1643299904 316 Powstaje nowa gra online na PS5

PlayStation London Studio, twórca i właściciel takich tytułów jak SingStar i Blood and Truth, ogłosiło, że tworzy zespół do pracy nad nową grą sieciową na PlayStation 5.

W tweecie opublikowanym na jego oficjalnym koncie studio powiedziało, że „buduje zespół od podstaw dla nadchodzącej gry online na PlayStation 5”, dodając, że „nowi gracze dołączą w idealnym momencie, aby zaangażować się w grę”. . nasze plany na projekt, którym jesteśmy wyjątkowo podekscytowani.

Budujemy zespół od podstaw nadchodzącej gry online na PlayStation 5 🙌🏽 Nowi gracze spotkają się w idealnym momencie, aby zaangażować się w kształtowanie naszych planów dotyczących projektu, który jest naszą wyjątkową pasją! Sprawdź wszystkie nasze otwarte pozycje 👇🏽 https://t.co/qD0R8bf8Bx pic.twitter.com/GbBZdB5JacJanuary 26, 2022

Zobacz więcej

Role, do których obecnie rekrutuje PlayStation London Studio, są szerokie i obejmują działy produkcji, sztuki, projektowania, kontroli jakości i technologii. W miksie jest również sporo „starszych” i „głównych” ról, w tym główny projektant poziomów i starszy programista gier AI, co sugeruje, że projekt jest wciąż na wczesnym etapie.

Innym wyraźnym sygnałem, że projekt jest wciąż na wczesnym etapie, jest brak wzmianki o tytule lub dacie premiery. Wygląda jednak na to, że warto uważnie przyjrzeć się PlayStation London Studio, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość gier online na platformie PlayStation.

Analiza: co to może być?

Prawdziwe pytanie brzmi oczywiście: nad czym dokładnie pracuje PlayStation London Studio? Cóż, czytanie tweeta i przeglądanie niektórych ogłoszeń o pracę w witrynie nie dostarcza wielu solidnych informacji, ale jest kilka interesujących informacji.

Na przykład lista projektantów wysokiego poziomu identyfikuje „doświadczenie w projektowaniu map do gier kooperacyjnych (lokalnych lub online)” jako plus. W międzyczasie główny artysta techniczny będzie pracował z „rewolucyjnym, zastrzeżonym silnikiem” w roli, która „zapewni wyjątkową okazję do wykorzystania twoich kreatywnych i technicznych umiejętności, aby naprawdę zdefiniować doświadczenie nowej generacji i pozwolić nam przekraczać granice możliwości”. .» Ktokolwiek będzie pełnił rolę projektanta systemu Live Ops, będzie odpowiedzialny za „zaprojektowanie metagry, która wspiera trwałe, długoterminowe zaangażowanie z naszymi odbiorcami oraz kształtowanie projektu monetyzacji i gospodarki, który zapewni graczom prawdziwą wartość za to, co zdecydują się spędzić w USA”. ”

Naprawdę niewiele do zrobienia. Jednak jeśli chodzi o historię PlayStation London, jest to studio, które wcześniej błądziło w zakresie innowacji, powiązując z niektórymi powstającymi technologiami peryferyjnymi PlayStation. To studio, które pracowało nad takimi tytułami jak SingStar i EyeToy. Niedawno skupił się na tytułach dla PlayStationVR, takich jak tytuł PSVR VR Worlds, a także Blood and Truth.

Ponieważ te zestawienia w ogóle nie wspominają o VR, wydaje się mało prawdopodobne, że wszystko, nad czym pracuje studio, będzie dotyczyło nadchodzącego PSVR 2, ale nie będziemy wiedzieć na pewno, dopóki nie potwierdzimy bardziej solidnych szczegółów.


Udostępnij to