Czy kiedykolwiek grałeś w grę wideo i powiedziałeś sobie: „Hej! Ten facet jest oczywiście cyfrowym wcieleniem ćwierćfuntówki z trzema ogórkami i boczkiem. »

Oczywiście, że masz. Burger King Japan wie, że pragniesz hamburgerowych wersji wszystkich swoich ulubionych postaci z najlepszych gier RPG i nie tylko, więc zamierza dostarczyć towar.

Firma BK Holdings ogłosiła, że ​​jej najnowsza kampania reklamowa – otwiera się w nowej karcie – ma promować Diablo 4. Nikt inny jak sama Królowa Piekieł nie zajmuje centralnej pozycji jako twarz projektu, podwójnego cheeseburgera Lilith Spicy Tomato Whopper. będą dostępne w punktach Burger King w regionie od 16 grudnia. Do palącego burgera dołączą dwie inne ograniczone czasowo kreacje, które również są oparte na demonicznej serii hack'n'slash akcji Blizzarda. Jednak cała ta rozmowa o krwi i hamburgerach sprawia, że ​​chcę wypróbować ciekawą grę BK w dopasowywanie.

La Lilith Spicy Tomato Burger es parte de la nueva campaña publicitaria temática de Diablo 4

(Źródło zdjęcia: BK Holdings Ltd)

królowa burgerów

Chociaż możesz nie patrzeć na Lilith, królową sukkubów i od razu myśleć o gorącym keczupie, BK Holdings chce złożyć hołd niezrozumianej postaci. „To burger inspirowany gniewem Lilith, która zstąpiła do Sanktuarium po długim wygnaniu z powodu krwawego rytuału” – powiedział, odnosząc się do wydarzeń z drugiej gry z serii Devil.

„Ten produkt to specjalny burger wykończony podwójnym kotletem wołowym z grilla, czterema plasterkami sera i ostrym sosem pomidorowym” – czytamy w opisie produktu na Famitsu (otwiera się w nowej pestaña). Salsa in cuestión „presenta el picante moderado de los chiles y el umami del ajo”, que en realidad suena bastante delicioso.

Inne burgery z kolekcji Diablo 4 Burger King to Podwójny Cheeseburger z Grilla Rzeźnika i Podwójny Cheeseburger z Czosnkiem Diablo. Możesz kupić dowolne z tych trzech (lub wszystkie, jeśli czujesz się szczególnie przebiegły). ), aby otrzymać darmową Lilith naklejka z zamówieniem. Przepraszam, rezerwuję bilet do Tokio.

Lady Dimitrescu w Resident Evil Village trzymająca długie cygaro

(Źródło zdjęcia: Capcom)(*4*)Pizza

Kiedy czytałem o kapryśnym, kultowym burgerze z gier BK, nie mogłem przestać się zastanawiać: które produkty fast food byłyby moimi ulubionymi postaciami?

Jedną z moich ulubionych gier w 2022 roku był Resident Evil: Village, więc oto, jak moim zdaniem wyglądałoby trzech z Czterech Władców w formie pizzy. Wykorzystam Koszmarne oferty Pizza Hut Hong Kong jako podstawę do porównania, więc mam nadzieję, że masz mocny żołądek.

  • Zbawiciel Moreau (Seafood Delight (otwiera się w nowej karcie)): Ta podstępna kreacja zawiera nie tylko kuszącą mieszankę przegrzebków, jagód i marchwi, ale pomarańczowy sos majonezowy dodaje szczególnie niepokojącego wykończenia, które moim zdaniem odzwierciedla ogólnie paskudne zachowanie Moreau. .
  • pani dimitrescu (Oferta z przegrzebkami z serem — otwiera się w nowej karcie)): Spójrzmy prawdzie w oczy: Alcina jest królową, więc musi mieć pizzę, na której jest jeszcze jedna pizza. Z pięcioma rodzajami mięsa i wyborem przegrzebków lub brzoskwiń z sosem pesto, duchowa siostrzana pizzeria Lady D nie może być bardziej zabawna i ekscytująca, na dobre i na złe.
  • Carlosa Heisenberga (Legenda wołowiny (otwiera się w nowej karcie)): Podobnie jak w przypadku Heisenberga, ta pizza zaczyna się mocno od bazy z wołowiny, papryki i sosu barbecue. Sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli, gdy kopiesz trochę głębiej, ponieważ podobnie jak nadzieje Heisenberga na wykorzystanie Rose do zniszczenia Mirandy, nasze kubki smakowe są sabotowane przez miksturę brzoskwini, wiśni i sosu tatarskiego.

Ale co z Donną Beneviento, jaki dodatek do pizzy mógłby uchwycić czarną pokojówkę i jej ohydną lalkę, Angie? Wszystko, co przychodzi mi na myśl, to to, że zapomniałem położyć polewę na zwykłym cieście do pizzy z Tesco. Zwęglony na spodzie, blady i bez smaku na wierzchu. To nie był dobry dzień.

Miejmy nadzieję, że Diabelskie Burgery Burger Kinga wystartują i zobaczymy całą czcionkę linków do gier.

Udostępnij to