Co to jest Samsung TVPlus? Jeśli właśnie kupiłeś nowy telewizor Samsung, poważnie go rozważasz lub po prostu nie zacząłeś odkrywać każdego zakamarka interfejsu Smart TV, możesz się zastanawiać, o co chodzi w tej bezpłatnej (tak, bezpłatnej) usłudze treści .

Samsung TV Plus został zaprojektowany jako bezpłatna (czytaj: z reklamami) platforma treści, który oferuje uunikalna mieszanka kanałów telewizyjnych w zależności od regionu (na przykład w USA jest ich 115, podczas gdy wy w Wielkiej Brytanii macie skromniejsze 49). Oznacza to, że możesz zacząć oglądać programy na żądanie bez płacenia za subskrypcję Netflix lub Disney Plus zaraz po odkrztuszeniu nowego telewizora.

Jeśli spotkałeś już Samsung TV Plus i nie sądziłeś, że jest dla Ciebie wiele, mogło się to zmienić w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Obecnie na świecie jest ponad dwa razy więcej kanałów telewizyjnych (518) i dwa razy więcej telewizorów Samsung obsługujących tę aplikację od zeszłego roku.

Następnie Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Samsung TV Plus, o tym, jakie kanały i ile kanałów możesz uzyskać, a także jakie telewizory je obsługują, przeczytaj poniżej wszystko, czego możesz potrzebować.

Spis treści

Od razu do rzeczy

 • Co to jest Samsung TVPlus? Bezpłatna usługa treści z reklamami przeznaczona wyłącznie dla telewizorów Samsung. Mimo podobnych konwencji nazewnictwa nie jest to płatna usługa abonamentowa, taka jak Disney Plus czy Apple TV Plus.
 • Kiedy został wydany? Samsung TV Plus powstał w 2015 roku
 • Ile jest kanałów Samsung TV Plus? Zależy od regionu (patrz poniżej)
 • Czy mogę usunąć Samsung TV Plus? Nie możesz usunąć całej aplikacji z telewizora Samsung, ale możesz usunąć poszczególne kanały w aplikacji, aby uzyskać bardziej przejrzysty interfejs
 • Czy Samsung TV Plus jest bezpłatny? Grasz. Zachowaj te części na nowy soundbar czy coś
 • Czy Samsung TV Plus to to samo co Rakuten TV? Samsung ma również usługę przesyłania strumieniowego Rakuten TV, a aplikacja TV Plus zawiera niektóre kanały telewizyjne Rakuten.

Aplikacja Samsung TV Plus: gdzie jest dostępna?

Samsung TV Plus jest dostępny łącznie w 11 krajach na całym świecie: w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Tajlandii i Korei (gdzie został pierwotnie uruchomiony).

Jeśli Twój region nie znajduje się na tej liście, nie możesz uzyskać dostępu do Samsung TV Plus. Przepraszam! Jednak biorąc pod uwagę stopniową rozbudowę usługi, spodziewamy się, że w nadchodzących latach pojawią się nowe terytoria.

Aplikację Samsung TV Plus można znaleźć, włączając telewizor i przechodząc do ikony Samsung TV Plus na ekranie głównym; powinien znajdować się po lewej stronie, w stałej pozycji, zamiast mieszać się z aplikacjami innych firm.

Telewizor SAMSUNG PLUS

(Zdjęcie: Samsung)

Kanały Samsung TV Plus - co możesz oglądać?

Dzięki Samsung TV Plus na całym świecie dostępnych jest ponad 500 kanałów telewizyjnych, ale w każdym regionie otrzymasz tylko część tej sumy:

 • Stany Zjednoczone: 115
 • Niemcy: 64
 • Austria: 64
 • Szwajcaria: 64
 • Zjednoczone Królestwo: 49
 • Kanada: 35
 • Korea: 35
 • Tajlandia: 30
 • Francja: 26
 • España: 18
 • Italia: 18

Każde terytorium korzysta z połączenia kanałów informacyjnych, sportowych i rozrywkowych. W Stanach Zjednoczonych EsTo oznacza, że ​​otrzymujesz CBSN, USA Today, fubo Sports Network, BelN Sports, IGN, Anime All Day, Comedy Dynamics, Kitchen Nightmares, Docurama, Wipeout, Tastemade i Toon Goggles. Istnieje również wiele kanałów poświęconych filmom i muzyce.

Żadna z nich nie wydaje się konieczna do zobaczenia, Nie w taki sam sposób, jak najlepsze programy Netflix i filmy Disney Plus, ale z pewnością zabiją czas.

Aby usunąć kanały telewizyjne, których nie lubisz, i zapobiec ich wyświetlaniu w zalecanej sekcji, możesz najechać kursorem myszy na aplikację TV Plus i wybrać Lista kanałów> Edytuj kanały> Usuń.

Jakie telewizory są kompatybilne z Samsung TV Plus?

Dokładne modele telewizorów Samsung, które obsługują Samsung TV Plus, będą ponownie różnić się w zależności od regionu, ale możesz liczyć na jego obecność w najnowszych i najnowszych modelach.

Samsung informuje nas, że wszystkie inteligentne telewizory 2016-2020 w USA, Europie i Tajlandii obsługują tę usługępodczas gdy ci z was w Kanadzie mogą uzyskać do niego dostęp na telewizorach Samsung wyprodukowanych od 2017 roku. W Koreański kraj pochodzenia Samsunga, telewizory z 2013 roku są kompatybilne z usługą.

Nowe modele na 2020 rok, takie jak Q950TS czy Q80T QLED, będą również dostarczane z dedykowanymi przyciskami Samsung TV Plus na pilocie telewizora, czyli w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Nie masz jeszcze telewizora Samsung lub rozważasz aktualizację? Sprawdź oferty telewizorów Samsung wymienione poniżej:

Najlepsze oferty na telewizory Samsung Q80T QLED (65-calowe), Samsung Q60R QLED i Samsung 55RU8000

SprzedażTOP. jeden
Samsung Crystal UHD 2020 50TU7095 - Smart TV 50', Rozdzielczość 4K, HDR 10+, Wyświetlacz Crystal,...
Samsung Crystal UHD 2020 50TU7095 - Smart TV 50", Rozdzielczość 4K, HDR 10+, Wyświetlacz Crystal,...
Crystal uhd: możliwość odtworzenia ponad miliarda kolorów z większą czystością; Tapview: dotknij telewizora smartfonem i odbij jego ekran, aby zobaczyć go w większym rozmiarze
400,36 EUR
Udostępnij to