Ostatnia seria Paramount Ojciec chrzestny mogła zniechęcić krytyków, ale gigant rozrywki uznał za stosowne, aby potencjalni subskrybenci Paramount Plus byli ofertą, której nie mogą odrzucić.

Studio Top Gun: Maverick uruchomiło ograniczoną czasowo promocję (otwiera się w nowej karcie), dając streamerom szansę wypróbowania ich rosnącej biblioteki Paramount Plus, która teraz zawiera Star Trek: Strange New Worlds i serial Halo TV. miesiąc. totalnie wolny.

El acuerdo (se abre en una nueva pestaña) se aplica a los niveles esencial (con publicidad) y premium (sin publicidad) del servicio de transmisión y vence el 20 czerwcaasí que date prisa si quieres ver algunas de las nuevas películas y programas de televisión más comentados del año.

Oprócz wspomnianych już serii Star Trek i Halo, Paramount Plus obsługuje obecnie ostatnio wydane filmy, takie jak Jackass Forever i Sonic the Hedgehog 2, a także wiele starszych filmów, w tym Interstellar, Titanic i Django Unchained. Aby podsumować wszystkie serializowane treści, które warto rozważyć na wciąż młodym streamerze, przejdź do naszej listy najlepszych programów Paramount Plus.

Paramount oferuje również teraz tanią promocję (otwiera się w nowej karcie) w swoim pakiecie Showtime. Za jedyne 10 USD miesięcznie (to ta sama cena, co premium Paramount Plus), możesz uzyskać dostęp do bibliotek obu streamerów (Showtime jest spółką zależną Paramount), dając Ci szansę na wybranie takich jak Yellowjackets i Super Pumped: The Battle także dla Ubera na ich liście obserwacyjnej.

Czy Paramount Plus to śpiący olbrzym?

Zrozumiałe jest, że większość rozmów dotyczących usług przesyłania strumieniowego w 2022 roku dotyczy trzech największych graczy w branży: Netflix, Disney Plus i HBO Max. Ale podobnie jak Apple TV Plus, Paramount Plus rośnie w imponującym tempie.

Firma macierzysta streamera, ViacomCBS, została niedawno przemianowana na Paramount Global (lub prościej na Paramount) w celu zwiększenia rozpoznawalności nazwy dla głównego studia rozrywkowego firmy, a ogłoszenie zawierało zobowiązanie do zainwestowania ponad 6 miliardów euro. nowe treści przesyłane strumieniowo w ciągu najbliższych dwóch lat.

aura

Program telewizyjny Halo jest jak dotąd najbardziej znanym pojawieniem się w Paramount Plus (Źródło zdjęcia: Paramount)

Paramount oczekuje, że jego usługa przesyłania strumieniowego przekroczy 100 milionów subskrybentów na całym świecie do 2024 r., a platforma będzie nadal uruchamiana w nowych krajach (Wielka Brytania otrzyma Paramount Plus jeszcze w tym miesiącu) w dążeniu do tego celu.

Jednak, aby naprawdę konkurować z bardziej ugruntowanymi rywalami, firma macierzysta Paramount Plus prawdopodobnie będzie musiała przyjść do stołu negocjacyjnego.

Po przejęciu przez Amazon MGM Studios i fuzji Discovery z WarnerMedia (która jest właścicielem HBO Max), Paramount powinien (i zawsze będzie) wykorzystać swoją znaczącą pozycję w branży, aby zdobyć rynek. zwycięstwo.

W lutym Deadline (otwiera się w nowej karcie) poinformował, że szef Showtime, David Nevins, chciał zawrzeć umowę, aby zabezpieczyć Starz (producenta programów takich jak Power) i jego firmę macierzystą, Lionsgate (odpowiedzialną za takie franczyzy, jak The Hunger Games i Twilight). Taki ruch prawie na pewno spowodowałby, że niektóre z największych serii filmowych w najnowszej historii byłyby wyłączne dla Paramount Plus.

To powiedziawszy, w przypadku streamera, który wystartował nieco ponad rok temu, Paramount Plus jest już w świetnej formie, a jego oferta treści wygląda jeszcze bardziej kusząco, gdy jest bezpłatna przez miesiąc.

Udostępnij to