Czytasz przecieki, sprawdzasz ogłoszenia, potem czytasz recenzje, a teraz nadszedł czas, aby amerykańscy kupujący zdobyli w swoje ręce najnowsze i najlepsze smartfony Sony z Androidem (plus urządzenie do noszenia!).

Firma Sony ogłosiła dziś dostępność w USA trzech swoich urządzeń, w tym smartwatcha 2 i pary wodoodpornych smartfonów z systemem Android sprzedawanych bez blokady i bez umowy z AT&T lub T-Mobile US.

Pierwszym z nich jest Smartwatch 2, druga próba producenta smartwatcha do noszenia, który można sparować ze smartfonem z Androidem, wraz z własnym ekosystemem aplikacji.

Sony Smartwatch 2 będzie dostępny w sklepie internetowym Sony oraz innych sklepach internetowych w cenie 199.95 euro. Kupujący będą mogli go również kupić w „wybranych sklepach Sony” w całym kraju.

odblokowane i zwolnione

Jeśli szukasz nowego odblokowanego smartfona, który będzie pasował do Twojego Smartwatcha 2, Sony ma również kilka urządzeń, które trafiają na półki sklepowe.

Wyceniony na 649.99 euro (HSPA+) lub 679.99 euro (LTE) i dostępny w kolorze czarnym, białym lub fioletowym, Sony Xperia Z Ultra ma absolutnie gigantyczny 6.4-calowy wyświetlacz Full HD w ultracienkiej obudowie, która jest odporna na kurz i wodę. Woda.

Dla kupujących, którzy mogą żyć z prostym 5-calowym ekranem, Sony Xperia Z1 jest dostępna w tych samych kolorach czarnym, białym lub fioletowym, w cenie 669.99 euro za model tylko HSPA+.

Wszystkie trzy modele można już zamawiać w sklepie Sony w USA i u wybranych sprzedawców internetowych, ale w chwili pisania tego tekstu dostępny jest tylko Z Ultra wyposażony w LTE – firma nie ogłosiła jeszcze żadnych partnerstw z operatorem.

Udostępnij to