a także o pozostałych postaciach, które kochamy. A wszystko to z udziałem @Arix05! pic.twitter.com/Rnz81twJ3K15 lutego 2022

Zobacz więcej


Udostępnij to