Dawno minęły czasy, gdy spóźniłeś się na obiad, ponieważ zostałeś przyłapany na przypadkowym 45-minutowym biegu przez Fracture.

Taktyczna strzelanka bohaterów Valorant, jedna z najlepszych darmowych gier, właśnie uruchomiła tryb Swiftplay na ograniczony czas. Kondensuje pełny tryb nierankingowy do szybszej sesji na te czasy, kiedy chcesz po prostu uruchomić szybką grę.

Swiftplay jest teraz dostępny w grze od 6 grudnia do 10 stycznia. Jeśli jednak zadziała dobrze, Valorant może zachować to jako przykład dla innych. Patrzę na ciebie, Rainbow Six Siege.

NOWY TRYB GRY: Swiftplay | #VALORANT To jak gra nierankingowa, ale szybka.> Dostępne od dziś do 10 stycznia> 2 połowy po 4 rundy, wygrywa drużyna, która wygra 5 rund.> Mecze trwają około 15 minut. pic.twitter.com/koVZxaOSsHD 6 grudnia 2022 r

Zobacz więcej

Swiftplay jest podobny do standardowego trybu nierankingowego Valorant, ale został zaprojektowany tak, aby można go było ukończyć znacznie szybciej. Zawsze zobaczysz dwie drużyny złożone z pięciu graczy walczących o zwycięstwo. Chociaż sesje te mogą trwać od 25 minut do pełnej godziny, Swiftplay obiecuje całe doświadczenie w zaledwie kwadrans. Każda gra będzie składać się z dwóch połówek, z czterema rundami na połowę; to w sumie osiem dla kogoś tak kiepskiego z matematyki jak ja.

Chociaż ma to być tryb ograniczony czasowo, który ma opuścić nas 10 stycznia, programiści z Riot Games mogą rozważyć jego utrzymanie. Długie wymagania czasowe wielu strzelanek online, takich jak Rainbow Six Siege lub Warzone 2, oznaczają, że każdy, kto chce zabić pół godziny, będzie musiał się gdzieś spóźnić w imię gry.

Danie zespołom opcji krótkich, przyjemnych sesji nie tylko sprawi, że gry będą trudniejsze dla weteranów, ale także będą bardziej dostępne dla nowicjuszy, którzy chcą wypróbować grę bez konieczności angażowania się w odpowiednią sesję.

Udostępnij to