Tom 2 sezonu Stranger Things już prawie tu jest, a fani powinni być przygotowani na śmierć potencjalnie znaczącej postaci.

Tak mówią twórcy niezwykle popularnego programu Netflix, znanego również jako Bracia Duffer, mówiąc TVLine (otwiera się w nowej karcie), że widzowie powinni „niepokoić się” o bezpieczeństwo głównej obsady programu.

Sezon 4 Stranger Things zakończy się, gdy Tom 2 trafi do Netflix w lipcu. Następna część inspirowanego latami 80. serialu o zjawiskach nadprzyrodzonych będzie miała tylko dwa odcinki, ale fani z pewnością docenią wartość swoich pieniędzy. W szczególności finał jest osobnym elementem, a dziewiąty odcinek sezonu trwa prawie dwie i pół godziny.

Biorąc pod uwagę niebezpieczne sytuacje, z którymi boryka się główna obsada serialu przez prawie cztery sezony, fani wyraźnie martwią się, że ktoś gryzie pył w finale sezonu 4. Postacie będą spowodowane przez Vecnę. lub coś innego, ale wielu widzów jest zaniepokojonych dobre samopoczucie Steve'a Haringtona Joe Keery'ego. Jock niania, który stał się łamaczem serc, pierwotnie miał zostać zabity w pierwszym sezonie Stranger Things, ale po zmianie zdania bracia Duffer postanowili utrzymać go przy życiu.

Skoro Steve miał umrzeć trzy sezony temu, czy Duffers ostatecznie zdecydują się go zastrzelić w finale sezonu 4? Oczywiście duet i tak nie ujawniał niczego, gdy rozmawiali z TVLine. Jednak bracia Duffer zasugerowali, że fani powinni martwić się o wszystkie swoje ulubione postacie, podnosząc możliwość, że jeden lub więcej członków obsady może nie dotrzeć do piątego i ostatniego sezonu serialu.

Zapytany, czy opinia publiczna powinna być przygotowana na śmierć Steve'a, Matt Duffer powiedział: „Wszyscy zawsze martwią się o Steve'a. Uwielbiam to. Zawsze musimy jakoś pokonać Steve'a. inny, więc Demobats wykonali już tę pracę całkiem dobrze w tym sezonie. .»

„Błędem jest mówić „podekscytowany”, ale cieszę się, że ludzie są zaniepokojeni” – dodał Ross Duffer. „I powinieneś się martwić przed ostatnimi dwoma odcinkami (*4*) – dla wszystkich”.

Ktoś jeszcze trzyma pudełka z chusteczkami na wypadek śmierci? Cóż, nie musisz tego jeszcze robić. Tom 2 sezonu Stranger Things nie będzie z nami przez kolejne dwa tygodnie, a dwa ostatnie odcinki sezonu pojawią się w piątek, 4 lipca. Czekając, przeczytaj nasze przemyślenia na temat tego, dlaczego Netflix powinien zmienić format wydania swojej popularnej serii. W przeciwnym razie sprawdź 1 rzeczy, które chcemy zobaczyć z sezonu 11, tom 2.

Analiza: Kto najprawdopodobniej umrze w finale czwartego sezonu Stranger Things?

Jedenaście krzyczy podczas aktywacji swoich mocy w 4. sezonie Stranger Things

Jedenaście to jedna z niewielu postaci, które przetrwają do piątego sezonu Stranger Things. (Źródło zdjęcia: Netflix)

W oparciu o kuszącą złośliwość Duffersa znacznie szybciej byłoby wymienić postacie, które nie umrą w finale czwartego sezonu Stranger Things.

Na początek Jedenastka zostaje przybita do walki jeszcze jeden dzień. Jak powiedział mu Sam Owens w odcinku 4: „Bez ciebie nie możemy wygrać tej wojny”. Ponieważ jest jedyną obdarzoną supermocami osobą, która może zmierzyć się z Vecną, i najbardziej prawdopodobną kandydatką, która zakończy Upside Down na dobre, Jedenastka powinna dotrwać do końca sezonu 4.

Wierzymy, że Jim Hopper i Max Mayfield również przetrwają. Obie postacie przeszły ostatnio wiele, a nawet były bliskie śmierci przy wielu okazjach: Hopper w finale sezonu 3 i Max w odcinku 4 sezonu. Zasługują również na małe uznanie. . , dlatego uważamy, że Joyce Byers i Lucas Sinclair, miłosne zainteresowania Hoppera i Maxa w serialu, wyjdą z tego cało.

Nie widzimy też, żeby bracia Duffer zabijali którekolwiek z pierwotnych dzieci. Oczywiście zabicie któregokolwiek z Mike'a, Dustina i Willa byłoby ogromną niespodzianką i z pewnością wywołałoby zaciekłą debatę online wśród fanów serialu. Jednak, choć może to być nieoczekiwane, uważamy, że Duffers byliby w błędzie, usuwając jedną lub więcej z tych postaci. Zaczęli to w pierwszym sezonie Stranger Things – to sprawiedliwe, że wszyscy widzą to do końca.

Jak wszyscy, uważamy, że reszta obsady jest sprawiedliwa. Steve, Nancy, Jonathan, Robin, Eddie, dr Brenner i Murray są głównymi kandydatami do ciosu w różnym stopniu. Niektóre z ich śmierci byłyby znacznie silniejsze niż inne - Nancy i Steve byliby szczególnie trudni do zniesienia. Ale jeśli Duffer Brothers i Netflix chcą, aby fani zapamiętali sezon 4 jako najbardziej dojrzały i makabryczny wpis w serialu, muszą zabić kogoś ważnego. Obstawiaj, kto będzie następny.

Dzisiejsze najlepsze oferty Netflix

Udostępnij to