Spoilery do pierwszego odcinka sezonu 1 The Boys. Zostałeś ostrzeżony.

Eric Kripke ujawnił, jak zareagował na sezon The Boys 3 i Doctor Strange 2 z tym samym dzikim wyglądem.

Rozmawiając wyłącznie z TechRadar przed premierą najnowszego sezonu przebojowego programu Prime Video, showrunner The Boys wyjaśnił, w jaki sposób „złożył ręce razem” po tym, jak zdał sobie sprawę, że najnowszy film Marvela obsadził tego samego aktora, aby zagrał superbohatera w filmie. Marvel Cinematic Universe (UCM).

Zaraz zanurkujemy pełne terytorium spoilera dla chłopcy sezon 3to jest pierwszy. Jeśli nie widziałeś jeszcze odcinka 1, nie czytaj poniższego obrazu.

(* 2 *)

Marvel Studios i Amazon Studios miały na myśli tego samego aktora do roli superbohatera. (Źródło zdjęcia: Amazon Studios)

Premiera trzeciego sezonu The Boys rozpoczyna się premierą na czerwonym dywanie Dawn of the Seven, filmu opracowanego przez Vought International, który parodiuje filmy o superbohaterach, takie jak Liga Sprawiedliwości i Avengers Zacka Snydera. Parodia filmu o superbohaterach opiera się na wydarzeniach z finału drugiego sezonu, w którym różni członkowie The Boys i The Seven połączyli siły, aby pokonać prawicowego Supe znanego jako Stormfront.

Ponieważ jest to film wyprodukowany przez Vought, narracja została przepisana tak, aby widzowie myśleli, że to Siódemka uratowała dzień. Oznacza to wyniesienie Homelander na pierwszy plan, jednocześnie próbując przekonać Stormfront, by przestał prowadzić wojnę ze światem w filmie, to znaczy zanim reszta Siódemki pojawi się, aby pomóc jej pokonać.

Kim więc jest aktor zatrudniony do roli Stormfront w Dawn of the Seven? Nie kto inny jak Charlize Theron, która ostatnio pojawiła się szokująco jako Clea, kolejna mistrzyni sztuk mistycznych w MCU, w Doctor Strange 2. Aby dowiedzieć się więcej na temat wpływu Theron's Clea na MCU, koniecznie sprawdź naszą Marvel Phase 4 . Ostateczne wyjaśnienie projektu.

Biorąc pod uwagę, jak wiele informacji wycieka obecnie na temat produkcji Marvel Studios, zaskakujące jest to, że występ Therona w trzecim występie The Boys nie spotkał tego samego losu. W jaki sposób aktorzy i ekipa serialu utrzymywali swój występ w The Boys w tajemnicy? I dlaczego Kripke był podekscytowany widząc Theron w Doktorze Strange 2, nawet jeśli oznaczało to, że Marvel pokonał Amazonkę, obsadzając ją w projekcie superbohatera?

„To bardzo ostrożny i skomplikowany proces utrzymywania embarg i umów NDA” – wyjaśnił. „Po prostu współpracujemy ze wszystkimi – z obsadą, ekipą, wami [dziennikarzami] – aby pomóc nam zachować te tajemnice przed naszą publicznością.

„Jeśli chodzi o Doktora Strange 2, właśnie oglądałem go z synem w zeszłym tygodniu. (*3*) i skrzyżowałem ręce z radości, kiedy zobaczyłem Charlize w filmie. Stworzył nieskończenie doskonalszą scenę, ponieważ oni są Marvelem, mieli ten sam pomysł i wykorzystali go dokładnie w ten sam sposób. To jest pyszne."

Wyjaśniając, w jaki sposób Charlize Theron zaangażowała się w The Boys, Kripke dodał z humorem: „Dla każdego występu, jaki mamy w serialu, jest to rygorystyczny proces tego, kto wraca. [producent wykonawczy] Telefony Setha Rogena."

W trzecim sezonie czeka nas jeszcze wiele niespodzianek dla fanów programu telewizyjnego The Boys. Nie zamierzamy też niczego zepsuć, ale możemy wam zaoferować więcej zakulisowego dostępu do serii Prime Video.

Sprawdź nasz dogłębny czat z Kripke i obsadą serialu na temat wszystkiego, co sezon 3, lub dowiedz się, jak jeden z aktorów zareagował, gdy dowiedział się o historii Herogazm chłopców. Jeśli nie, dowiedz się, który kultowy superbohater DC, Kripke, chce sparodiować jako następny w serialu, lub dowiedz się, jaka inna scena z sezonu 3 jest najbardziej podekscytowana dla fanów.

Pierwsze trzy odcinki sezonu 3 The Boys są już dostępne do streamowania w Prime Video. Kolejne odcinki będą wydawane co tydzień do 8 lipca.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Prime

  • Chcesz przeczytać bez spoilerów recenzję sezonu 3 The Boys? mamy to, czego potrzebujesz
Udostępnij to