Samsung ogłosił, że jego aplikacja Health Monitor trafi do właścicieli najnowszych urządzeń Samsung Galaxy Watch w 31 nowych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii.

Użytkownicy Galaxy Watch 3 i Galaxy Watch Active 2 będą mieli dostęp do takich funkcji, jak EKG (elektrokardiogram) i monitorowanie ciśnienia krwi, które wcześniej były dostępne tylko w modelach zakupionych w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych.

Aplikacja Samsung HealthMonitor ma na celu pomóc użytkownikom monitorować ich cele związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem dzięki nowym funkcjom umożliwiającym wykrywanie nieregularnego bicia serca i wykrywanie zbyt wysokiego ciśnienia ciała.

Funkcja EKG Samsung Galaxy Watch 3 Dzięki temu urządzenie jest zgodne z wieloma wysokiej klasy zegarkami sportowymi, w tym Apple Watch 6 i Fitbit Sense, ale możliwości monitorowania ciśnienia krwi oznaczają, że urządzenie oferuje prawdopodobnie więcej funkcji zdrowotnych niż wielu jego konkurentów do noszenia. więcej funkcji dostępnych na całym świecie.

Jak uzyskać aktualizację

Do wykonywania pomiarów ciśnienia krwi i EKG, musisz mieć zainstalowaną aplikację Samsung Health Monitor na Galaxy Watch 3 lub Galaxy Watch Active 2 i smartfonie Galaxy.

Aplikacja Samsung HealthMonitor automatycznie instalowane po zaktualizowaniu smartwatcha Galaxy do najnowszej wersji za pomocą aplikacji Galaxy Wearable. Aplikacja na smartwatcha otworzy łącze kierujące użytkowników do strony pobierania aplikacji na smartfona w aplikacji Galaxy Store.

Dzisiejsze najlepsze oferty Samsung Galaxy Watch 3

SprzedażTOP. jeden
Męski analogowy zegarek kwarcowy Lacoste z silikonowym paskiem 2010986
Męski analogowy zegarek kwarcowy Lacoste z silikonowym paskiem 2010986
trzy ręce; Grubość koperty 11,1 mm; czarna tarcza; Czarny silikonowy pasek ze wzorem petit piqué
48,99 EUR
Udostępnij to