Zegar odlicza czas do premiery Google Pixel Watch (i serii Pixel 7), zaplanowanej na 6 października, ale w międzyczasie nie powstrzymało to fali przecieków; z jednym z tych ostatnich zajmującym się jedną z mniej omawianych cech zegarka: żywotnością baterii.

To najnowsze ujawnienie Pixel Watch, które prawdopodobnie pochodzi od tajwańskiego operatora komórkowego, a później pojawiło się na kanale telegramu „Google News” (otwiera się w nowej karcie), zawiera coś, co wydaje się być materiałem prasowym. oficjalne szczegóły różnych aspektów Pixel Watch , w tym zawartość opakowania i podstawowe funkcje.

Te szczegóły funkcji wspominają o chronionym szkłem Gorilla Glass panelu Pixel Watch, integracji Fitbit, zawartości pudełka i nie tylko. Ale w połączeniu ze zdjęciem Pixel Watch na ładowarce (najwyraźniej plastikowym magnetycznym krążkiem ładującym z połączeniem USB-C), żywotność baterii pierwszego smartwatcha Google powinna być obiecująca: twierdzi, że trwa 24 godziny.

Obraz 1 z 5

Do Google Pixel Watch wyciekły prasowe zdjęcia funkcji tajwańskiego operatora Telegram(Źródło zdjęcia: kanał telegramu „Google News”)Zdjęcia prasowe Google Pixel Watch wyciekły z tajwańskiego operatora Telegram, co jest w pudełku(Źródło zdjęcia: kanał telegramu „Google News”)Google Pixel Watch ujawnił zdjęcia prasowe tajwańskiego operatora Telegram Fitbit(Źródło zdjęcia: kanał telegramu „Google News”)Wyciekły zdjęcia prasowe Google Pixel Watch Szczegóły dotyczące czasu z telegramu tajwańskiego operatora(Źródło zdjęcia: kanał telegramu „Google News”)Do Google Pixel Watch wyciekły zdjęcia prasowe usług Telegram tajwańskiego operatora(Źródło zdjęcia: kanał telegramu „Google News”)

Podczas gdy monitory fitness i zegarki multisport firmy Garmin obiecują wiele dni pracy na baterii, pełne funkcji smartwatche z kolorowymi ekranami LCD lub OLED i płynną animacją interfejsu użytkownika, takie jak najnowszy Apple Watch 8 i Samsung Galaxy Watch 5, są zwykle podawane w godzinach.

Nowy Apple Watch Ultra jest obecnie mistrzem baterii smartwatcha Apple, obiecując od 36 do 60 godzin pracy na baterii (w zależności od przypadku użycia), najnowszy zegarek Samsung 5 dodaje obiecane dziesięć godzin do swojego poprzednika (w sumie 50 godzin), a Apple Watch 8 oferuje taką samą 18-godzinną żywotność baterii, jak zeszłoroczny Apple Watch 7.

Analiza: Czy 24 godziny naprawdę oznaczają cały dzień?

Jeśli ten wyciek dotyczy pieniędzy, obietnica 24 godzin użytkowania na jedno ładowanie stawia Pixel Watch w środku stawki, według jego rzekomych rywali z Apple i Samsunga, jednak niezależnie od liczb, 24 godziny mogą. nie być. spędzać tyle czasu w realnym świecie.

Pomimo wzrostu pojemności baterii o 13% rok do roku, Samsung Galaxy Watch 5 2022 nadaje się tylko do codziennego użytku, a nasza recenzja mówi „będziesz potrzebować ładowania co 24 godziny” i pochodzi z zegarka, który cytuje akumulator na 50 godzin.

Ponieważ Pixel Watch obiecuje mniej niż połowę obietnicy i mówi się, że polega na tym samym chipsecie Exynos W920 5 nm, co Galaxy Watch 4 i 5, jeśli jego wymagania dotyczące zasilania i zarządzanie energią zbliżą się do Samsunga, rzeczywista żywotność baterii Pixel Watch może być jego największą słabością.

Chociaż na tak późnym etapie nie można dowiedzieć się wiele więcej o Pixel Watch, musimy poczekać do czwartku, 6 października, na ostateczne szczegóły, a następnie na pełny zakres testów naszego procesu. Zegarek techniczny zasługuje na miejsce wśród najlepszych smartwatchy.

Udostępnij to