Nie dotarliśmy nawet do otwarcia Summer Game Fest, a jedno z największych wydarzeń tego wieczoru zostało już ogłoszone. Mówię ogłoszone, Sony ujawniło The Last Of Us Part, które omyłkowo przeredagowałem, publikując wcześniej stronę sklepu.

Sony już usunęło stronę (otwiera się w nowej zakładce), ale przez krótki czas w Playstation Store pojawiła się lista The Last Of Us Part I ze zrzutami ekranu i szczegółami nowej wersji. Zgodnie z listą, gra jest „całkowitą zmianą oryginalnego doświadczenia, wiernie odtworzonej, ale zawierającej zmodernizowaną rozgrywkę, ulepszone sterowanie i rozszerzone opcje dostępności. Dodatkowo zanurz się w ulepszonych efektach, eksploracji i ulepszonej walce”.

Choć nie do końca przypomina The Last Of Us Part II, to z pewnością przybliża go do zremasterowanej edycji na PS4 i czyni go godnym PS5.

(Źródło zdjęcia: Sony)

Trwa nie tylko przeróbka oryginalnego The Last Of Us, ale także jego rozszerzenie, Left Behind. Jest dołączony do gry jako część Steelbook Firefly Edition, ale nie mogę powiedzieć na pewno, czy jest dostarczany ze standardową wersją gry. Udało mi się tylko sprawdzić listę sklepów dla wydania specjalnego, zanim strona została usunięta przez Sony

The Last of Us Part I Firefly Edition zawiera również przedruk komiksów The Last of Us: American Dreams #1 – #4 z nową okładką; i odblokowuje wczesną grę.

Sony nigdy tego nie potwierdziło, ale od miesięcy słyszymy pogłoski o remake'u Last Of Us i nie jest zaskoczeniem, że wydawca chce, aby jedna z jego najbardziej udanych gier działała płynnie na PS5.

Dziś wieczorem możemy spodziewać się zwiastuna ujawniającego Summer Game Fest, więc jeśli chcesz obejrzeć go na żywo, oto jak obejrzeć prezentację Summer Game Fest. To potwierdzenie gry Sony na Summer Game Fest daje nam również nadzieję, że zobaczymy aktualizacje innych gier Sony, takich jak God of War: Ragnarok i Marvel's Spider-Man 2.

Udostępnij to