Shopify regala sitios de comercio electronico con mas de 100

Shopify ogłosiło ponad 100 nowych funkcji w ramach wysiłków mających na celu ulepszenie swojej platformy eCommerce.

Podczas półrocznej prezentacji, Editions, Shopify wprowadził nową ofertę handlową bez głowy o nazwie Hydrogen & Oxygen, wraz z nowym ekosystemem, płatnymi możliwościami programistów i kilkoma innymi aktualizacjami.

Hydrogen to oparta na React platforma do tworzenia potężnych doświadczeń handlowych, a Oxygen to specjalnie zaprojektowana platforma hostingowa dla handlu.

Powstanie rozwiązań e-commerce

Shopify twierdzi, że jego narzędzie Hydrogen poprawia szybkość fazy rozwoju i optymalizuje wydajność witryny dla dużych witryn eCommerce i sprzedawców, podczas gdy jego narzędzie Oxygen obsługuje i utrzymuje DevOps dla programistów biznesowych zaplecza.

W Shopify wierzymy w nieskończoną grę. Oznacza to, że nieustannie przesuwamy granice tego, co jest możliwe dla przedsiębiorców” – powiedział Tobi Lütke, założyciel i dyrektor generalny Shopify.

„Ciężko pracujemy, aby rozwiązać złożone wyzwania, przed którymi stoją dziś sprzedawcy, jednocześnie przewidując zupełnie nowe sposoby rozwoju ich działalności. Dzięki Shopify Editions dzielimy się naszymi dużymi zakładami i najnowszymi innowacjami w handlu dla tych, którzy są wystarczająco ambitni, aby spróbować. w przedsiębiorczości możesz zacząć i skalować szybciej niż kiedykolwiek.

Wraz z wodorem i tlenem Shopify uruchomił również nową funkcję rozszerzania kasy dla programistów i sprzedawców, aby tworzyć funkcjonalne dostosowania kasy, które koncentrują się na szybkości i elastyczności.

Dzięki nowemu narzędziu programiści i sprzedawcy korzystający z Shopify będą mogli tworzyć dostosowania do realizacji transakcji za pomocą rozszerzeń i funkcji interfejsu użytkownika usługi Checkout oraz dostarczać je za pośrednictwem aplikacji niestandardowej lub aplikacji publicznej w naszym sklepie z aplikacjami.

Kreator witryn eCommerce wprowadził również funkcje Shopify w oparciu o platformę ShopifyVM, która umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych rabatów, funkcji wysyłki i realizacji transakcji oraz sprzedawanie ich w sklepie z aplikacjami.

„Rabaty to problem numer jeden wyrażany przez kupców; teraz sprzedawcy będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji z lepszymi, szybszymi i bardziej spersonalizowanymi opcjami rabatów dla swoich klientów bezpośrednio na ich pulpicie, bez konieczności kodowania” – powiedział Shopify w e-mailu do TechRadar Pro.

„Twórcy aplikacji będą teraz mogli dotrzeć do milionów sprzedawców dzięki aplikacjom do przekazów opartych na funkcjach, zapewniając sprzedawcom bardziej niezawodne, bezpieczne i wydajne funkcje przekazów niż kiedykolwiek wcześniej. Shopify Functions stworzono z myślą o wydajności i skalowalności. Można je skalować w celu obsługi globalnych zdarzeń sprzedaży, wykonując kod w czasie krótszym niż 5 milisekund.

Inne ogłoszenia obejmują Google Local Inventory, który automatycznie informuje klientów w pobliżu, kiedy produkt jest dostępny w sklepie za pośrednictwem kanału Google Shopify, a także uruchomienie nowego kanału sprzedaży Shopify na Twitterze i jego funkcji Tap. to Pay on iPhone wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych Państwa. państw w społeczeństwie. z Rayem.

Udostępnij to