Tres de los mejores juegos de Resident Evil acaban de

Trzy z najlepszych gier Resident Evil ostatnich lat właśnie otrzymały ulepszone wersje na konsole i komputery obecnej generacji, dzięki czemu jest to świetny czas na ponowne odwiedzenie skazanego na zagładę miasta Raccoon lub upiornych lasów Dulvey w Luizjanie.

Właściciele Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Resident Evil 7 mogą już teraz pobierać i odtwarzać ich zaktualizowane wersje bez dodatkowych kosztów. Wiadomość pochodzi bezpośrednio z prezentacji Capcom w środku Summer Game Fest.

Jeśli grasz na konsoli Sony, musisz pobrać wersję na PS5 każdej gry. W przypadku konsoli Xbox Series X|S poprawka automatycznie zastosuje aktualizację za pośrednictwem usługi Xbox Smart Delivery w zależności od tego, którą z dwóch posiadasz konsolę. Ponadto łatkę należy pobrać natychmiast na Steam, jeśli włączone są automatyczne aktualizacje.

Twoja ostatnia ucieczka?

Te gry Resident Evil Enhanced zostały ogłoszone na początku tego roku i nie możemy się doczekać, aby zanurzyć się w tych wspaniałych tytułach z nową porcją zaktualizowanych funkcji.

Wygląda na to, że Capcom naprawdę poszedł do miasta dzięki aktualizacjom PS5 i Xbox Series X dla tych doskonałych gier Resident Evil. Wszystkie trzy mają zwykłe dzwonki i gwizdki, takie jak rozdzielczość 4K i wyższe limity liczby klatek na sekundę. Ponadto wszystkie pliki zapisu z podstawowych wersji gier zostaną zachowane, więc nie musisz zaczynać od zera, jeśli chcesz korzystać z zalet zaktualizowanych wersji.

Wersje tych gier Resident Evil na PS5 są szczególnie atrakcyjne, z dodatkiem możliwości dźwięku 3D konsoli. W końcu naprawdę chcemy usłyszeć grzmiące kroki Pana X i Lickersa schodzącego po naszych szyjach w rozdzierających szczegółach. To, w połączeniu z dotykowym sprzężeniem zwrotnym kontrolera bezprzewodowego DualSense i wyzwalaczami adaptacyjnymi, może zapewnić najbardziej wciągające wrażenia z gry Resident Evil.

Być może najbardziej wymowne jest dodanie ray tracingu, a z krótkiej demonstracji funkcji pokazanej na Capcom Showcase (odbicie Jill jest pięknie renderowane na gołych ścianach podziemnego laboratorium) wydaje się, że „on otworzy kolejną warstwę. ” głęboko do Raccoon City i Baker House z RE7.

Aktualizacje Resident Evil 2, 3 i 7 nie były jedynymi fragmentami informacji RE, które pochodziły ze sklepu Capcom. Resident Evil Village Gold Edition pojawia się w październiku i dodaje nową kampanię DLC, opcję trzeciej osoby do głównej gry oraz ulepszenia trybu bonusowego Mercenaries.

Udostępnij to