Sony State of Play to miejsce, w którym firma ma tendencję do ogłaszania najnowszych wydarzeń związanych z PlayStation. To świetne miejsce do sprawdzania autorskich tytułów, a także nowych usług i sprzętu.

Od czasu debiutu serii w 2019 roku Sony wykorzystało stan gry do ujawnienia daty premiery The Last of Us 2, pierwszego materiału z rozgrywki Ghost of Tsushima i nie tylko. Dlatego zawsze warto śledzić transmisje na żywo ze stanu gry, jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o ważnych ogłoszeniach dotyczących gier na PS5, PS4 i PSVR 2.

Ostatni stan gry Sony miał miejsce we wrześniu 2022 r. Tam zobaczyliśmy, że z nowym zestawem słuchawkowym skupiono się na grach PSVR2. Pojawiły się też rewelacje związane z serią Yakuza.

Oto, co widzieliśmy podczas najnowszego stanu gry Sony, wraz ze spekulacjami na temat tego, kiedy zostanie wyemitowany następny program. Należy pamiętać, że firma Sony często ogłasza wydarzenia stanu gry na krótko przed ich emisją. Ta strona zostanie zaktualizowana, jeśli Sony udostępni nowe szczegóły.

Kiedy kolejny stan gry Sony?

Un controlador de PS5 frente a una pantalla de TV

(Źródło zdjęcia: Shutterstock/Girts Ragelis)

W tej chwili nie mamy daty następnego stanu gry. Ostatnia miała miejsce we wrześniu 2022 r., więc na aktualizacje być może będziemy musieli poczekać do nowego roku.

Nadal nie mamy nic oficjalnego od Sony i od tamtej pory nie widzieliśmy żadnych plotek ani wiarygodnych raportów. Jednak będziemy to aktualizować, gdy tylko to zrobimy.

Czego możemy się spodziewać po kolejnym State of Play firmy Sony?

Escaparate de Playstation

(Źródło zdjęcia: Sony)

Sony nie podało nam daty następnego stanu gry, bez względu na to, jakie zawiera ogłoszenia. Mając to na uwadze, możemy zgadywać, co może być objęte. Ponieważ najnowszy stan gry skupiał się na nadchodzących tytułach innych firm i PSVR 2, lubimy myśleć, że następny stan gry skupi się na nadchodzących tytułach własnych.

W tym momencie nie jest jasne, co będzie dalej poza grami PSVR 2, oprócz Marvel’s Spider-Man 2 i Marvel’s Wolverine.

Nie wiemy, czy oznacza to dedykowany stan gry, czy coś, co jest częścią większej listy ogłoszeń. Nie możemy być niczego pewni, dopóki Sony nie wyda oficjalnych ogłoszeń, zwykle nie ma spójnego wzorca.

Co ujawniono podczas najnowszego stanu gry Sony?

Ostatni stan gry miał miejsce 13 września i był poświęcony głównie ogłoszeniom osób trzecich oraz PSVR 2.

Dzięki transmisji w końcu otrzymaliśmy ujawnienie Tekken 8, wiadomość, że Like A Dragon: Ishin przechodzi metamorfozę, nowy zwiastun God of War Ragnarok. Zawierała również zapowiedź ekskluzywnej misji Dziedzictwo Hogwartu na PlayStation, a także zwiastuny gier Pacific Drive, Rise of the Ronin i Synduality.

Jeśli chodzi o PSVR 2, mamy dwa nowe ujawnienia dotyczące nadchodzącego zestawu słuchawkowego VR. Wraz z ulepszoną wersją Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge ta prezentacja ujawniła również, że Demeo pojawi się na PS5 i PSVR 2 w przyszłym roku.

Przegapiłeś akcję na żywo? Umieściliśmy powyższy film poglądowy, abyś mógł nadrobić wszystko, co przegapiłeś.

Udostępnij to