Data premiery odcinka 4 sezonu Grand Tour
Grand Tour Sezon 3 Odcinek 4 ukaże się w 2021 r., potwierdził Amazon i sprowadzi do Szkocji współgospodarzy Jeremy'ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya. Odcinek został nakręcony w 2020 roku, w środku pandemii, więc miejmy nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać, aby go zobaczyć. Mamy nadzieję, że noga naśladuje atmosferę amerykańskiej podróży samochodem, nie zmuszając brytyjskich gospodarzy do opuszczenia swojego kraju.

Jest więcej dobrych wiadomości, jeśli jesteś fanem Prezenty z wielkiej trasy: Nowy odcinek jest kręcony w Walii i niektórych częściach Anglii, takich jak Warwickshire, począwszy od kwietnia 2021 roku. Dodając do tego, jak powiedział James May w wywiadzie udzielonym w zeszłym roku na poście. więcej odcinków bliżej Ciebie w celu publikowania ich bardziej regularnie. Biorąc pod uwagę, jak powolne były ostatnio wydania – minął rok od ostatnich dwóch etapów, Seamen i A Massive Hunt – będzie to ulga.

Następnie opowiemy Ci wszystko, o czym wiemy przyszłość The Grand Tour prezentuje na Amazon Prime, w tym szczegóły na temat programu specjalnego Szkocja, tego, co wiemy o postępie nowego odcinka w Wielkiej Brytanii, kręcenia filmu i tego, co stało się z programem specjalnym Zagubiona Rosja. Pierwotnie miał nastąpić po A Massive Hunt.

Datę premiery odcinka 3 sezonu 4 The Grand Tour ustalono na 2021 rok, a nowy odcinek jest kręcony w Wielkiej Brytanii.

Zagrajmy w grę tak, nie tak, następny odcinek specjalny zostanie wydany jeszcze w tym roku nie, nie wiemy kiedy tak, pojechaliśmy do szkocji nie, w tej chwili nie ma więcej informacji tak, zaktualizujemy to, kiedy wiedzieć więcej. # TheGrandTour15 lutego 2021

więcej informacji

W lutym 2021 r. Amazon Prime Video ogłosił na swoim koncie na Twitterze, że nowy szkocki sezon specjalny 4 sezonu Grand Tour zostanie wydany w 2021 r. Od kwietnia 2021 r. Amazon jeszcze nie opublikował szczegółów na temat wersji. W marcu 2021 r. Clarkson powiedział Drive Tribe, że widział pierwsze cięcie etapu w Szkocji, co sugeruje, że jest stosunkowo blisko ukończenia.

Na plus, od kwietnia 2021 r. kolejny odcinek specjalny zostanie nakręcony podczas The Grand Tour w Wielkiej Brytaniilub: Trzech prezenterów widziano podczas filmowania w Llandrindod Wells w Walii, według kanału YouTube dla fanów Grand Tour. Każdy z nich jeździł klasycznymi francuskimi samochodami, co nieco wskazuje na temat odcinka. Jeremy Clarkson był najwyraźniej widziany za kierownicą Citroëna CX Break, James May był widziany w Renault Avantime, a Richard Hammond w Matra Murena, podał kanał. Gospodarze byli później na miejscu w Warwickshire w Anglii.

Ale ten odcinek wydaje się być jeszcze odległy. Przyjrzyjmy się, co wiemy o zestawie Scotland First Special, który wcześniej pojawi się na Amazon. Zapowiedź tego odcinka została opublikowana w mediach społecznościowych – Clarkson opisuje ustawienie jako „unplugged” Grand Tour:

Poprzednie plany nakręcenia odcinka w Rosji zostały zawieszone z powodu pandemii (patrz poniżej), więc kolejny odcinek specjalny został nakręcony w Szkocji dziewięć dni wcześniej w 2020 roku.

„Zrobiliśmy to w niezatłoczonym obszarze Szkocji” – powiedział BT współgospodarz James May. „Tak naprawdę nie współpracujemy z obiektami. Były skomplikowane systemy do czyszczenia wszystkiego i było to trochę męczące przechodzenie przez wiele procedur i codzienne testowanie, ale nie zawracał sobie głowy nie filmowaniem. Uczciwy". »

Po nakręceniu odcinka prezenterzy nie mogli wyjść do pubu, co musiało być wyzwaniem.

Chociaż może minąć dużo czasu, zanim trio i ich zespół będą mogli podróżować do bardziej egzotycznych miejsc, intencją jest ciągłe tworzenie odcinków w miejscach, w których łatwiej jest odnieść sukces, stąd powód. sens. „W krótkim okresie być może będziemy musieli zmniejszyć nasze ambicje podróżnicze i mamy na to większe szanse” – mówi May. „Lepiej kręcić w Wielkiej Brytanii i dostarczać regularnie, niż obiecać ziemię i nic nie dostarczać. Grand Tour może stać się nieco bardziej narodowy. Ale najważniejsza będzie nasza trójka. I samochody.

To dobrze wróży na przyszłość i kto wie, może zaczniemy widzieć odcinki sezonu 4 Grand Tour lądować częściej niż raz w roku.

Odcinek 4 sezonu Scotland Grand Tour: co jeszcze wiemy

Aby sfilmować kolejny etap w Szkocji podczas pandemii, zespół utworzył bańkę i nikt nie złapał Covid-19 podczas kręcenia. Podobno gospodarzy widziano, jak jeździli klasycznymi amerykańskimi samochodami z Edynburga na Hebrydy, co sugeruje pewien element podróży typu Route 66.

Clarkson był widziany jadąc niebieskim lincolnem, May jadącą czerwonym cadillakiem, a Hammond w zielonym buicku. Trio wzięło również udział w wyścigu wytrzymałościowym na torze gdzieś w południowej Szkocji, do którego wspomniane samochody zostały najwyraźniej zmodyfikowane i widziano również holowanie przyczep kempingowych w jednym miejscu.

May mówi, że dla gospodarzy nie ma większego znaczenia, że ​​jest trochę bliżej domu; w końcu widzowie Amazon Prime Video mogli oglądać go z dowolnego miejsca. „Jeśli oglądasz The Grand Tour ze Sri Lanki, Szkocja jest tak egzotyczna i piękna jak Sri Lanka ze Szkocji, więc zawsze będzie duża część publiczności, która zafascynuje każde miejsce na świecie”.

I hej, wszystko, co pozwala gospodarzom na szybsze kręcenie nowych odcinków, wydaje się dobrą rzeczą.

Specjalny sezon 4 sezonu Grand Tour w Rosji: co wiemy

Kolejny zaplanowany odcinek The Grand Tour Presents miał zabrać gospodarzy do Rosji i taka jest idea, pewnego dnia. Zostało to na razie przełożone z powodu pandemii. James May mówi, że zrobiono wiele przygotowań do tego etapu, ale „w tej chwili jest to po prostu niemożliwe”. Mam nadzieję, że wraz z nadchodzącą falą szczepionek może się to zmienić w przyszłości, ale wydaje się mało prawdopodobne, że zobaczy specjalną trasę Grand Tour of Russia kiedykolwiek w ciągu najbliższego roku.

 

 

Udostępnij to