Sonos Ray to jeden z najlepszych budżetowych soundbarów, a dzięki nowej aktualizacji ten mały głośnik jest teraz jeszcze lepszą opcją dla Twoich budżetowych potrzeb audio.

Jednak niektórzy właściciele Sonos Ray zgłaszali dziwne buczenie podczas odtwarzania dźwięku basowego. Ten problem został również zauważony przez naszych przyjaciół z What HiFi (otwiera się w nowej karcie) podczas ich testów i chociaż nie dotyczy on wszystkich Sonos Rays (na szczęście uniknęliśmy go w naszym testowym modelu), dla niektórych użytkowników wibracje słyszalne dźwięki mogą być denerwujące.

Według raportu What HiFi, Sonos był w stanie odtworzyć problem i wydał poprawkę poprzez najnowszą aktualizację oprogramowania Ray.

Według Sonos problem został spowodowany przez głośnik odtwarzający dźwięki o częstotliwości około 55 Hz.Z założenia jest to częstotliwość rezonansowa portu basowego głośnika, dlatego odtwarzanie dźwięku o tej wysokości może powodować syczenie, zasadniczo duże ilości poruszającego się powietrza. przez porty, kiedy nie powinny powodować irytującego tonu.

Sonos twierdzi, że ten problem został teraz złagodzony przez ulepszenie odpowiedzi systemu na niskim poziomie, co oznacza, że ​​szum spowodowany parskaniem powinien być znacznie mniejszym problemem.

Biorąc pod uwagę poprzednią łatkę, która sugerowała zakup Sonos Sub, obecnie wycenionej na 749 USD / 749 GBP / 1,099 USD, ta bezpłatna aktualizacja zostanie przyjęta z zadowoleniem przez tych, których pociągała przystępna cena Raya. tani system dźwiękowy Sonos nie jest dokładnie tani, jeśli płacisz za niego ponad 1,000 USD.

Najlepsze dzisiejsze oferty Sonos Ray

Udostępnij to