Shopify rozdaje witryny eCommerce z ponad 100 nowymi funkcjami

Shopify rozdaje witryny eCommerce z ponad 100 nowymi funkcjami

Shopify ogłosiło ponad 100 nowych funkcji w ramach wysiłków mających na celu ulepszenie swojej platformy eCommerce.

Podczas półrocznej prezentacji, Editions, Shopify wprowadził nową ofertę handlową bez głowy o nazwie Hydrogen & Oxygen, wraz z nowym ekosystemem, płatnymi możliwościami programistów i kilkoma innymi aktualizacjami.

Hydrogen to oparta na React platforma do tworzenia potężnych doświadczeń handlowych, a Oxygen to specjalnie zaprojektowana platforma hostingowa dla handlu.

Powstanie rozwiązań e-commerce

Shopify twierdzi, że jego narzędzie Hydrogen poprawia szybkość fazy rozwoju i optymalizuje wydajność witryny dla dużych witryn eCommerce i sprzedawców, podczas gdy jego narzędzie Oxygen obsługuje i utrzymuje DevOps dla programistów biznesowych zaplecza.

"En Shopify, creemos en el juego infinito. Eso significa que constantemente superamos los límites de lo que es posible para los empresarios", dijo Tobi Lütke, fundador y director ejecutivo de Shopify.

"Trabajamos arduamente para resolver los complejos desafíos que enfrentan los comerciantes hoy en día mientras imaginamos formas completamente nuevas para que puedan hacer crecer sus negocios. Con Shopify Editions, compartimos nuestras grandes apuestas y las últimas innovaciones en el comercio para que aquellos que son lo suficientemente ambiciosos como para intentarlo. en el espíritu empresarial puede comenzar y escalar más rápido que nunca.

Wraz z wodorem i tlenem Shopify uruchomił również nową funkcję rozszerzania kasy dla programistów i sprzedawców, aby tworzyć funkcjonalne dostosowania kasy, które koncentrują się na szybkości i elastyczności.

Dzięki nowemu narzędziu programiści i sprzedawcy korzystający z Shopify będą mogli tworzyć dostosowania do realizacji transakcji za pomocą rozszerzeń i funkcji interfejsu użytkownika usługi Checkout oraz dostarczać je za pośrednictwem aplikacji niestandardowej lub aplikacji publicznej w naszym sklepie z aplikacjami.

Kreator witryn eCommerce wprowadził również funkcje Shopify w oparciu o platformę ShopifyVM, która umożliwia użytkownikom tworzenie niestandardowych rabatów, funkcji wysyłki i realizacji transakcji oraz sprzedawanie ich w sklepie z aplikacjami.

„Rabaty to problem numer jeden wyrażany przez kupców; teraz sprzedawcy będą mogli uzyskać dostęp do aplikacji z lepszymi, szybszymi i bardziej spersonalizowanymi opcjami rabatów dla swoich klientów bezpośrednio na ich pulpicie, bez konieczności kodowania” – powiedział Shopify w e-mailu do TechRadar Pro.

„Twórcy aplikacji będą teraz mogli dotrzeć do milionów sprzedawców dzięki aplikacjom do przekazów opartych na funkcjach, zapewniając sprzedawcom bardziej niezawodne, bezpieczne i wydajne funkcje przekazów niż kiedykolwiek wcześniej. Shopify Functions stworzono z myślą o wydajności i skalowalności. Można je skalować w celu obsługi globalnych zdarzeń sprzedaży, wykonując kod w czasie krótszym niż 5 milisekund.

Inne ogłoszenia obejmują Google Local Inventory, który automatycznie informuje klientów w pobliżu, kiedy produkt jest dostępny w sklepie za pośrednictwem kanału Google Shopify, a także uruchomienie nowego kanału sprzedaży Shopify na Twitterze i jego funkcji Tap. to Pay on iPhone wyłącznie dla Stanów Zjednoczonych Państwa. państw w społeczeństwie. z Rayem.