Zeszłoroczny Spotify Wrapped 2021 dał użytkownikom usługi strumieniowego przesyłania muzyki szansę przejrzenia wszystkiego, czego słuchali w ciągu ostatnich 12 miesięcy: dobrych, złych i po prostu dziwnych. Kiedy więc możemy się spodziewać premiery Spotify Wrapped 2022?

Oczekuje się, że coroczne zestawienie utworów muzycznych pojawi się wkrótce w aplikacji mobilnej (nie jest dostępne w interfejsie internetowym ani w aplikacjach komputerowych) i trudno będzie je zignorować, zwłaszcza że będzie wszędzie w sieciach społecznościowych. .

Chociaż nie wiemy na pewno, kiedy nadejdzie Spotify Wrapped 2022, mamy wielką wskazówkę: Spotify napisał na Twitterze (otwiera się w nowej karcie) ze swojego oficjalnego konta 23 listopada 2022 r., Aby powiedzieć, że Wrapped jest nieuchronne, więc oczywiście może nie być teraz za daleko.

Podkręć muzykę… już prawie czas na #SpotifyWrapped pic.twitter.com/jKuA4CUryJ 23 listopada 2022 r.

Zobacz więcej

Wiemy, że Spotify Wrapped 2021 wystartował w środę, 1 grudnia, podczas gdy rok wcześniej statystyki pojawiły się 2 grudnia, również w środę. Tymczasem funkcja Wrapped 2019 została uruchomiona na całym świecie 5 grudnia, czyli w czwartek.

Naprawdę możesz wybrać jedną z tych dat – 1 grudnia jest najnowszą i najbardziej sensowną, ponieważ jest to początek nowego miesiąca. Innymi słowy, dzieli nas tylko kilka dni od zobaczenia Spotify Wrapped 2022.

Istnieje już działająca witryna Spotify Wrapped 2022 (otwiera się w nowej karcie), którą możesz odwiedzić już teraz. W chwili pisania tego tekstu po prostu pokazuje komunikat „Nadchodzi Wrapped”, ale ostatecznie zmieni się, aby pokazać Ci Twoje nawyki oglądania w 2022 roku.

Co obejmuje Spotify Wrapped 2022

Spotify Wrapped 2021 (Źródło zdjęcia: przyszłość)

Kiedy Spotify Wrapped 2022 zostanie uruchomione, będziesz mieć do dyspozycji wiele różnych statystyk i wykresów. Na przykład dowiesz się, ile łącznie minut słuchałeś muzyki i podcastów na Spotify w 2022 roku.

Następnie możesz zagłębić się w prezentowane informacje: Spotify Wrapped 2022 pokaże Ci artystów muzycznych, których najczęściej słuchałeś, oraz poszczególne utwory, które wstrząsnęły Twoim światem.

Będzie też zestawienie gatunków muzycznych, które zdominowały Twoją muzykę w Spotify w 2022 roku. Jeśli wstydzisz się niektórych wybranych utworów, możesz chcieć upewnić się, że nikt nie zagląda Ci przez ramię, gdy ładujesz Spotify. Pakowane 2022.

Z drugiej strony, jeśli chcesz, będziesz mógł udostępnić swoje podsumowanie Wrapped 2022 innym osobom. Uważaj na Spotify Wrapped 2022 pojawiające się wszędzie tam, gdzie słuchasz Spotify; Powinien pojawić się w pierwszych dniach grudnia.

Udostępnij to