Osiągnięcie dobrze płatnej i całkowicie stabilnej pracy czasem wymaga dodatkowe przygotowanie. Właśnie dlatego istnieją opozycja w Hiszpanii Jest to najszybsza i najbardziej elastyczna opcja, jaką znaleziono w ostatnim czasie. Dokładnie, teraz w grudniu będzie możliwość wzięcia udziału w Organ Administracji Ogólnej Administracji Państwowej. Wstęp jest całkowicie darmowy, ale trzeba będzie wykonać dwa super ważne kroki. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wygląda proces sprzeciwu online, jesteś we właściwym miejscu. Zacznijmy!

Dlaczego wybrać opcję sprzeciwu administracji państwowej?

Możliwość sprzeciwu wobec gwarancji nowe możliwości pracys ze stabilnością. Właściwie druga opcja jest najważniejszym punktem i największym powodem dla wielu uczestników. Sprzeciwiać się Ogólnemu Organowi Administracyjnemu Państwa  jest to o wiele prostsze niż się wydaje. Kurs trwa ok 6 miesięcy i 450 godzin klas. Procedura jest dość prosta i niezbyt skomplikowana, ale będziesz musiał podjąć wysiłek, aby przenieść swoje przygotowania na inny poziom.

W grudniu 2022 r. będzie niepowtarzalna możliwość udziału w dostępnych miejscach. Wezwanie obejmie ponad 2500 osób. Istnieją dwa kroki do wykonania, ale są one przeprowadzane częściowo. Pierwsze ćwiczenie odbędzie się w maju 2023 r., co jest niepowtarzalną okazją.

Ponadto procedura przygotowania sprzeciwu odbywa się całkowicie online, co dodatkowo zwiększa szanse, że uczestnictwo będzie masowe Administracja państwowa.

Digital Academy: Możliwość dostosowania do potrzeb uczestników

Przygotowanie online jest super atrakcyjną opcją. A składa się z dwóch ważnych czynników: Niekończące się zasoby do przygotowania i elastyczności. Co przez to rozumiemy? Kursy składają się z określonej liczby godzin, jak wspomniano powyżej. Jeśli otrzymujesz przygotowanie w środowisku fizycznym, musisz przestrzegać ustalonego harmonogramu. Z drugiej strony internetowa opozycja pozwala im spędzać coraz więcej czasu.

Na ogół nauczyciele ustalają dzienne przygotowanie trwające od 2 do 3 godzin. Jeśli jednak uczestnik potrzebuje 4 lub 5 godzin, może to zrobić. Nie ma żadnych ograniczeń, dzięki czemu można go dostosować do potrzeb każdej osoby. To właśnie czyni go o wiele bardziej atrakcyjnym. Konsultacje, zajęcia i interakcja są prowadzone przez różne platformy, dzięki czemu treść jest znacznie łatwiejsza.

Czy istnieje przybliżona liczba oferowanych miejsc?

Udział za Sprzeciwiać się administracji państwowej jest dość duży. Liczba osób, które chcą być jej częścią, jest dziś nieznana. Mówimy w sumie o 4.652 z bezpłatnym dostępem. Kalendarz orientacyjny ustalił, że proces selekcji zostanie zwołany na grudzień 2022 r., Ale nie podali jeszcze oficjalnej daty. Szacuje się, że na początku lub w połowie miesiąca, ponieważ pierwsza część procesu przypada na maj 2023 r., o czym wspominaliśmy wcześniej.

Pamiętaj, że aby wziąć udział musisz mieć tzw Minimalny wiek 16 lat i obywatelstwo hiszpańskie. Minimalne przygotowanie musi dotyczyć matury, chociaż jeśli masz wykształcenie zawodowe, musisz dodać je do swoich akt. Najważniejsze jest to, że nie cierpisz na żadną chorobę fizyczną lub psychiczną. A w przypadku niepełnosprawności będziesz musiał mieć prawne uznanie na poziomie 33% lub wyższym. Weź udział i nie przegap okazji na znalezienie stabilnej pracy!

 

Udostępnij to