Nie daleko nam do oczekiwanej daty premiery Samsunga Galaxy Z Flip 4 i Samsunga Galaxy Z Fold 4, a mamy nowe przecieki na temat najważniejszych części tych składanych telefonów: zawiasów i krzywizn.

Zaczniemy od najnowszego przecieku, czyli tweeta od ogólnie godnego zaufania typera Ice Universe (otwiera się w nowej zakładce). Mówi, że fałdowanie Z Flip 4 będzie płytsze niż Z Flip 3 i że „większość ludzi będzie zadowolona” z poprawy.

Jest to następstwo poprzedniego tweeta (otwiera się w nowej karcie) z tego samego źródła, pokazującego niektóre przypadki opracowane dla Z Flip 4 – ujawniając, że zawias jest teraz również bardziej kompaktowy, oferując kolejne ulepszenie konstrukcyjne. Samsung Galaxy Z Flip 3.

Drugie składanie(*4*)

Aby nie zostać gorszym, wygląda na to, że podobna kosmetyczna aktualizacja jest w przygotowaniu również dla Samsunga Galaxy Z Fold 4. Kilka tygodni temu słyszeliśmy, że załamanie będzie mniej widoczne na tym składanym telefonie, więc Samsung poprawia implementację . tej technologii na wszystkich poziomach.

Jeśli chodzi o zawias, po raz kolejny jesteśmy wdzięczni Ice Universe (otwiera się w nowej zakładce) za tweeta sprzed kilku dni, który pokazał bardziej kompaktowy zawias w Z Fold 4 w porównaniu z Z Fold 3: ten sam rodzaj zawiasu. aktualizacja, o której mówimy dla Z Flip 4.

Podobno konstrukcja Galaxy Z Fold 4 „bardzo się zmieniła” według typera. Nie musimy długo czekać, aby się dowiedzieć: Samsung nie potwierdził istnienia telefonów ani daty premiery, ale uważa się, że telefony zostaną zaprezentowane w sierpniu.

Analiza: stały postęp(*4*)

Telefony składane zawsze będą się poprawiać pod względem formy i funkcji – wystarczy spojrzeć na ogólny postęp smartfonów w ciągu ostatniej dekady. Technologia, materiały i procesy produkcyjne z czasem ulegają poprawie, dzięki czemu telefony wyglądają lepiej i są bardziej niezawodne.

Wygląda na to, że w sierpniu zobaczymy więcej tego postępu w Samsung Galaxy Z Flip 4 i Samsung Galaxy Z Flip 4. Jesteśmy pod wrażeniem tego, co widzieliśmy w zeszłym roku z tymi składanymi urządzeniami, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu Samsunga Apple i Google będzie trudno sparować je z własnymi składanymi urządzeniami.

Mniej zauważalne zagniecenia i bardziej kompaktowe zawiasy byłyby oczywiście mile widziane tym razem, o ile nie ma problemów z niezawodnością, ale aby składane telefony naprawdę włamały się do głównego nurtu, ceny tych telefonów jeszcze nie spadły. To może być prawdziwe wyzwanie dla Samsunga.

Jeśli nie możesz czekać kolejne dwa miesiące, aby osobiście zobaczyć te telefony, być może zainteresują Cię wszystkie przecieki i plotki, które do tej pory słyszeliśmy: Mamy teraz pełne przecieki dotyczące Samsunga Galaxy Z Flip 4 i Samsunga. Galaxy Z Fold 4, dzięki czemu możesz wcześnie zdecydować, czy jeden z tych składanych telefonów jest dla Ciebie ulepszeniem telefonu.

Udostępnij to