Nowy flagowy smartwatch od TicWatch jest drażniony, aby wziąć udział w Pixel Watch

Nowy flagowy smartwatch od TicWatch jest drażniony, aby wziąć udział w Pixel Watch

Mamy już kilka potencjalnie świetnych smartwatchów, na które czekamy do końca roku, w tym Google Pixel Watch, i wygląda na to, że możemy dodać kolejną do listy dzięki uprzejmości Mobvoi i jej marki TicWatch.

Mobvoi najwyraźniej wysłał e-maila (otwiera się w nowej karcie) do niektórych klientów na temat nowego urządzenia, które zauważył 9to5Google (otwiera się w nowej karcie) i wygląda na to, że flagowy smartwatch Wear OS jest już w drodze. Brak nazwy, ale prawdopodobnie jest to TicWatch Pro 4.

Byliśmy pod wrażeniem TicWatch Pro 3, który został wprowadzony na rynek w 2020 r. I wersji Ultra, która pojawiła się w 2021 r. Widzieliśmy również bardziej przystępne cenowo urządzenia do noszenia TicWatch, ale następny prawdopodobnie zostanie umieszczony na drugim, droższym końcu widmo widmo.

Potencjalne cechy

W swoim e-mailu Mobvoi przywołuje „flagowy” zegarek z „premium design”. Istnieją również odniesienia do długiej żywotności baterii, obsługi płatności NFC i GPS oraz wodoodporności IP68. Brzmi dla nas jak ładny smartwatch premium.

Komunikat mówi również o możliwości monitorowania nieregularnego bicia serca (migotanie przedsionków) i poziomu stresu; te funkcje są również dostępne w TicWatch Pro 3 Ultra, ale Mobvoi sugeruje, że nowy model zaoferuje więcej ulepszeń.

Jak usłyszeliśmy na Google IO 2022, platforma Wear OS i obsługujące ją urządzenia nabierają nowego impetu. Wygląda na to, że Mobvoi chce być tego częścią, a z e-maila wynika, że ​​dany produkt „wkrótce zostanie wprowadzony na rynek”.

Recenzja: Nowy początek Wear OS

Wear OS, wcześniej znany jako Android Wear, to system operacyjny smartwatcha, który Google stworzył, aby konkurować z potężnym Apple Watch. Można śmiało powiedzieć, że urządzenia z tym oprogramowaniem miały mieszane szczęście w ostatnich latach.

Właściwie tylko Mobvoi z marką TicWatch i Fossil z imponującą serią smartwatchów mają flagę Wear OS. Tymczasem Apple Watch z roku na rok rośnie w siłę.

Jednak znaki na przyszłość są obiecujące. Google poświęca ostatnio więcej czasu i wysiłku na Wear OS, podczas gdy Samsung przeniósł własne zegarki na platformę, a Samsung Galaxy Watch 5 i Watch 5 Pro są już tuż za rogiem.

Jest też Google Pixel Watch, który pojawi się jeszcze w tym roku. Wrzuć nowe modele TicWatch i mówimy o poważnej konkurencji dla Apple Watch do końca 2022 roku.