Ogłoszono daty wyprzedaży w Czarny piątek dla

Amazon potwierdził daty sprzedaży w Czarny piątek w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii na rok 2022. Biorąc pod uwagę, że w tym roku widzieliśmy oferty wcześniej niż kiedykolwiek u innych sprzedawców detalicznych, nie będzie to zaskoczeniem. Wiedz, że oba wydarzenia rozpoczną się przed właściwym dniem. w megamarkecie.

Dla mieszkańców USA wyprzedaż Amazon w Czarny piątek będzie 48-godzinnym wydarzeniem rozpoczynającym się w czwartek, 24 listopada.

Sprzedawca potwierdził tę wiadomość w komunikacie prasowym, a także podzielił się niektórymi ofertami, których można się spodziewać w ciągu dwóch dni. Obejmują one obniżki cen nawet o 70% na inteligentne urządzenia domowe, ekspresy do kawy, zabawki, urządzenia Amazon, Samsung, HP, Dell, Bose i Xbox, a także nowy pakiet Nintendo Switch.

Tymczasem dla mieszkańców Wielkiej Brytanii wyprzedaż na koniec roku rozpoczyna się jeszcze wcześniej: w piątek, 18 listopada.

Chociaż nie było jeszcze oficjalnego ogłoszenia, teraz w całej witrynie pojawiają się banery reklamowe ogłaszające początek „Tygodnia Czarnego Piątku” tego dnia. To samo przesłanie jest przekazywane w niedawnej serii reklam telewizyjnych.

Jednak bez jakiegokolwiek oficjalnego słowa nie mamy z góry informacji o tym, jakie konkretne oferty będą dostępne w Wielkiej Brytanii. Mimo to możemy bezpiecznie założyć, że w sprzedaży w USA będzie mnóstwo crossoverów, z gwarantowanymi urządzeniami Alexa, telewizorami, konsolami do gier, laptopami, słuchawkami i sprzętem AGD.

Ale nie musisz czekać na żadną z tych ogłoszonych dat, aby złapać okazję, ponieważ Amazon oferuje również dziś zniżki na szeroką gamę produktów. Więc jeśli chcesz poznać ofertę, podsumowaliśmy wszystkie wczesne oferty Amazon Black Friday dostępne teraz w naszym dedykowanym centrum. Możesz również sprawdzić niektóre z najważniejszych wydarzeń z obu regionów poniżej.

Dzisiejsze najlepsze oferty Amazon Black Friday

Udostępnij to